Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Děkujeme......


Recommended Posts

Taky bychom s Luckou, Kackou a Kejsi moc poděkovat za perfektní sraz. Poznali jsme atmosféru která je mezi klubaky panuje a byli jsme mile překvapení. Sice si z pátečního večera moc nepamatuju a pokud jsem se choval nevhodně tak se omlouvám. Jinak děkuji všem pražákum kteří ač přes velkou vzdálenost dojeli :-) zajímalo by mě kdo to měl do kempu nejdál já tedy ubohých 420 km. Já jsem se teda bavil a vo tom to je. Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se přidávám kpoděkovaní za super sraz a hlavně organizatorum za super odvedenou praci :super:potlesk počasíčko vyšlo na jedničku sem celej spalenej jak sem se valel vbazenu akorát si trochu nepamatuju sobotní noc mam krapítek okínko:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě taky velký díky jak organizátorům, tak všem účastníkům! Parádní sraz, příště snad budu na celej a ne jen na sobotu. Všechny, se kterejma sem měla tu možnost pokecat, sem fakt ráda poznala a už se těšim na příští rok.:) Mam tílko a samolepky, při sobotnim obědě sem hlady nakonec neumřela, takže za mě máte jedničku.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se přidávám kpoděkovaní za super sraz a hlavně organizatorum za super odvedenou praci :super:potlesk počasíčko vyšlo na jedničku sem celej spalenej jak sem se valel vbazenu akorát si trochu nepamatuju sobotní noc mam krapítek okínko:D:D:D

Když sem odjížděla, eště si stál na nohou, takže snad dobrý.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji se k díkům za opravdu bezvadný sraz. Jediný co mi nešlo pod fous byla sobotní hudební vložka, ale když jsem se dostatečně vzdálil od zdroje kraválu (Scratchovo posezení), tak se i to akceptovat dalo.

Co se Pavlíka týče - holt se asi přehnal jeho tělíčkem nějakej ten bacilus a tak si on sraz naplno užil pouze v pátek (i tak si ale myslím, že bude mít na co vzpomínat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou :P Bez závady jsme dorazili dom (teda... že sme přišli na rozbitou klimu - to se jako.. závada určitě nepočítá :D) My sme si víkend 100% užili, škoda jen, že prostě to naše auto je na kokořínsko nějaký alergický nebo co... Těšíme se na další sraz, ať už malej nebo velkej :P Všem díky moc a organizátorům dvojnásob ;)

švejk: dobrej podpis :P neskutečně pravdivej :D

[upravil dne 17/6/12 20:35 od Goldinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bychom s Luckou, Kackou a Kejsi moc poděkovat za perfektní sraz. Poznali jsme atmosféru která je mezi klubaky panuje a byli jsme mile překvapení. Sice si z pátečního večera moc nepamatuju a pokud jsem se choval nevhodně tak se omlouvám. Jinak děkuji všem pražákum kteří ač přes velkou vzdálenost dojeli :-) zajímalo by mě kdo to měl do kempu nejdál já tedy ubohých 420 km. Já jsem se teda bavil a vo tom to je. Díky všem

Škoda, že jsem nebyl u toho zde zmiňovaného hovoru na 1188 - asi jsem o hodně přišel...ale jsem zvědavej, jestli si pamatuješ všechny ty lidi, s nimiž tě Scratch seznamoval. :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...