Medvěd Odesláno 27. červenec 2013 Odesláno 27. červenec 2013 Koukám, koukám a našel jsem buď http://www.kupmix.cz/rc-auto-kamion-tahac-scania-na-dalkove-ovladani-cerny-p-78.html (cena je víc než slušná, ale asi bude odpovídat i \"kvalitě\", každopádně mi asi nejvíc vadí nemožnost přikoupení nějakého návěsu nebo http://www.mall.cz/rc-modely-auta/dickie-rc-odtahova-sluzba-30cm-2kan - tady mám (nevímproč) pocit fórovosti nebo http://www.mall.cz/rc-modely-auta/nikko-peugeot-207 nebo http://www.mall.cz/rc-modely-auta/buddytoys-1-24-minicooper-wrc-r60 Do čeho byste šli? Citovat
Cinicman Odesláno 27. červenec 2013 Odesláno 27. červenec 2013 http://www.mall.cz/rc-modely-auta/nikko-peugeot-207 Citovat
MilanF1 Odesláno 27. červenec 2013 Odesláno 27. červenec 2013 Mně se líbí nejvíce Peugeot, ale není to značkou. Připadá mi nejkvalitnější ... taky tam píšou původní cenu 950 Kč. Citovat
gronholmm Odesláno 27. červenec 2013 Odesláno 27. červenec 2013 To nikko 207 je úplně stejný jako tohle: Na vyblbnutí super jezdí to docela slušně a když přijel bratránek tak nás to zabavilo skoro na 3 hodiny Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. červenec 2013 Odesláno 27. červenec 2013 Nikko je jediný co je značka která ma nějaký jmeno. Jinak za pětikilo to bude vždycky čína která vydrží tejden nebo jeden náraz do obrubníku. A pak počitej s nakupem baterií, teda pokud to nemá baterku vlastní, což myslim to nikko zrovna má, aha tak nemá, ty vyšší řady mivají accublok a nabiječku, tohle ma jen 4x tužkový, a dostaneš k tomu myslim obyčejný. Jinak 8 tužkových do auta je celkem běžný, a musi být nabijecí protože obyčejný to neutáhnou, tak jen za baterky daš v prvotní fázi třeba 600,- + nabiječka, a nejlip dvě sady, protože to vydrží jezdit tak pul hodiny a je vybito [upravil dne 27/7/13 22:28 od Radek Hurvajz] Citovat
oddie Odesláno 27. červenec 2013 Odesláno 27. červenec 2013 Pokud to nespěchá, možná by stálo za to nechat to někoho koupit přímo v Číně na ebayi apod, obvykle tu tyhle věci stojí tak 2x tolik, takže za to pětikilo by mohl být použitelnější model než se nabízí tady. Citovat
gronholmm Odesláno 27. červenec 2013 Odesláno 27. červenec 2013 RH: Co se týče NIKKA tak vydržel už hodně nárazů, baterky tam jsou tužkový a dávám tam obyč nenabíjecí a jezdí to na ně bez problému (dokonce jezdí na baterky z IKEI Citovat
vendelinek Odesláno 27. červenec 2013 Odesláno 27. červenec 2013 já jsem minulej rok šel do tohodle,zatim si s tim hraju sám:D,ale letos to chci dát malýmu k narozkám,teda jestli si to do tý doby ještě nerozmyslim:D baterií je tam 5 tužkovejch,koupil jsem nabijecí a do ovladače 9ti volt taky nabijecí,prozatim jsou tam první nevyměňoval jsem ,jen dobijim:) [upravil dne 27.7.2013 22:31 od vendelinek] Citovat
Šalda Odesláno 27. červenec 2013 Odesláno 27. červenec 2013 Moje osobní zkušenosti jsou takový, že do 1000.- to nemá smysl kupovat, sám sem koupil dva modely za cca 800.- a bylo po nich prd, ani pořádně nejeli jak měli, čekal jsem od toho víc, vím že peníze sou jedna věc, a udělat klukovi radost druhá, ale raději něco přidej a kup něco co vydrží. Citovat
Medvěd Odesláno 27. červenec 2013 Autor Odesláno 27. červenec 2013 Pokud to nespěchá, možná by stálo za to nechat to někoho koupit přímo v Číně na ebayi apod, obvykle tu tyhle věci stojí tak 2x tolik, takže za to pětikilo by mohl být použitelnější model než se nabízí tady. Hmm - obávám se, že to asi bude spěchat. Helča totiž Pavlíkovi slíbila odměnu až se vrátí z tábora, tzn. za dva týdny. Citovat
Medvěd Odesláno 27. červenec 2013 Autor Odesláno 27. červenec 2013 Tak Piškot Nikko právě Helčou NADŠENĚ odsouhlasen a objednán, vlákno tedy můžeme locknout. Citovat
OldasII Odesláno 30. červenec 2013 Odesláno 30. červenec 2013 O tomhle vubec nema smysl uvazovat. Kdyz neco na poradny jezdeni tak jedine Traxxas. Ja mam e-maxe a nemuzu si to vynachvalit. http://www.rc-store.cz/276/traxxas-e-maxx-brushless-edition-tra-3908.html Citovat
lukaro Odesláno 30. červenec 2013 Odesláno 30. červenec 2013 Všiml sis, že se jedná o dárek pro malé dítě? Na občasné vyblbnutí... Nečetl jsem to tu moc, ale autíčko na tužkové baterie je na prd, když už, tak ať tam je ten dobíjecí článek - sice poskládaný z baterií, ale je to kvalitnější a déle si zajezdí Citovat
vendelinek Odesláno 30. červenec 2013 Odesláno 30. červenec 2013 no,super dárek pro malýho,ten se vyřádí:D todlento by bylo dobrý akorát pro mě Citovat
Medvěd Odesláno 30. červenec 2013 Autor Odesláno 30. červenec 2013 Oldas - sorry, ale kupovat Pavlíkovi auto na dálku v hodnotě dospělýho auta fakt nehodlám, na to jsem se asi málo učil. Citovat
Cinicman Odesláno 30. červenec 2013 Odesláno 30. červenec 2013 aj ja chcem 207 Problem? http://www.alza.sk/nikko-peugeot-207-d307306.htm Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.