Guest minimaxa Odesláno 7. březen 2022 Odesláno 7. březen 2022 (upraveno) https://www.autosalon.tv/novinky/autopunk/benzin-za-29-9-korun-sit-cerpacich-stanic-u-prilezitosti-20-vyroci-se-vraci-k-cenam-z-roku-2022 Upraveno 7. březen 2022 uživatelem Péťa Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy Citovat
Sawoy Odesláno 7. březen 2022 Odesláno 7. březen 2022 .... a to se vyplatí !!! Schválně, kdo tam bude první? Citovat
PaKr Odesláno 7. březen 2022 Odesláno 7. březen 2022 (upraveno) Tady chtěl taky někdo ušetřit https://plzenska.drbna.cz/krimi/8436-z-prorazene-plastove-nadrze-vyteklo-sporivemu-ridici-temer-2000-litru-nafty-zpusobil-ekologickou-havarii.html Jinak tady v NJ nafta za 45,60 a viděl jsem LPG za 18,90 Edit: spletly se mi číslice. Ta nafta byla za 46,50, ale už je zase jinak.... Upraveno 8. březen 2022 uživatelem PaKr ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 7. březen 2022 Odesláno 7. březen 2022 šéf státních hmotných rezerv píše, že zásobníky s ropou jsou plné a do republiky proudí dohodnuté množství ropy, tak prý není žádný důvod, aby cena paliv rostla tak rychle jak roste, tak jsem zvědavý, co vedení státu ve středu vymyslí Citovat
zbynek..s Odesláno 7. březen 2022 Odesláno 7. březen 2022 Ono bude stačit, když mediama proběhne zpráva, že ceny půjdou nahoru a pumpaři půjdou dobrovolně s cenama nahoru. A hmotné rezervy je nezajímají. Být pumpař udělám to samé Citovat
pavelu96 Odesláno 7. březen 2022 Odesláno 7. březen 2022 Taky jsem nevěřil, že nafta na "neznačkové" Prim Lbc za 49,90,- bude dražší než nadnárodní Mol Lbc za 46,90,- Citovat
Lihous Odesláno 7. březen 2022 Odesláno 7. březen 2022 Tak avizovane - Lipa nad Orlici dnes z cca 18hod A kolem 22,30 Dobruska Joo mobil za bezmana 18tis dokaze udelat i toto - a muzete me kamenovat ale mobil je na telefonovani ne na cokoliv jineho. Jinak drazsi nafta uz byla prez 50,xx Jak je mozne ze se zvedaji ceny nekolikrat dene - kdyz jsou stale stare zasoby - ze by naprosto cista ZLODEJINA? Omlovam se za ale toto uz i me tak trosku se - stve Zitra za krasneho svetla pridam lepsi fotku a jak rika kolega - fotograf - za pekneho pocasi foti i krabice od bot a za to se podepisuji. Pekny vecer od pulitriku piva vendelinek ohodnotil 1 Citovat
sitler Odesláno 8. březen 2022 Odesláno 8. březen 2022 (upraveno) @Lihous ano, je to zlodejina. Zvedaj to behem dne klidne o nekolik korun. A rozdil jde samozrejme cerpadlaru do kapsy jako zisk. To je to samy jako loni s adblue. Silenej hype na cenu. A lidi to brutalne podporujou tim skupovanim do kanystru... to to jen dal roztaci. Upraveno 8. březen 2022 uživatelem sitler Péťa a Lihous ohodnotil 2 Citovat
PaKr Odesláno 8. březen 2022 Odesláno 8. březen 2022 Tak nafta od včerejška o 1,20 nahoru, takže 47,70 ( Benzina ) další jsem v tom šoku už nevnímal Citovat
Sawoy Odesláno 8. březen 2022 Odesláno 8. březen 2022 (upraveno) ... a to jsem dnes zaslechl že i při těchhle cenách si ještě pořád za daný objem peněz koupíme cca o 20% PHM víc než v roce 2008 nebo 2013 ... ... a tak mi to nedalo ... průměrnou nebo svou mzdu už si každý jistě dosadí a vydělit si to taky zvládnete všichni ... Např. 2013: 25.001/36.50 = 685 litrů nafty, teď cca 40.000/50 = 800 ... ... ale nevím, kolik v tom roce '13 stál plyn, guláš a pivo ... zajímavý je to ... Upraveno 8. březen 2022 uživatelem Sawoy Citovat
Lihous Odesláno 8. březen 2022 Odesláno 8. březen 2022 A jak slibeno bylo tak se cini ... Omlouvam se krabicce od bot po jedne z mnoha aktualizaci na mem MT jsem zjistil ze to nefoti uz ani za plneho slunicka Tak ze "vyjmecne " slozena fotka i video - aby se dalo zjistit kolik nam to stoji v Dobrusce - hold pokrok zastavit nejde A mala komplikace nejde nahrat videosoubor tak ze bez videa - avi mp4 proc netusim ale uz s tim byl problem nejen u me.Benzina.avi Krasny den Citovat
rhinos Odesláno 8. březen 2022 Odesláno 8. březen 2022 Sawoy : to je klasický argumentační faul. To že si po 14 ti letech můžeme koupit něčeho o 20% víc není teda moc na chlubení. Takže jsme pořád ti chudí z Východu Taky jsem večer jel kolem Benziny a 47.7 Okolní pumpy (tam kde jsem koukal jsou hned vedle dvě) už jsou levnější Citovat
radim.1008 Odesláno 8. březen 2022 Odesláno 8. březen 2022 Polsko Miedzylesie Orlen Žamberk Benzina dopoledne A navečer Citovat
Dýdý Odesláno 8. březen 2022 Odesláno 8. březen 2022 Skoro už je máme dohnaný.6 březen Chemnitz. Citovat
radim.1008 Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 Žamberk navečer máme výše. A dnes dopoledne máme naftu o 2,40,- dražší. Asi už dotekla ta dražší ropa. Citovat
rhinos Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 Tak oni to dnes kluci vyřeší. Prý nám odpustí bio*neumím psát slušně*ky a silniční daň tak to určitě srazí cenu minimálně na 39 Kč Já dnes na Robin Oil naftu za rovných 50 Kč pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 V 7. 3. 2022 at 23:04, pavelu96 napsal: Taky jsem nevěřil, že nafta na "neznačkové" Prim Lbc za 49,90,- bude dražší než nadnárodní Mol Lbc za 46,90,- Podcenili jsem Mol - včera už za 50,50,- Jako přihodit si za týden 17 Kč je čistá čórka a to co předvádí klauni s biohovny a silniční daní je víc k pláči než k smíchu. Holt budu dál jezdit do Pl. Soused mluvil včera s obsluhou benzínky u nás ve Fdl a prý tam jezdí tankovt za 50,- jen lidi se služebními vozy a pár kamionů. Nevím komu to vyhovuje... Citovat
Sawoy Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 (upraveno) Jen aby to kluci a holky nevyřešili jako elektřinu ... jen těm co to opravdu potřebují ... podle nich ... Já osobně si to překládám tak, že když mám úspory, tak mám zapomenout na rekonstrukci podlah v domě a výměnu kotle a obsah rozbitýho prasátka věnovat na oltář burzovních cen neboli EU. Bezva, přesně kvůli tomu ty úspory mám .... Edit: nevyhovuje to nikomu, možná už ani těm pumpařům, to jen těm na všechno připraveným je to u Brusele .... Upraveno 9. březen 2022 uživatelem Sawoy Dave_k a Péťa ohodnotil 2 Citovat
ozzy56 Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 (upraveno) u nás taky nafta za 52.30 (MOL) , jeden opilec tam stál a vyřvával Zlatí komunisti , ale teď už bude v Opavě na psychiatrii... Upraveno 9. březen 2022 uživatelem ozzy56 MJSytic ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.