Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vlákno pro fotky a videa


Recommended Posts

To byla vadná poloosa. Díky tomu že nedaleko Kokořína bydlí v klubu známý mechanik PP 205 byl nemocný piškot ještě v sobotu večer uzdraven a Pepito se mohl v neděli v klidu a pohodě odebrat k domovu. I to je důkaz, že klub funguje

jj to je pravda,díky takovým členům klubu jsme mohly s Kubíkem prožít večerní sobotní srázek a nedělní výlet s klidným návratem domů :super

Opět děkuji pp205kovi za ochotu :super:super:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1000x raději rajče, kde si můžu fotky pěkně prohlídnout a stáhnout si jen ty, které chci než nablblý Uložto, kde si každej soubor musím tahat do počítače a teprve následně zjistím, že ho můžu zase celej smazat..

Sorry, ale taky si každýho domů nezvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, za každou úchylku se nějak platí :P:aut:D

Ale z uložto se dá stáhnout celý balík - myslel jsi spíš \"rajče\" ne ;) Ale i z rajčete se to dá krásně vše sosnout přes ten FF ;)

Ano, omlouvám se, myslel jsem rajče... :mad: Bohužel, v práci FF nepoužívám, tak to musim odklikávat postupně všechno.

S Medvěděm se v tomhle asi neshodnu. Je jednodušší stáhnout celej balík a pak pár kliknutími po rozbalení archivu vytřídit několik fotek, které nejsou zajímavé, než stahovat velké množství fotek po jedné. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se vlastně můžu podívat na fotky na \"uložto\"? :myslim

Když kliknu na STÁHNOUT (Omezené stahování),tak mi to dlóóóuho stahuje (nejsem tam a ani nechci být zaregistrovaný) a po kliknutí na řádek s fotkou se mi otevře okno,kde je móóóc čísel a písmenek :myslim

asi jsem natvrdlý :mad::papa

[upravil dne 20/6/12 19:46 od pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: Srovnáváš dvě různý věci ;) Rajče je online fotogalerie, kdežto Uložto je prostor pro ukládání dat ;)

Každý se hodí na něco jiného.

Navíc žádná registrace není třeba a těch pár MB, co ty fotky mají, tvému PC určo neublíží. A pokud ano, tak je na čase vyměnit \"IT servisáka\" :aut:)

[upravil dne 21.6.12 09:29 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito: Návod na uložto ;)

Když kliknu na STÁHNOUT (Omezené stahování),tak mi to dlóóóuho stahuje (nejsem tam a ani nechci být zaregistrovaný) a po kliknutí na řádek s fotkou se mi otevře okno,kde je móóóc čísel a písmenek :myslim:papa

No holt si je asi neprohlédnu :mad::grr:myslim:papa

[upravil dne 21/6/12 21:06 od pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pepito - pošli \"printscreen\" Nevím, co tím myslíš :(

Po stažení toho balíku fotek ho musíš v PC rozbalit a ve vytvořeném adresáři (složce) jsou jednotlivé fotky. Pokud ti nejdou otevřít nebo se ti otevírají tak, že vidíš hatmatilku a ne fotku, tak je asi nějaká chyba v tvém PC - jsou to klasické JPG, takže ikdyby si neměl zvlášť prohlížeč fotek, tak by si s tím měly XP poradit sami - zkus ještě použít volbu pr. tlč. myši - otevřít v programu - a použít nějaký prohlížeč obrázků:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...