ozzy1 Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Nekecám,v součssnosti jsou na výcviku v Sadské. Citovat
OK406 Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 To je divný.. Pro celou republiku je už dva roky vyhlášen STOP stav. Souhlasím !!! Citovat
gronholmm Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Ozzy, já to nějak nezpochybňuju, jen je to více než zajímavé. Jak sem psal výše v Praze se to teď taky hlo, ale takhle rychlé to určitě není :myslim Citovat
ozzy1 Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 v květnu skončil v jedné firmě a teď je skutečně u PČR.Jestli byla nějaká tláča,tak to nevím. Citovat
gronholmm Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 No oni teď ani hodně vysoké tlačenky nešli Citovat
ozzy1 Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 to já nevím.Ale v každém případě nekecám. Citovat
Péťa Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Hradec Králé (státní) má povolený nábor 25 lidí. Ale jak jsou s tím daleko netuším, nezajímal jsem se... Citovat
Edison Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 To je divný.. Pro celou republiku je už dva roky vyhlášen STOP stav. Stopstav znamená, že se nesmí zvyšovat počet zaměstnanců. Obnova (náhrada) je pochopitelně nutná. Citovat
Péťa Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Ne, stavy se celkově snižují a to hodně. Takže ani o obnově nelze mluvit (psát). Citovat
gronholmm Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Přesně tak jinak bych nečekal na místo 2 roky Citovat
davidekcz Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Ne, stavy se celkově snižují a to hodně. Takže ani o obnově nelze mluvit (psát). Jasný, máš pravdu, ale lidé odchází s různých pozic a některé sé prostě nahradit musí. Pokud to je pozice řadového policisty- oksnižujeme, ale některé specialozovanější místa musí frčet dál a pokud se nenajde ve vlastních řadách, musí se holt šáhnout i po lidech z venku... Citovat
Edison Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Vščak i v těch ulicích k nějaké té obnově docházet prostě musí... Mladý kluk se jim na to sice možná vykašle, ale nechat bezpečí na důchodcích nelze. Citovat
vix Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 oddie: Na kvalifikaci \"fakt\" nezáleží. ... občas ani nadřízený neví, co slovo kvalifikace znamená ... Citovat
Aluška Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 Na řeči typu \'\'kdo chce práci, si vždycky nějakou najde\'\', jsem už taky docela vysazená, protože to není pravda, moc dobře to z vlastní zkušenosti, vím. Ještě ale tak před 5rokama, bych s tím souhlasila, ale doba se hrozně změnila . Není problém najít inzerát, kde hledaj uklízečku, ale podmínka je 2letá praxe. Citovat
vix Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 Ono je to v těch firmách - práce je a bude. když ne v české kotlině, tak za kopečkama určitě. Jenže, kdo by se stěhoval ... Citovat
MACI Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 Druhá žádost kamarád hledá práci v Bohumíně, Ostravě nebo blízkém okolí (je z Bohumína). Ovládá PC zvládá bez problémů na pokročilé úrovni, bezvadná znalost linux systémů (hlavně debian nebo co je to zač) a windows. Základní znalosti sítí. Samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, komunikativní atd atd, nějaká ta znalost AJ (nevim ale na jaké úrovni), řidičák skupiny B. Typ práce.. Aby se to točilo kolem IT, klidně i prodej nebo servis pc... Ale hlavně aby to byla stálá a slušná práce... Tak kdybyste věděl o něčem v tomhle kraji, tak pls taky SZ. Je to asi hodně OT, ale... Zkoušim to všude kde se dá. Ale jestli o něčem víte, že se k vám třeba něco doneslo a vzpomněli byste si tak mě do sz... Díky moc. http://www.tieto.cz/careers/Jobs/job?id=11645 Citovat
Guest StibTo Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 Ja se obcas koukam na tyto stranky : www.grafton.cz (grafton recruitment), zivotopis mam na www.monster.cz, koukam tez na www.hotjobs.cz a jinak v posledni dobe mi byla doporucena komunitni sit Linked In. Verim,ze cim vic zdroju clovek zkousi, tim pravdepodobneji uspeje. Ale situace je stale mimojine diky \"krizi\" velmi spatna, firmy to vedi a rady zneuzivaji. Znama mi nedavno licila,jak prosla X koly prijimaciho rizeni vcetne obsirnych psychotestu a nakonec ji nabidli vice nez podprumerny plat - podminky jsou bohuzel opravdu tvrde. Citovat
vix Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 Stibto: Začni (fakt na férovku) oslovovat jednotlivé firmy. Překupníci : Grafton apod. chtějí jenom mít ovečky. (za ty mají peníze) P.S.: Vyber si firmu (firmy) které ti sedí a zkus se domuvit přímo s jejich personálním. Nejdi přes překupníky - protože ty na to máš. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.