Návštěvník Odesláno 17. říjen 2021 Odesláno 17. říjen 2021 @FruktisJá si pamatuji i tu reklamu. V hodině někdo otevřel jogurt a učitelka zakřičela: "Kdo to byl?" A někdo na to Fruttis A taky si pamatuji jak byl ten jogurt hnusný. Bylo to po revoluci a každý obdivoval obaly atd ale že se to nedalo žrát po těch plnotučných ve skle nikdo neřešil Hlavně že to byl **** ze západu. Citovat
ozzy56 Odesláno 17. říjen 2021 Odesláno 17. říjen 2021 dělám si srandu , stačí si pustit nějaký dokument, jak žijou někde jinde ve světě... radim.1008 a HonzaZ ohodnotil 2 Citovat
Sawoy Odesláno 17. říjen 2021 Odesláno 17. říjen 2021 (upraveno) před 20 minutami, ozzy56 napsal: pamatuju jen samý pád Bodejť by ne ... pozoruju tě už delší dobu: rum / Radegast / jégrmajstr / Radegast ... pak zase hajnej .... to se pak nediv že furt padáš. Upraveno 17. říjen 2021 uživatelem Sawoy ozzy56 a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
pavelu96 Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 Dnes odpoledne jsem chtěl zajet ke Globusu pro AdBlue, ale tam narváno jak před Vánoci (nafta za 33,50) Tak jsem při cestě pro pečivo v Lidlu vzal poslední ze dvou 10l kanystrů co tam zbyly z včerejší plné palety... (řekl bych, že to kupovali i lidi co to vůbec nepotřebují) Takže, až mi někdy dojde, tak můžu říct, že tankuju chcanky za 19,90 za litr Citovat
Návštěvník Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 Z čeho usuzuješ, že to kupujou lidi, co to nepotřebují? Buď rád, že si něco sehnal...u nás na benzínce stojí litr AB ze stojanu "krásných" 29.90 Citovat
pavelu96 Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 Určitě to kupovali i důchodci co jezdí benzíňákem, protože "když to říkali na Nově" a bylo to v akci... Pepito ohodnotil 1 Citovat
PaKr Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 @vagi jak říká klasik : " No nekupte to, když to bylo tak levný " Citovat
Návštěvník Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 Litr chcanek za toliko...sice to nevyužiju, ale nutně to potřebuju Citovat
Péťa Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 Já teda nevím, už to někdo zkoušel? Pořád inzerují 9,90 Citovat
Návštěvník Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 Ve středu pojedu okolo Ona...tak uvidíme, co tam bude. Citovat
MJSytic Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 Já byl na ONU Tůmovka v neděli a ceny odpovídají. Ceduli "vyprodáno" na stojanu AdB neměli, takže předpokládám, že nebude problém. Jestli by někdo chtěl, mám tu 50l konev, tak jí tam můžu dojet naplnit a za 15/l přeprodat radim.1008 a jirka307 ohodnotil 2 Citovat
ozzy56 Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 neprodávejte--počkejte měsíc-dva jirka307 ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 Kam se hrabe Krypto Jdu vyčerpat vodu ze staré žumpy... pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 Tak že bych taky naplnil kanystry Po létě je mám prázdné Jak dlouho se ta močovina dá skladovat? Citovat
MJSytic Odesláno 18. říjen 2021 Odesláno 18. říjen 2021 Životnost AdBlue je 36 měsíců od data výroby a musí být po tuto dobu správně skladováno (např. ochrana před slunečním svitem a teplota do 25°C). 3 roky ve sklepě by to vydržet mělo Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 19. říjen 2021 Odesláno 19. říjen 2021 před 10 hodinami, vagi napsal: Ve středu pojedu okolo Ona Tak mi nakoupíš do bandasky Citovat
PaKr Odesláno 19. říjen 2021 Odesláno 19. říjen 2021 Dneska trochu benzínu do plyňáku, ať je na startování, na samoobslužné za 35,50.... Ad Blue tam mají za 24,90 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.