ChouLu Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Ale tak do elektriky se hrabat nikdo nebude né? Bojler tam byl, Gabriel chce větší, tak se dá větší... ale elektriku kuchat nikdo nebude Jak to jednou někdo zapojil,tak to tak taky zůstane Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 minimaxa:firmu jsem našel,která to udělá i když si nekoupím u nich bojler,jen budou mít čas až v úterý a nevím za kolik to bude včetně bojleru a práce,nebo jenom práce-čekám na telefonát od nich(s tou zárukou se jich musím zeptat když budou volat) oddie: litr by byl ok,říkal mi ať za práci počítam tak kolem 2500,- co jsem slyšel reference na ně tak nic moc,byl jsem se tam jenom zeptat,abych nemusel čekat až bude úterý [upravil dne 17/5/13 12:14 od Gabriel 307] Citovat
_luky_ Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 _luky_ : kde si vzal že mám 150L:D mám 80L a chci 125L momentálně jsme 3 a v listopadu budeme 4:P:papa Jaaj sorry, mě to nějak splynulo s tím prvním příspěvkem... S tím blokováním - ano 8h NT pro akumulační ohřev vody je dokonce v podmínkách. Ale kdo to dodržuje, že? Citovat
OK406 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Já to dodržuji a mám Tatramat EOV 121 , objem 120 litrů. Když se měnil, tak se dával ,,plast\". [upravil dne 17/5/13 13:52 od OK406] Citovat
oddie Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Hm, tak to by bylo dokonce 10tis s montáží a zárukou vs 5tis bez záruky, to je docela síla. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 tak zatím mi to nikdo nezvedá na čísle kde jsem dovolal dopoledne(čekám info o cenách),ale našel jsem firmu http://www.topeni-svoboda.cz/ která s tím nemá problém namontuje to a potvrdí i záručák - i když si bojler koupím sám na netu,pán byl maximálně příjemný a vstřícný no :potlesk do pondělí mu mám dát vědět jestli to bude dělat on nebo někdo jiný cena za materiál a práci max 2000,- [upravil dne 17/5/13 15:05 od Gabriel 307] Citovat
odee Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 No vidíš, tak to máš do 7K i se zárukou, to je krapet lepší, než 10:D Citovat
Dano406 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Kup nový jaký ti padne do oka, pověs ho na zeď a připoj ho hadicema, teda pokud tam máš na připojení šroubení. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Dano406 : to by taky šlo edit: nešlo teď mě napadlo že původní trubky budou překážet většímu bojleru:( [upravil dne 17/5/13 16:29 od Gabriel 307] Citovat
Dano406 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Když můžeš připojit vodovodní baterii stojánkovou hadicí, tak proč by nešlo připojit bojler. Samozřejmostí je sehnat správný rozměr. Jen podotknu, že jsou to ty opletené hadice. Taky se dají sehnat bojlery na ležáka. [upravil dne 17/5/13 15:34 od Dano406] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 nevíš jaké to jsou hadice-závit rozměr edit: tam jsem slyšel že se častěji míchá voda,že je lepší klasika a je i levnější... asi:myslim [upravil dne 17/5/13 16:35 od Gabriel 307] Citovat
Dano406 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Tak to se ptáš toho pravého. Nejlepší je vzít něco co z toho jde oddělat a zajít do krámu kde ti poradí. U nováho bojleru bude v manuálu napsané jaké jsou připojovací závity. Citovat
Dano406 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 edit: tam jsem slyšel že se častěji míchá voda,že je lepší klasika a je i levnější... asi:myslim [upravil dne 17/5/13 16:35 od Gabriel 307][/rquote] Co máš na mysli tím že se častěji míchá voda. Co odpustíš tak to zas samo doteče. Stejně to funguje i malých bojlerků co jsou pro umyvadla a taky se připojují hadicema. Jen nevím jestli se dělají větší rozměry těch hadic,myslím těch závitů. [upravil dne 17/5/13 15:42 od Dano406] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 no že když je klasický a dopouští vodu tak je díl teplá [upravil dne 20/5/13 18:18 od Gabriel 307] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 a tady když dopustí vodu,tak se víc ochladí a promíchá a klesne teplota,tudíž sepne topení a možná víc leze do peněz Citovat
h4wk3y Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Kdyby nekdo chtel, tak po rekonstrukci domu mi tu zbyl na zakazku delany, celonerezovy bojler - kopie drazickyho 200l... Citovat
Vvitty Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Ale tak do elektriky se hrabat nikdo nebude né? Bojler tam byl, Gabriel chce větší, tak se dá větší... ale elektriku kuchat nikdo nebude Jak to jednou někdo zapojil,tak to tak taky zůstane Vzhledem k tomu, že se to nepřipojuje do zásuvky ale do krabice, tak se v elektrice hrabat bude. Tam nikdo \"bez papiru\" nema oficialne co delat Že je praxe zhusta jiná je druhá věc, bohužel už jsem pár zajímavých instalací viděl [upravil dne 17.5.13 17:40 od Vvitty] Citovat
Dančák Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 h4wk3y: Napiš nějaké info, scháním nějakej bojler na ohřívání vody do bazénu, potřebuji aby v něm bylo el. těleso a měl nějakou izolaci, díky;) Citovat
Šalda Odesláno 17. květen 2013 Odesláno 17. květen 2013 Máme Dražice 80 a nedám na něj dopustit, připojit sem si ho nechal od vodaře kterej nám ho i koupil a dovezl s potvrzeným záručákem, zatím 7 let a jede jak má. Jen elektřinu sem si natáhl z pojistkové skříně sám a zapojil. Tchýně má dole kombinovanej bojler 120 taky Dražice asi 4 roky a zatím taky super, přes zimu ho úplně vypíná, ohřívá ho horká voda z kotle na radiátory, a za první rok jí vracel Eon asi 7 000.-, takže vyšší cena bojleru se vrátila už během první zimy, až nám odejde ten náš bojler tak taky kupuju kombinovanej:papa Citovat
Gabriel 307 Odesláno 20. květen 2013 Odesláno 20. květen 2013 tak jsem lehčí o 5 149 Kč +2 200,-Kč práce,ale večer bude teplá voda to je ON http://www.kasa.cz/ohrivac-vody-drazice-okce-125-svisly/?kampan=602&utm_source=heureka.cz&utm_medium=srovnavac Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.