kevinlaca Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Je tu niekde tema, kde ste pridavali obrazky o svojich modeloch... Tak ja pridavam fotky o mojej izbe po \"mensej uprave\" Sorry za kvalitu... Fotky sa mi pacia, takze ich nedam dole... som len zvedavy na vase nazory Citovat
Guest servisman Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 nic naplat ,ale takový........... nejsem Citovat
lukaro Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Vypadá to hezky každý by volil jiné fotky, to jo, já bych tam dal i fotky jak se měnily s dobou znaky Peugeot někde malé do řady pod tu řadu fotek co máš.. Citovat
MilanF1 Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Sice jsem Peugeoťák, ale takto u mě \"izba\" nevypadá ... přeci jen ... stačí mi to auto, co je venku. Citovat
straki007 Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Kolik ti je let??? TW.Takhle se lepili plakaty z Bravicka ne :myslim:D:D Citovat
punkac Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Hlavně, kdybys o ty káry měl nějakou babu opřenou, ale koukat se na sebe každý den po probuzení ??? Nejmenuješ se Narcis Kevin Laca? Citovat
koblih69 Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Trochu mi to připomíná moje studentská léta ... ale prosti gustu... škoda že tam nejsou aspoň holý baby Citovat
Marcel00 Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 sa mu vstreky zaserkaju, turbo zacne haprovat, uvidite jak tie plagatiky osklbe z tej steny... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Hlavně, kdybys o ty káry měl nějakou babu opřenou, ale koukat se na sebe každý den po probuzení ??? Nejmenuješ se Narcis Kevin Laca? Šak je i na tom kalendáři na skříni, ale není tam sám:D:D Citovat
MJSytic Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Chtěl jsem napsat, že tohle se dá dnes už léčit. Ale zase na druhou stranu, když není nebezpečný svému okolí, tak ... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 ja mám len logo z prvej fotky ako prihlasovaciu obrazovku W7,ale myslím že synovi by sa to veľmi páčilo,ale neviem kedy by chodil spávať,to by som počul len pijot,pijot,naše pijot no masaker:D to je Peugeoťák od narodenia Citovat
MJSytic Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Tak u dětí je to v pořádku, ne? Já měl taky všude stíhačky a fotbalisty Citovat
MilanF1 Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Já měl polepíno F1čkama, někde ty plakáty ještě mám ... že bych je vytáhl Citovat
ozzy56 Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Já zas musím mít na všem Kittynku nebo Krtečka. Citovat
lukaro Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 joo, ty baby tam chybí S pořádnými lvíčky, že? Citovat
koblih69 Odesláno 14. květen 2013 Odesláno 14. květen 2013 Já zas musím mít na všem Kittynku nebo Krtečka. Čéče Ozzoušku, tak tohle tvoje přiznání je pro mě dost překvapivé Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.