mmx Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 To som sa ti snazil vysvetlit, ze ten potenciometer je len ovladaci prvok, nie regulacny. Ale vidim, ze to ti je jasne. Nemam snahu sa s tebou dokarat ako je ovladany motor kurenia v mojom aute. Je to rocnik 2001 digi klima. K tomu hasicaku: Castokrat tak dopadnu ludia v snahe usetrit za kazdu cenu. Popripajaju si v aute hocico od hocikade, ziadne pravidla, ziadne priechodky. Urcite si sa stym stretol aj ty, ze pred tebou tam bol vseumelec. Netvrdim, ze to nevies spravit, alebo by ti to nefungovalo, ale ja by som si bastelnicku do auta nedal. Je to len moj nazor a nemusi s nim nikto suhlasit. Myslim ze nie som sam, co by uvital niejake blizsie info ako si rozbehol bufik, ventilator, co kde ako pripojit, ake problemy sa ti vyskytli, na co si dat pozor. Cez leto sa toho da vonku vela stihnut, a na zimu budeme vysmiaty/ vyhriaty. Citovat
oddie Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 IPCU je dobastl úplně stejný, navíc o to horší, že je univerzální. V tomhle rozdíl není. Jinak jak bude čas ještě nevím, zatím to zapojené není, jen doplněné oběhové čerpadlo s hadicemi, a dost mě zklamalo, že tam je stará verze webasta, která neumí sama spouštět oběhové čerpadlo a kabinový větrák, nemá na to výstup, pod krytem je jen slepá díra místo konektoru, takže i tohle budu muset dodělat sám. Citovat
mmx Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Este som rozmyslal, ze by som doplnil na hadicu bimetalovy kontakt , ktory by oneskorene zapinal ventilator. Zbytocne to zerie baterku, ked je radiator este studeny. A v mrazoch kazdy voltik dobry. A nezabudni fotit, fotit, fotit,... drzim palec. Citovat
oddie Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 To mají právě ty novější webasta přímo v sobě. Jestli máš 2001, už bys to tam mohl mít, stačí se podívat pod kryt, jestli je tam konektor. Citovat
Lokigon Odesláno 1. duben 2019 Odesláno 1. duben 2019 Aloha! Oživím toto téma, potřebuji na 2.0 HDI RHW předělat příhřev na nezávislé, telefonem ovládané. Bohužel odkazy tady už nefungují. Nemá někdo nějaký návod, fotky na ty hadice, čerpadlo atd? Díky Citovat
Guest J.Petr Odesláno 19. červenec 2019 Odesláno 19. červenec 2019 Taky bych to chtěl zprovoznit aby to v zimê ohřálo motor. Asi už těch aut není tolik a už to není aktuální. Zdá se mi že to tu celkově upadá. Citovat
ozzy56 Odesláno 19. červenec 2019 Odesláno 19. červenec 2019 @J.Petr to jsi zjistil po těch 4. (slovy čtyřech) příspěvcích? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. červenec 2019 Odesláno 19. červenec 2019 (upraveno) Jo, uživatel se 4 přispěvky napiše že to tu upadá! A co čekáš když nepišeš a přijdeš si sem jen sem tam přečíst radu. Upraveno 19. červenec 2019 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
Péťa Odesláno 19. červenec 2019 Odesláno 19. červenec 2019 (upraveno) Myslím, že to tady na fóru trochu zná. Buď je to sám @Jepík (což předpokládám) a zapomněl původní registraci + udělal před rokem novou, nebo to je jeho syn. Upraveno 19. červenec 2019 uživatelem Péťa Citovat
Ferry Odesláno 19. červenec 2019 Odesláno 19. červenec 2019 (upraveno) před 1 hodinou, J.Petr napsal: Taky bych to chtěl zprovoznit aby to v zimê ohřálo motor. Asi už těch aut není tolik a už to není aktuální. Zdá se mi že to tu celkově upadá. vsak staci pogooglit a navod najdes za 0.32s. A az budes mit konkretni dotaz k prestavbe, tak se ti urcite dostane odpovedi, vykrik "taky bych to chtel zprovoznit" je toliko jenom zvolanim tveho prani, ale co my s tim jako ? 806_1996-2002_2.0hdi_prestavba_webasto.pdf Upraveno 19. červenec 2019 uživatelem Ferry Radek Hurvajz a MJSytic ohodnotil 2 Citovat
Guest J.Petr Odesláno 19. červenec 2019 Odesláno 19. červenec 2019 před 3 hodinami, Péťa napsal: Myslím, že to tady na fóru trochu zná. Buď je to sám @Jepík (což předpokládám) a zapomněl původní registraci + udělal před rokem novou, nebo to je jeho syn. Pravda,byl jsem tu kdysi jako Jepík. Fakt je že jsem sem několik let nepsal,jen nakoukl co se tu děje - v té době jsem neměl žádného pegiho tak ani nebylo o čem psát,holt život se někdy ubírá jiným směrem než by jsme si přáli. No a v tý době se tu někde psalo že neaktivní členové budou smazáni a jelikož jsem se tu nemohl najít tak jsem se tu zaregistroval znova. Všem se tedy omlouvám za to co jsem napsal. Pozoruji to i na jiných fórech od tý doby co je Facebook a a další,tak příspěvků ubívá. Citovat
Guest J.Petr Odesláno 19. červenec 2019 Odesláno 19. červenec 2019 (upraveno) A k tomu tématu,màm už pátou 806tku za poslední tři roky - proč to je na dlouhé vyprávění v jiném tématu. Příští týden budu kupovat další a ta má právě tohle nezávislé topení a budu to předělávat tak abych si to mohl v zimě zapnout před jízdou pro ohřev motoru. Předělat hadice nebude problém,jen mě děsí ta elektrika - jsem na tohle úplněk antitalent a nerad bych aby se tím mím pokusem nezlikvidovalo ještě něco jiného,to by mě z toho asi kleplo. Upraveno 19. červenec 2019 uživatelem J.Petr Překlep Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.