PAJA106 Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 Ahoj, k svému vozu jsem při koupi dostal bohužel pouze 1 klíč a nemám ani servisku, ani kartičku s kódem. V peugeotu mi řekli, že dle VIN mi klíč objednají a přes diagnostiku spárují. Cena 3000 Kč. Můj dotaz je, zda je to moc, málo, normální? Případně, zda to někdo umí levněji? Díky P.s.: nejedná se o auto v popisu, ale o 206 SW 05. [upravil dne 14/10/12 15:43 od PAJA106] Citovat
Charlie 1 Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 je to normální cena,dával jsem za klíč 2800Kč...někdo to možná levněji umí... Citovat
koblih69 Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 A co potřebuješ za klíč? S Do nebo jen s imobilizérem? Citovat
PAJA106 Odesláno 14. říjen 2012 Autor Odesláno 14. říjen 2012 Vzhledem k stavu současného bych to viděl na full verzi, současný by byl rezervní v šuplíku doma. Citovat
koblih69 Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 No dělej jak myslíš. Pokud máš současný s DO ve špatném stavu koupil bych futrál za ár USD a převlíknul ho. Pak bych koupil obyč s Immo a nehcla si immo naklonovat někde kde dělají autoklíče. To by bylo asi nejlevnější řešení. Citovat
PAJA106 Odesláno 14. říjen 2012 Autor Odesláno 14. říjen 2012 Ok, to zní jako rozumné řešení. Jde mi o to, že chci jednak druhý klíč a součásný má opotřebenou planžetu. Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 podle VINka koukam, ze mas infracerveny DO a immobilizer nemas na cip, ale mas klavesnici. auto bylo vybaveno pouze jednim klicem s DO centralu a jednim servisnim obycejnym klicem v tvem pripade bych vubec neuvazoval o dodelavani klice za 3000, ale koupil bych univerzalni dalku napriklad s vystrelovacim klicem, nechal si dobrousit obycejnou planzetu a osadil do toho vystrelovaku, sfouknes to tak do 800Kc a jeste budes mit ovladani na delsi vzdalenost a i signalizaci zamceni blinkry Citovat
Lihous Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 Nedavno jsem byl \"opet\" v Pardubicich tak me to nedalo a opet jsem zamiril do tamniho Globusu a tentokrate jsem byl uspesnejsi klic by stal jen 2500Kc ale bez dalky jen s imobilizerem..... Tak mam zatim take jen jeden. Jinak objednavat jen dle VIN je nutny predpoklad ze jsou puvodni zamky/klice jinak se klidne muze stat ze bude klic opravdu jen k ulozeni do supliku A alespon v nasem pripade nebyl OG servis schopen 100% rici ze mame puvodni zamky-nejde odemknout manualne pate dvere Citovat
koblih69 Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 Ok, to zní jako rozumné řešení. Jde mi o to, že chci jednak druhý klíč a součásný má opotřebenou planžetu. Hoď sem fotku toho klíče Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 hmm, tak ted jsem si vsiml toho P.S.ka, takze jako bych nic nerekl Citovat
PAJA106 Odesláno 14. říjen 2012 Autor Odesláno 14. říjen 2012 Našel jsem toto, což je přesně to co potřebuji: http://aukro.cz/klic-peugeot-106-206-306-405-i2710008689.html Pak budu mít 2 planžety, ale pouze 1 elektroniku Dá se immo překódovat?? Našel jsem totiž toto, tak mne napadá použít elektroniku z toho a pomocí diagnostiky ho spárovat s mým autem: http://aukro.cz/klic-peugeot-dalka-i2705821937.html Edit: změněn link na levnější verzi klíče. Přidán použitý klíč. [upravil dne 14/10/12 17:16 od PAJA106] Citovat
Czedisonek Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 promiň mi naprostej ale jak máš doložený ty reálný km co jsi napsal ve vlákně o novým autě ? Docela by mě to zajímalo... Citovat
PAJA106 Odesláno 14. říjen 2012 Autor Odesláno 14. říjen 2012 Dle VIN jsem si vyjel servisní historii v peugeotu, vše je původní a stav auta odpovídá takovému nájezdu. Citovat
PAJA106 Odesláno 14. říjen 2012 Autor Odesláno 14. říjen 2012 Ještě technická dotaz: Dá se zaměnit klasický klíč za vystřelovací? http://aukro.cz/klic-peugeot-vyklapeci-2-tlacitka-akce-290-i2661725603.html Citovat
Lihous Odesláno 20. červen 2013 Odesláno 20. červen 2013 Zdravim....,dnes jsem \"konecne\" nasel provozovnu ktera dokazala vybrousit a nahrat chip na nasi P406 rv 01/02 - MUX bez dalky = tedy pro me jen zaloha pro vyjezdy ven za hranice jako druhe klice. Bez kerticky jen s klicem. Klic funguje bez problemu = spokojenost. Cena ne zrovna idealni cca 1600,- Misto SZ /aby to nebylo jako reklama / [upravil dne 20/6/13 18:50 od Lihous] Citovat
Fusion Odesláno 20. červen 2013 Odesláno 20. červen 2013 Nezná někdo náhodou obj. čísla těch dvou gumek na centrál malej/velkej 306 apod.? Citovat
f3Rd@ Odesláno 20. červen 2013 Odesláno 20. červen 2013 pokud je to stejny jako u 406, tak malou gumicku tu objednaval nekdo z polska a tu vetsi koupit v peugeotu, myslim ze je z 605-ky a musis to necim vypodlozit -kousek ze stare gumicky. viz muj navod zde: Citovat
kveton Odesláno 21. červen 2013 Odesláno 21. červen 2013 já dneska objednával z ebay na 807mu za 124kč Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.