Marcel505 Odesláno 21. prosinec 2013 Odesláno 21. prosinec 2013 no nevím, dal jsem ho kbelíku s vodou a je totálně zamrzlej V našem případě taky, ale byl problém na balkóně, aby se vešel, díky zásobě sad kol. [upravil dne 21/12/2013 21:18 od Marcel505] Citovat
Šalda Odesláno 21. prosinec 2013 Odesláno 21. prosinec 2013 U nás klasika až 24. ráno, do té doby mě nesmí stát:D Stromek pochopitelně:aut Citovat
Radka S. Odesláno 21. prosinec 2013 Odesláno 21. prosinec 2013 nám stojí na dvoře a čeká na svou chvíli... Citovat
Guest minimaxa Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 Kdo chce ekologem býti, místo stromku musí policistu míti! Je zvyklej dlouho stát, neopadává, má na sobě hvězdičky, i koule na něm vysí, kdo si sežene dopraváka, bude mu i svítit! Citovat
Charlie 1 Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 tak už mi stojí,jelikož jdu 23.do práce...:g [upravil dne 22/12/13 14:15 od Charlie 1] Citovat
xpetrix Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 tak už mi stojí,jelikož jdu 23.do práce...:g [upravil dne 22/12/13 14:15 od Charlie 1] Podobne je to aj u mna/nas.Domov pridem az 24.12. rano,tak uz nam od dnes stoji [upravil dne 22/12/13 20:36 od xpetrix] Citovat
chuck11 Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 jj stromeček je základ v lese jsem nic nesehnal.Tak jsem vytáhl rezervní a mám provoněný celý barák [upravil dne 22.12.2013 22:00 od chuck11] Citovat
Péťa Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 [upravil dne 23.12.2013 23:24 od Peta] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 23. prosinec 2013 Odesláno 23. prosinec 2013 tak už asi 45 min stojí ten náš Citovat
vendelinek Odesláno 23. prosinec 2013 Autor Odesláno 23. prosinec 2013 tak už mi stojí,jelikož jdu 23.do práce no právě,já taky jdu do práce,proto sem ho stavěl dřív,dneska bude náročnej den,příprava salátu,řízků,balení dárků a pak do práce,měl bych toho docela dost Citovat
Péťa Odesláno 23. prosinec 2013 Odesláno 23. prosinec 2013 Už nevěšíme, kluci se už umí stromku vyhnout Citovat
Háček Odesláno 23. prosinec 2013 Odesláno 23. prosinec 2013 mě už taky stojí ale fotit ho nebudu na Wunder-baum nemá Citovat
radim.1008 Odesláno 23. prosinec 2013 Odesláno 23. prosinec 2013 Tak už i u nás, na to, že je od barona z prořezu, vypadá dobře Citovat
Guest servisman Odesláno 24. prosinec 2013 Odesláno 24. prosinec 2013 Já jen přemístil z jednoho místa na druhé , takže stojí celý rok Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.