Jump to content
Sign in to follow this  
John

Velikost nádrže v 406 coupé

Recommended Posts

Dneska jsem tankoval a nějak jsem nemohl uvěřit vlastním očím...

75L do nádrže úplně do plna až po hrdlo a to auto ještě vpohodě jelo kolik se komu povedlo dostat do nádrže u 406?Předtím jsem vždycky dostal maximálně kolem 70L a to už auto psalo 0Km dojezd.

post-1871-14109623555835_thumb.jpg

406 mají všechny nádrž na 70 litrů, pokud tam nemaš nic tak tech 75 litru tam narveš, protože trubka k nadrži takových 5 litrů. Ale tady s kloním k ty kalibraci počitadla. Kdyby jsi tankoval nadvakrát nebo natřikrát tak by ti součet nejspíš dal míň než 75l

Tak auto jelo vpohodě je pravda,že jsem včera neměl čas tankovat když se rezerva rozsvítila a dneska jsem jestě musel jet pryč a najel jsem na ní kolem 40km.

Dančák : jak jezdím většinou dálky a občasný couračky po Praze nebo Brně tak v průměru kolem 750-800km na úplně plnou kterou tankuju vždycky.Ale maximálně jsem do ní zatím dostal jen 70L a to si vždycky dám práci s tím že to dokrmím uplně po hrdlo mám rád,když mám na chvíli klid.

MatrixChose : tak to je pěkný kam jsi to nacpal to už jsi musel fakt jet na výpary.. Ja fakt maximálně v průměru kolem 70l když jdu tankovat hned jak se rozsvítí rezerva.

rekord mam 83,2 litra.inac tak bezne okolo 81-2 sa tam zmestiako odislo cerpadlo tak sa snazim mat v nadrzi minimalne 10 litrov.tankujem len plnu.pozor v lete,neodporucam tankovat do vrchu hrdla.asi kazdy vie preco;)

osobna skusenost,je jedno u ktorej tankujes.ak ju dostatocne preplnujes a robis to casto hlavne v lete ked je teplo tak ma tendenciu plastova nadrz naduvat.vychodny kamarati plastove nadrze dokonca nafukavaju o par litrov.

me se z ty tvy uctenky chce uplne :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

Scratch : pročpak myslíš kvuli těm šíleným cenám co teď jsou a nebo že do coupé tankuje jen VP?

A to si ještě tu pumpu vybirám kde mají o cca 1kc nižší cenu jak v okolí.

Já jen vim, že teď je ta nafta a ono i benzín jsou za hroznou pálku, do 406 tankuju naftu od soukromých zdrojů za nesrovnatelnej peníz a benzín do motorky hold na pumpě, ale ted ještě nejezdim tak to nesleduju a nejsem v obraze;)