MJSytic Odesláno 31. leden 2021 Odesláno 31. leden 2021 Taky jsem zase tankoval Nafta 24,59,- Citovat
Návštěvník Odesláno 31. leden 2021 Odesláno 31. leden 2021 Benzina Petřvald, dnes Verva100 30,50 Kč Citovat
Návštěvník Odesláno 14. únor 2021 Odesláno 14. únor 2021 Pod 30 kaček za litr je to stále OK. Citovat
Péťa Odesláno 14. únor 2021 Odesláno 14. únor 2021 Pamatuju ty šílený fronty u benzinek, když benzín zdražoval na 8,- Kčs. A to jsi nesměl brát do kanystrů, jen do auta. Citovat
Návštěvník Odesláno 15. únor 2021 Odesláno 15. únor 2021 Ano a v roce 1990 když se cena měnila z těch 8 na 16 nebo kolik to bylo. To bylo myslím 25 litrů limit / auto za 8 a zapisovali to do velkýho techničáku. Další benzín nad těch 25 l. už byl za 16,-. Citovat
ozzy56 Odesláno 15. únor 2021 Odesláno 15. únor 2021 myslíte tenkrát, jak lidi skladovali benzín doma ve vaně?? Péťa, vendelinek a skypeja ohodnotil 3 Citovat
Ferry Odesláno 15. únor 2021 Odesláno 15. únor 2021 před 14 hodinami, MJSytic napsal: Leze to leze Jeste, ze jsem v patek vzal 40l do nadrze a 40 l do kanystru za 25,19 Péťa a MJSytic ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 15. únor 2021 Odesláno 15. únor 2021 A hned jsi ušetřil 24,- Kč ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Návštěvník Odesláno 15. únor 2021 Odesláno 15. únor 2021 před 3 hodinami, ozzy56 napsal: myslíte tenkrát, jak lidi skladovali benzín doma ve vaně?? Jo a žena mu to vypustila. To je taková nehorázná kravina tohle že to dál nejde. Ale tenkrát to říkal každej, že někdo od nich z ulice měl benzín ve vaně....... Citovat
ozzy56 Odesláno 15. únor 2021 Odesláno 15. únor 2021 taky neznám nikoho, kdo by měl benzín ve vaně, ale pamatuju reportáž na Nově, kde to ukazovali..., možná to bylo nahrané pro kameru Citovat
Péťa Odesláno 15. únor 2021 Odesláno 15. únor 2021 TV Nova - založení: 22. června 1992 ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 15. únor 2021 Odesláno 15. únor 2021 tak to byla reportáž z pozdější doby, kdy se taky měnila cena benzínu, už se mi to plete... Péťa ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 15. únor 2021 Odesláno 15. únor 2021 (upraveno) jinak mám sešit, kde si píšu cenu a spotřebu benzínu od 1988 13.7. 1990 jsem tankoval za 8 korun, 23.7. 1990 už za 12 korun a benzín za 16 korun jsem tankoval od 4.11. 1990 tak nějak šla ta cena benzínu Upraveno 15. únor 2021 uživatelem ozzy56 trucker1245, pavelu96, Ferry a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Ferry Odesláno 15. únor 2021 Odesláno 15. únor 2021 před 2 hodinami, Péťa napsal: A hned jsi ušetřil 24,- Kč 3 argusy jedenactky v akci doma Hafity a Péťa ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 13. březen 2021 Odesláno 13. březen 2021 V 31. 1. 2021 at 17:42, radim.1008 napsal: Žamberk Benzina Efecta 95 28,10,-. V týdnu stál litr 28,40,- tak asi sleva na víkend. Žamberk Benzina Efecta 95 30,20,-. Kolik stál v týdnu nevím. Citovat
ozzy56 Odesláno 13. březen 2021 Odesláno 13. březen 2021 jde to pomalu nahoru, vypadá to na konflikt u arabášů (z humanitárních důvodů) Citovat
Návštěvník Odesláno 13. březen 2021 Odesláno 13. březen 2021 Do Superba jsem naposled tankoval 3 října za 25,50 nebo tak nějak, dneska koukám 27,50 u Tank ONO. A dneska dojezd ještě 110 km. No nikde jsem s tím nebyl, do práce to mám 600 metrů Octavií na LPG a tam to fakt nesleduju a ani nevím kolik přesně plyn stojí. Citovat
Návštěvník Odesláno 13. březen 2021 Odesláno 13. březen 2021 No leze to pěkně, ve čtvrtek jsem jel kolem Benziny a Verva100 snad 32,90. Prý je v Číně nadměrná poptávka po ropě co jsem zase slyšel já tak prý proto Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.