Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

Guest Petr 3008

@Vlado81 za ten polep máš teda 100 bodů. Šnek a ty písty.. to je naprosto boží 👍. A dalších 100 bodů za zbytek, já bych to takhle taky už nedal.

@brixtr chtěl jsem ti poslat nějakého smajla, nic normálního sem ale nenašel, tak jen :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, MotoMoto napsal:

Zlatý prciny. Tak tohle by už na mě nebylo. Raději penzion nebo apartmán. I když mě to láká také, ale ne na pobyt, ale na cestování, třeba památky v Řecku. Ale to raději obytňák.

Co manželka, už to rozdýchala?

Ale jo. Teď kouká jaky sme chudý 😂 vedle maji lednici na ni troubu a mikrovlnku a kávovar.

Letos to začalo motorem 807 a nejak to pokračuje.... chtěl sem půjčit Karoq a do apartmánu. Jenže už bylo potřeba nějaké auto aspoň na nákupy. No a takhle to dopadlo. Příští rok snad obytnak a nebo sajtkara😁

Stany větší než karavan.

IMG-20210817-WA0017.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, sitler napsal:

tvl, 12000 za kemp + pujceni karavanu. Bud blbe pocitam, nebo apartman vyjde levneji a pritom pohodlneji? (a to jeste nepocitam, ze polak je dost miniaturni :D )

Je to tak. Původně ta adria stala na 16dni 9500. Kemp sem pocital 17.000Kc ale máme misto které nemá pripojku na vodu. No a cesta 8000Kc. Nejlevnější mě vyslo predloni Bulharsko 12dni allinclusive za 45.000 pro 4osoby.Čim větší retro, tím dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, zahajskej napsal:

No toto, do kempu za 46 éček den, k tomu ještě půjčení boudy, navrch Haťapka co s boudou žere jak kamion. Sice by za to nebyla dovča v Karibiku, ale apartmán v HR rozhodně. Být tvou polovičkou, máš už kufry za dveřma😂

Hledal jsem lastminute a noc ani na facebook. Na začátku září a 75.000😳

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase nezapomenutelné zážitky:) . Stále vzpomínám na dovolenou ještě s rodiči, kdy jsme měli Formana, za ním karavan, na střeše kola a projetou napříč Francii přes zámky na Loiře, Normandii a pak zpátky k Annecy . A taky to šlo. Ta hatapka na tom hůř než ten forman moc nebude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znal jsem jednoho co jel s Formanem do Francie s celou rodinou a od půlky táhnul bráchu s rodinou a Renaultem 20, napřed na laně, pak někde navařili tyč a jeli cca 2000 km. Nebyli jste to vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2021 at 17:44, PaKr napsal:

@brixtr v pohodě :) však je mi po tom ..., jenom jsem si toho všiml, když jsem hledal svoje vlákno.

Pro moji polovičku byly nervy i to, když jsem na Hlávkově mostě urval výfuk na 406. Takže doufám, že cestování se 307 bude bez adrenalinu :)

no neke, tak jsem taky ztratil Remuse kdysi :D byla prdel to sbírat do holých rukou, trošku popálenej, ale jinak ok :D

V 17. 8. 2021 at 18:21, Vlado81 napsal:

Hledal jsem lastminute a noc ani na facebook. Na začátku září a 75.000😳

na zacatku zari se ti muzu poptat na nas apt, 55 Eur za noc, pro 4 lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...