Péťa Odesláno 29. červenec 2022 Odesláno 29. červenec 2022 Zatím není informace, že by se něco změnilo a tak máš pravdu. Ještě dodám, že kdo má aplikaci od Orlenu, má u nich slevu 0,3 Zl na litr. To samé Shell, jak jsem psal. pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Lihous Odesláno 30. červenec 2022 Odesláno 30. červenec 2022 Nechame se prekvapit ale dle kamaradu z Pl "melo by to byt" prodlouzene do konce roku - ale pisu uvidime po 1.8.22 Stejne plati i pro potraviny. Citovat
Péťa Odesláno 30. červenec 2022 Odesláno 30. červenec 2022 Já teda nevím. Je sobota 30.7., v neděli se v Polsku nepracuje, to se chodí do kostela. A pořád žádná informace? Podle čeho se budou 1.8.2022 v 00:00 hodin řídit? Citovat
pavelu96 Odesláno 30. červenec 2022 Odesláno 30. červenec 2022 @Lihous to máš kontakty v polské ABW, že je to tak tajná informace a nemůžeš jí tady veřejně napsat? Citovat
Lihous Odesláno 30. červenec 2022 Odesláno 30. červenec 2022 Nikoliv Ale jsou neoverene tak ze info je jak jsem napsal viz predchozi vstup. Citovat
velkybanan Odesláno 30. červenec 2022 Odesláno 30. červenec 2022 Dneska Slovinsko Portorož nafta 1,700 euro.... Cca 43,- Citovat
Péťa Odesláno 30. červenec 2022 Odesláno 30. červenec 2022 (upraveno) Jestli Kovanda nekecá... https://www.newstream.cz/money/nakupni-raj-cechum-v-polsku-nekonci-levnejsi-benzin-i-potraviny-slibuje-morawiecki-nejmene-do-konce-roku Upraveno 30. červenec 2022 uživatelem Péťa Lihous, pavelu96 a zbynek..s ohodnotil 3 Citovat
Péťa Odesláno 31. červenec 2022 Odesláno 31. červenec 2022 (upraveno) Tady je konečně nějaký poslký článek: https://przemysl.naszemiasto.pl/obnizka-vat-na-zywnosc-zostala-przedluzona-lista-obejmuje/ar/c8-8629703 Jestli to dobře chápu, tak DPH u benzinu a nafty stoupne z 0% na 8%. Do 31. října 2022. Upraveno 31. červenec 2022 uživatelem Péťa Citovat
Sawoy Odesláno 31. červenec 2022 Odesláno 31. červenec 2022 (upraveno) MOL Jesenice (Rakovnicko) 43.90, jakmile jsem najel na I/6 tak až do Phy 48.90 ... Upraveno 31. červenec 2022 uživatelem Sawoy Citovat
Fruktis Odesláno 31. červenec 2022 Odesláno 31. červenec 2022 @Sawoy Na dálnici to mají drahý vždycky...:P Posledni levná pumpa je ONO. Citovat
Sawoy Odesláno 31. červenec 2022 Odesláno 31. červenec 2022 Mně spíš překvapilo, že MOL, na kterej tu všichni nadávají že je nejdražší i tam, kde je obklopenej konkurencí, má v městečku, kde není na výběr a nejblíž je Karlovarská, kde je to napálený taky, má tak nízkou cenu. Na silnici odnikud nikam a až po 80 km Plzeň bych zrovna u nich čekal 50 apod. Citovat
Péťa Odesláno 1. srpen 2022 Odesláno 1. srpen 2022 Dnes odpoledne jsem se cestou z práce na koloběžce zajel podívat, co ceny v Polsku: Chybějící číslo udieselu je "7", takže cenovka 7.62 Zl. Benzin tedy stál stejně, jako v pátek a nafta dokonce slevnila Lihous ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 2. srpen 2022 Odesláno 2. srpen 2022 Dnes odpoledne jsem také na koloběžce odbočil a cena u Orlenu za N95 byla 7,17 Zl a za naftu 7,42 Zl. Když si nainstalujete jejich aplikaci do mobilu, jsou tam kupony na slevu 0,3 Zl na litr (max. 50 litrů) Oni normálně zlevňují zbynek..s, Lihous a pavelu96 ohodnotil 3 Citovat
radim.1008 Odesláno 3. srpen 2022 Odesláno 3. srpen 2022 Včera jsem dotankovával naftu na ONU u Rajhradu za 42,90,-. Chorvatsko na dálnici obyč nafta za 12,80kuna. Citovat
Péťa Odesláno 3. srpen 2022 Odesláno 3. srpen 2022 Zapomněl jsem napsat pravidelné hlášení, benzin i nafta na Orlenu za stejnou cenu, jako včera - N95 7,17 Zl, nafta 7,42 Zl. Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 4. srpen 2022 Odesláno 4. srpen 2022 ONO Církvíce N95 41.9, to stejný u Vysokého Mýta (ono a Benzina). Čím blíž jsem Zábřehu, tím horší to je, aktuálně Moravská Třebová 47. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 4. srpen 2022 Odesláno 4. srpen 2022 (upraveno) Kolin CNG 60,00 az 118,00 za kilo pri spotrebe cca 5,3 Kg/ 100km se uz zacina vyplacet jezdit zase na benzin (cca 7,5litru / 100km) jinac v utery natankovan benzin za 42,19 na benzince Odrepsy (tank ono bylo mimo planovanou trasu)@VojtouNerCZ u mejta musi ta benzina slusne prodelavat diky Tank Ono - vim ze tam jsou prave ceny podobne neli stejne - takze se vyplati tankovat benzinu (ale zase jakou maji vytoc a jak stary benzin kdyz jim konkuruje ONO) Upraveno 4. srpen 2022 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
Hafity Odesláno 4. srpen 2022 Odesláno 4. srpen 2022 Robin Oil Vysočany u Chomutova LPG 17,50.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.