Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

Letní dovolenou v červnu mám stále připravenou. Ubytování zarezervovaná s možností bezplatného storna, trajekt zaplacený, tam by nějaký stornopoplatek byl - takže i kdybych všechno zrušil, jsem v tom max.za 700,-. Otázka je, co bude v červnu. Možná bude coronavirus za námi, možná bude v plném proudu i u nás a ani nebudeme moct vyjet kamkoliv. Nijak to neovlivníme, takže nezbývá než vyčkat, jak to dopadne a řešit věci podle toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak som dobre zachytil informáciu tak koronavírusu vyhovuje skôr chladnejšie počasie tak dúfam že s blížiacou sa jarou a letom to bude lepšie zvlášť na juh od nás keďže aj tohto roku mám v pláne  absolvovať s deťmi cyklo camp v Baška Voda. Termín 4 - 12. 04. Motivačné foto z minulého roku. 😉 

20190417_141053.jpg

20190420_163131.jpg

20190417_081736.jpg

20190420_160036.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 2. 2020 at 10:47, zahajskej napsal:

Letos to bude 2x, jednou na Velikonoce na Čiovo, provětrat nový autí a pak na konci července Drašnice, stejně jako posledních pár let. Teda pokud se nic nepokaká.

vítám kolegu z Drašnice, my jedem na konci června ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pavelu96 napsal:

Tak my taky v srpnu nějaká Crikvenica...:D

Po loňské zkušenosti nedoporučuji. Už jsem pochopil když někdo řekne že v Chorvatsku je mrtvé moře.

Já ho znám živé a plné barev a to tam fakt není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, zahajskej napsal:

Kvůli životu v moři musíš na ostrovy nebo na Pelješac. Pevnina moc možností nedává, kromě nějaké zapadlé zátoky, dostupné jen z vody člunem.

To já vím, jezdím tam už hodně dlouho. To byla poznámka k loňské Cerkvenici.

Jinak i pevnina má krásné moře, ale ne u velkých měst. Ale otevřené moře na ostrovech je daleko krásnější.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupuji rakouskou v UAMK, chtějí jen půl éčka navrch. Nekupuj u hranic na naší straně, na rakouskou je přirážka klidně až stovka, kup až na rakouské straně u benzinky. Slovinskou kupuji pod Grazem na Shellce, odpočívadlo Gralla. Mají na pultě vícejazyčnou ceduli včetně češtiny, stačí jen ukázat a zaplatit kartou. Samozřejmě bez jakékoliv přirážky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Laďa napsal:

Ti co jezdí přes Mikulov. Kde kupujete rakouskou a slovinskou známku, až na hranicích ČR-A?

 

před 45 minutami, Pe.Tr napsal:

proklid duse vzdy pred odjezdem ve smenarne nebo v uamk .

 

před 33 minutami, zahajskej napsal:

Já kupuji rakouskou v UAMK, chtějí jen půl éčka navrch. Nekupuj u hranic na naší straně, na rakouskou je přirážka klidně až stovka, kup až na rakouské straně u benzinky. Slovinskou kupuji pod Grazem na Shellce, odpočívadlo Gralla. Mají na pultě vícejazyčnou ceduli včetně češtiny, stačí jen ukázat a zaplatit kartou. Samozřejmě bez jakékoliv přirážky.

https://shop.asfinag.at/cs/

https://www.uamk.cz/sluzby-produkty-nabidka/dalnicni-kupony/prodejni-sit/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, online prodej na stránkách Asfinagu má svoje pravidla. Nejde koupit známku na dříve jak za 14 dní, klasická ochrana e-shopů. Pokud je jí třeba hned na zítřek, je třeba jí kupovat jako podnikatel, pro ně tato pravidla neplatí. Stejně se dá zaplatit i za průjezdy tunelů, jen to má jeden háček, pokud je tunel zavřený a musí se objet, peníze nevrací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, zahajskej napsal:

Slovinskou kupuji pod Grazem na Shellce, odpočívadlo Gralla

Slovinskou přímo na hranicích jsou tam z bývalých celnic udělaná prodejní okénka a nemusí se ani vylézt z auta. Přímo tam jsou auta nasměrovaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...