Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumy na nase autobusy


JaRoY

Recommended Posts

Dejou se tam s autama hrozny veci... Kolinskou pobocku jim uz PCR zavrela. ND jeste mozna(i to bych nedelal), ale auto tam nekupujte nikdy. Nebudu tady psat co je to za auta (puvod,minulost)... Nechci to rozepisovat aby me nekdo nemarknul z pomluvy... Berte to jen jako radu, mam k tomu bliz nez myslite:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni. Mám v techničáku jen 16" kola, ale v inzerci je spoustu 15" údajně vhodných na C8-Phedra, někdy dokonce údajně sundaná z Phedry (s fotkou kola na autě) Shání se evidentně líp, než 16".

Vy, kdo máte 15", jaký máte prosím přesně rozměr disku a ET? A může být problém s některými 15" nebo 16" disky kvůli brzdám, když mám kotouče i třmeny origo?

Díky.

Květoň má pravdu ... na R. 2003 jsem měl origo Lancia 15" ale v TP mám 7Jx16 ET27 5x98 (asi chyba zápisu při dovozu) a taky jsem je na auto koupil (plus gumy 215/60/R16). Origo Lancia hlíny 15"mi překážejí v garáži.

Jinak různý konfigurátory alu disků uvádějí pro 15" rozměr 6,5 x 15 ET27 nebo ET35.

Při ET27 bude 6,5" disk o cca 6,4 mm na kazde straně uzsi proti 7Jx16 a ET35 ho pošle o 8 mm zpátky čili o 1,6 mm dovnitř. .

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy, asi koupím šestnáctky z alfy, jsou to teda jen 6,5J ale myslím že nějaký problém by být neměl, půl palce šířky snad nikdo řešit nebude, ET je jen o 3,5mm větší, kupodivu tam jdou i šrouby 14mm, dosedací plocha je stejná, na origo si nehraju a ušetřím den dovolené strávené objížděním nějakých čorkových vrakáčů. Pak mám ještě možnost Ronalů 7,5Jx16, docela pěkný ale ty alfácký mi na zimu budou stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když tam dáš 6,5Jx16 ET 30,5 (píšeš že ty z alfy mají ET o 3,5 mm větší) bude disk jako takový o 6,4 mm užší (zevnitř i zvenku) a to ET ho zasune o 3,5 mm dovnitř, celkem tedy budeš na vnější straně o 1 cm užší (dál dovnitř od lemu) a vnitřní hrana disku bude o 3 mm směrem ven (zúžení ze 7" na 6,5" mínus rozdíl v ET. To samo o sobě technicky není problém.

Otázka je co pojišťovna v případě nehody - už jsem slyšel o případech kdy odmítli plnit protože na autě byly jiný disky nebo gumy oproti TP ... a na nějaký dokazování jestli to mohlo nebo nemohlo mít na nehodu vliv bych v téhle zemi vůbec nespoléhal.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem četl něco jako že dneska už pokud pojišťovna chce krátit pojistné plnění, musí tam být zdůvodněno, že na nehodu měl vliv technický stav auta, a prokázáno jaký.

Spoléhat se na to samozřejmě nejde.

 

No malý update - už mám pneu na kolech z Alfy, akorát jsem zjistil, že když se do kola, který bylo děláno na šroub 12mm s kuželem dají šrouby 14mm s kuželem, tak závit co leze z kola ven je asi o 8mm kratší. Divný že o tolik, ale je to tak. Takže jsem musel objednat ještě o 10mm delší šrouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si taky myslel se silnějším středem, ale co jsem vygoogloval, tak ta alfa má mít šrouby taky jen 28mm. Když jsem šroub porovnával s majitelem alfy, tak jsem se bohužel koukal jen na tvar kužele, ne na délku. 

 

S tou nosností by to byl průser, ale ani e-shopy neuvádějí u ráfků nosnost. Jak by na tom ráfku vypadalo to značení nosnosti?

Upraveno uživatelem martinikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady myslím taky zmiňoval navíc výše je to popsané myslím si dostatečně. Nevím že by pojištovna musela takhle dopodrobna zdůvodňovat proč plnění zkrátila myslím si že zdůvodnění vozidlo před nehodou nevyhovovalo správnému technickému stavu jim bohatě postačí. A už jsem zažil u nehody policajta který lezl okolo auta po kolenou a čistil od bláta pneu aby mohl zadokumentovat na čem bylo auto v okamžiku střetu obuté se slovy že když se někdo zezhora podívá na kompletní foto nehody tak by za to dostal kartáč že nezdokumentoval pneu. Auto bylo silně napadené tuneren ale většina věcí měla jakýs takýs atest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pro zajímavost jedna perla z legislativy (kromě disků stoji za pozornost bod 3):

Příloha č. 12 k vyhlášce č. 341/2014 Sb.

Technické požadavky na konstrukci a stav výbavy

A) Výbava, která musí mít schválenou technickou způsobilost:

1. Antény pro motorová vozidla

2. Audio soustavy vozidel

a) autorádia, radiopřehrávače a jejich příslušenství; b) televizní a navigační systémy určené k montáži do prostoru pracoviště řidiče

3. Automobilové koberce

4. Disky kol

a) z lehkých slitin; b) ocelové

5. Elektroinstalace vozidel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si taky myslel se silnějším středem, ale co jsem vygoogloval, tak ta alfa má mít šrouby taky jen 28mm. Když jsem šroub porovnával s majitelem alfy, tak jsem se bohužel koukal jen na tvar kužele, ne na délku. 

 

S tou nosností by to byl průser, ale ani e-shopy neuvádějí u ráfků nosnost. Jak by na tom ráfku vypadalo to značení nosnosti?

 

 

Já to měl na mých bývalých OZ - 17" vyražený.

post-47394-0-17004300-1441998934_thumb.j

Upraveno uživatelem wyziv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc nepohledate na inzercich a podobne a nekoupite kola primo pro to auto? Tohle jsem nikdy nepochopil... A navic cpat kola nejlip z nejakeho italskeho cupe na polododavku... Nemusis se potom klepat kterej kreten se v tom bude stourat... A pokud ti kola zmeni sirku "napravy", takto si myslim ze pojistovne ktera urcite nebude chtit platit, bude jenom hrat do karet... Samozrejmne doufam ze vubec nebude duvod resit neco s pojistovnou☺☺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...