Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
V 19. 5. 2023 at 18:43, radim.1008 napsal:

Dnes Žamberk Benzina Efecta 95 35,90,-. :nevim Efecta Diesel 30,50,-.

Dnes Žamberk Benzina Efecta 95 36,50,-. Jednou řeknou, že benzín zdražuje v řádech haléřů a hned šup +0,60,-. :roll Ale pořád to jde oproti minulému roku. :D

Odesláno (upraveno)

dnes BA95 v PL za 34.97 Kč  (35) u Shell pumpy

vodovodní baterie do kuchyně na chatu za necelých 600 Kč, no nekup to :cool:

Upraveno uživatelem ozzy56
Odesláno

Dnes Tank ONO Kbelnice (kousek od Strakonic) DIESEL 29,50 Kč/l ... už zase pomalu zdražují, před 14ti dny byl DIESEL  za 28,90 😞 

Odesláno
V 6. 5. 2023 at 15:45, radim.1008 napsal:

Dnes Týniště nad Orlicí EuroOil Optimal Diesel bez bisložek 30,90,-. To by šlo. ;) Uvidíme jak dlouho. :D

Týniště nad Orlicí EuroOil Optimal Diesel bez bisložek 31,70,-. 

IMG_20230624_145050.jpg

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
Odesláno
V 19. 6. 2023 at 17:42, radim.1008 napsal:

Dnes po měsíci Žamberk Benzina Efecta 95 36,90,-. :myslim Efecta Diesel 30,90,-. 

Kdyby někoho zajímalo kolik stojí PHM v Polsku v Miedzylesie, tak Efecta 95 6,70zl ~37,60,- a Efecta Diesel 6,49zl ~ 36,50,-. :nevim

IMG_20230728_115506.jpg

V Žamberku Benzina Efecta 95 37,90,- a Efecta Diesel 32,90,-. 

Odesláno

Dnes ráno doplněná nádrž v 5008 kousek od pobřeží Baltu za 5,99 zľ/l (33kč) a večer doplněná v Bobíkovi v Lbc u Globusu za 31,90 Kč/l :super

Odesláno

U Globusu po týdnu +3 Kč :blicismajlik

Takže plná nafty do 5008 na Prim, ( kde je svět ještě v pořádku :aut) za 34,50 Kč/l 

V Polsku vychází nafta na 6,33 což je skoro stejně jako u nás kvůli nižší ceně koruny...

Odesláno
V 19. 7. 2023 at 16:01, pavelu96 napsal:

Včera na Tank ono Cirkvice u Kutné Hory nafta 30,90 Kč/l z retro stojanu :mrk

20230718_121352.jpg

Pozor najezd i výjezd na rychlostku uzavřen 🛑

Dobrej svrab a neštovice. :D
Já vím, proč tuhle "značku" objíždím velkým obloukem

Odesláno

dnes T-Ono opět plná (zajímavé nádrž dle dokladů 55l!! tzn o 1,14l víc ale asi je to u lpg i díky počasí dnes -18°C déšť ) 56,14l  á 13,5 celkem za 758kč.Jinak N95 za 37,5 a naftice za 34,9 (diesel+ za 35,5 a n98 za 39,5)

Odesláno (upraveno)

Dnes nase oblibena viz foto - sleva z promo akce na prazdniny -20,65zl
Minule to bylo 24zl ale tankoval jsem vic ;)

Povine jsou ctyri kartony cigaret pro kamose z dilny neb cena u nas je takova jak to rici - ... ?? noo proste velka.
Budu slusny.

Co me prekvapilo v case kdy jsem prijel tak na benzince bylo vse z ceska - neporovnaval jsem cenu vuci Nachodu.

Kvalitu fotek prosim pricitejte vlajkove lodi S22ultra 😂
A dnes jsem zjistil pokud je bocni okno poseto kapkama z deste tak ten kram zaostri na kapicky ale co je dal ho nezajima - fakt chytre zarizeni!!
(jen mala poznamka)

20230805_183236[1].jpg

20230805_165318[1].jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odesláno

BILLA mi za nákup nad 500 Kč vecpala i nějaký slevový leták s logem OMV. Doma jsem zjistil, že dík tomu mám slevu na naftu MAXX MOTION 3 Kč/l a tak jsem, ač mě běžně takové akce v podstatě nezajímají, cestou na dovolenou vzal v Sokolově plnou se slevou

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...