KoudaK Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Už dlouhá léta jsem toužil mít svůj vlastní stabiláček. A před týdnem jsem si svůj malý sen dovez z Prahy. Těd´ už mě čeká jen x desítek hodin práce a dát ho pěkně do pucu aby pěkně bafal... Citovat
ozzy56 Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Chlapi si mají plnit sny... (ozzy osbourne) Citovat
koblih69 Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Kryž řežu musíte mi přidat plyn.... tak to koukej dát do kupy a až budu v Lelkách tak mi to předvedeš Citovat
Moral3z Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 To je důležité... plnit si sny pokud je to to, co sis přál, pak Citovat
Haryk Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 paráda :super:super nejni nad splněný sen!!! Citovat
Péťa Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Hele, dobrý. Mě se opravdu líbí. Inspirovalo mě to a dnes jsem provedl běžnou údržbu domácí elektrocentrály Dávej sem průběžně fotky, jak pokračuje renovace. Bude to zajímavé. Citovat
Milan+ Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Vypadá hodně zachovale,máš ho alespon kompletní? Kamarád se tím taky zabývá,víceméně nějaké si koupil,ale nevím,jestli už renovace probýhají. Citovat
Guest servisman Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 koukal jsem na to snad to poběží ke Tvý spokojenosti Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Vysvetlite \"debilovi\" čo to je a na čo to slúži ? Citovat
Guest servisman Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 tak na tuto otázku jsem čekal co se tento příspěvek zde objevil Citovat
.mycTD Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 tak na tuto otázku jsem čekal co se tento příspěvek zde objevil tak to je skvele, ze jsi se taky dockal [upravil dne 8|5|13 20:12 od .mycTD] Citovat
Guest servisman Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 ne každý ví k čemu to slouží ,starší asi ví ale ti mladí asi málokdo Citovat
Butrus Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Podobný kousek jsem obdivoval na výstavě historických vozidel v Rokycanech. Krásně bafal. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 ne každý ví k čemu to slouží ,starší asi ví ale ti mladí asi málokdo No ale stále som sa nič nedozvedel Citovat
parlament Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Ja sa priznám,že až dodnes som tiež nevedel čo to je:) je taký trochu väčší,čo aj pekne hraje [upravil dne 8/5/13 20:34 od parlament] Citovat
Butrus Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 http://cs.wikipedia.org/wiki/Stabiln%C3%AD_motor Citovat
MilanF1 Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Nafták, pěkné My jsme měli Slavii ... spíše našli ve stodole ... starší benzinový stabil, byl kompletní krom výfuku. Na podvozku s americkým chlazením (drátěné do tvaru střechy). Jak byl po válce odstaven, tak tam stál, v kaslíku bylo ještě obilí, vše mastné = zakonzervované. Pístky běhaly. Zkoušeli jsme startovat, ale špatné asi elektro, nenaskočil. Jelikož zabíral místo, prodali jsme ho. Lepší než aby u nás rezivěl. Možná někde ještě vyhrabu fotku Netrvalo to dlouho, fotku jsem našel. Koukám, že fotky jsou 5 let staré, doufám, že se nový majitel dobře stará. [upravil dne 8/5/13 20:50 od MilanF1] Citovat
punkac Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Lubk0 Ten poslední by měl být shodný s tím, co byl v Na samotě u lesa Citovat
MilanF1 Odesláno 8. květen 2013 Odesláno 8. květen 2013 Z filmu Na samotě u lesa si v této souvislosti pamatuji větu: \"Dolejvejte vodu\" Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.