Jump to content

Nabouranej e-mail na seznamu


loki
 Share

Recommended Posts

pomuče mi nekdo ,dnes jsem zjistil že se mi někdo naboural do mailu na seznamu a změnil heslo i kontrolní otázku pro zasílání zapomenutého hesla.

vím ,že kdysi byli programy který to heslo dokázalynajít ale ty už snad nefunfujou

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

už jsem mu odepisoval že pokud mi nebude fungovat mail do 5:00zítra ráno tak jdu na policii,byl už jsem tam odpoledne,ale taky mi radily abych se nejdřív domluvil na seznamu,tak tam zítra po práci dojdu ještě jednou a snad se posunu o kousek dál.

A ta 106ka je muj inz.

[upravil dne 11/3/13 20:52 od loki]

Link to comment
Share on other sites

Napsal jsem na ten inzerát o Superbu a tu je odpověď...

Dobrý den,

Já doufám, že rozumí anglicky, protože bude pro me snazší hovorit v tomto jazyce. Pracoval jsem v Ceské republice po dobu 1 roku, ale nemohl jsem se naucit cesky. Je to težký jazyk se ucit.

Mé jméno je Tomas Bale, já jsem 42 let a žiji v Anglii. Já jsem pracoval jako projektový manažer v oblasti stavebnictví a poslední rok jsem pracoval v Ceské republice, kde jsem si koupil tuto krásnou auto. Potreboval jsem to auto jet v práci.Auto je stále k dispozici pro prodej, vypadá jako nový, nikdy nebyl zapojen do žádné nehody, nedošlo k poškození a není podle leasingových nebo bankovním závazku. Motor beží hladce, skvelý stav a dobre udržované. Jsem si to v perfektním stavu.Vuz má ceské doklady a všechny placené dane do 01/2014. Mám všechny manuály, 2 náhradní klíce, názvu a dokumentu. Vuz je pripraven ke schválení v Ceské republice se všem i doklady a celních dokladu, protože auto je a vždy byla registrována v Ceské republice, a nebudete platit další dane se zaregistrovat své jméno na nem.

Práve jsem dokoncil svuj projekt a já jsem se vrátil zpátky domu do Anglie. Ted jsem v Manchesteru, UK a vzal jsem auto s sebou, aby ji udrželi, ale uvedomil jsem si, že musím prodat, protože jsem nucen zaplatit príliš mnoho povinností a je obtížné rídit auto s levostranným. Snažil jsem se prodat auto tady v Anglii, ale jak to je registrována v Ceské republice a je levostranným auto tak nikdo odsud chtít. Mohu dodat, že auto vám, takže pokud máte zájem, dejte mi vedet.

Dekuji

Link to comment
Share on other sites

Jste šikovný klucí.zkusím pánovi schválně zavolat.

Dnes jsem se dopoledne dovolal do inzerce Sauto a bylo mi slíbeno ,že během par dní mi přijde na nový mail nové nastavení mého starého mailu a mělo by být vše OK .

Všem vám moc děkuji za pomoc,a ještě na píšu jak to dopadlo.

Link to comment
Share on other sites

byly doby, kdy se slo hacknout do emailu seznamu jen diky tomu, ze jsem znal emailovou adresu. Nechtel jsem tomu verit, ale fungovalo to. Takhle jsem se tenkrat naboural do emailu jedny bejvaly kurvy a to jsem si teda pocetl... Vecer jsem byl milasek a v emailu kokot a nasledne parohac :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...