Havlicek.Lukas Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 dnes rano Kolin SHELL Jaselska CNG za krasnych 59,9o kdyz to zjistil sef malem ho omejvali a uz tam mame zakazano tankovat bohuzel nejblizsi dalsi je na plynarenske 38,9o kde jsou zasobniky - takze bud budou vecne prazdne nebo behem chvile zdrazi obchvat za 53,0o nebo Podebrady kde se stale drzi na 34,9o jenze tam se vetsina aut za celou smenu nedostane kdyz jezdime vikend (jedine ze by dispecer ty auta prostridal ) Citovat
Lihous Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 Asi hodinu zpatky ma oblibena - no smutny pohled. "ALE" U nas v Dobrusce jeste smutnejsi. Citovat
MJSytic Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 Ono zase zdražilo. Ještě ráno jsem bral diesel za 38.90 Asi zase museli nakoupit další cisternu Citovat
radim.1008 Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 Koukám, že Benzina rozjela stejnou cenovou politiku. U nás v Žamberku stejně jako na fotce z Dobrušky, stejně v Kostelci, Týništi, Třebechovicích dokonce i na D11 před Prahou u Hummer centra. Na D11 od HK jsem si nevšiml. Citovat
Sawoy Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 Tady Benzina 40.00/44.10, PapOil 40.40/40.90, no name Avia 38.90 obojí, MOL 40.90/41.50 Citovat
mmartinkovic Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 Vcera Fridek Mistek - Shell 39,90 Kc, obe, dnes 41,90 Kc benzin, 41,50 Kc nafta. Na neviem ktorej pumpe W8 , pred F - M tusim 40,90 Kc benzin, 41,90 Kc nafta. Citovat
Charlie 1 Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 Jezdit se bude dal i když bude 60 akorát už lidi začnou přemýšlet, aby nejezdili zbytečne cesty…. Spis bude horší ze podraži všechno zboží kvůli dopravě…. Lihous a pavelu96 ohodnotil 2 Citovat
Sawoy Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 (upraveno) Doprava přece bude eko ne? Už jsem slyšel dva bruselský dementy nebudu říkat z který partaje se 4 poslancema že ne že se zdražení energií kvůli UA vykompenzuje odkladem Green dealu, ale že je naopak potřeba ho ještě víc urychlit abysme co nejdřív přestali bejt závislí na fosilních palivech. To je jako že chci začít za deset let od sedmdesáti let jíst víc ryby ale když teď zdražej vepřový na tři sta tak abych se od toho odstřihnul tak začnu teď hned žrát lososa za sedm? Upraveno 4. březen 2022 uživatelem Sawoy Charlie 1 ohodnotil 1 Citovat
Fruktis Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 Tak dnes u cerpacky kde normálně tankuju nafta 44,90 a benzín 42,80... U benziny to bylo 42,50 obojí a teď nevím myslím že eurooil 39,9...to už se vyplatí to město objet Citovat
davidse Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 Tady něco pro Ostraváky : http://www.tank-ono.cz/cz/index.php?page=pumpcard&pump=28 Citovat
zbynek..s Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 @davidse záleží jak dlouho to vydrží Citovat
davidse Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 před 16 minutami, zbynek..s napsal: @davidse záleží jak dlouho to vydrží Včera ráno 98 39,90 odpoledne 98 40,50 a to během 8 hodin 98 zdražila o 60 haléřů Citovat
davidse Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 Zrovna jsem četl v Blesku čerpačka Cobalt Praha-východ Kozojedy benzím i nafta 47,20 kč Citovat
MJSytic Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 Už jsem si objednal troje boty, než se z nich stane nedostatkový zboží. Naboso chodím nerad Charlie 1 ohodnotil 1 Citovat
davidse Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 http://www.tank-ono.cz/cz/index.php?page=pumpcard&pump=28 Citovat
Pepito Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 Dnes v práci, ale v pondělí už to určitě půjde nahoru. MJSytic, inoxing, Péťa a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Charlie 1 Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 (upraveno) před 34 minutami, Pepito napsal: Dnes v práci, ale v pondělí už to určitě půjde nahoru. To mate dotovaný ne?? Upraveno 5. březen 2022 uživatelem Péťa Smazány obrázky z citace Pepito ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 To nevím, ale asi jsou to ještě staré zásoby. Citovat
pavelu96 Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 Twl všichni mají ještě staré zásoby, ale nové ceny Lihous, radim.1008, zbynek..s a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.