Guest StibTo Odesláno 4. leden 2016 Odesláno 4. leden 2016 tip pro východní Prahu - Benzina Plus na pomezí Černého mostu a Vysočan (KOlbenova 809/31) Verva 100 dnes za 29,90 (čili N95 ještě míň) Citovat
skuci Odesláno 4. leden 2016 Odesláno 4. leden 2016 nechápu, jak je možný že všude v okolí (za poslední 14 dní) Slaný, Praha (né hlavní tahy a dálnice), Ostrava na Benzině nafta v průměru o cca 2 koruny dražší než v Kolíně... asi sem ještě nedorazilo, že ceny pohonných hmot rapidně klesly Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 4. leden 2016 Odesláno 4. leden 2016 V ostravě to jde nahoru pomalu zajimave no Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. leden 2016 Odesláno 4. leden 2016 nechápu, jak je možný že všude v okolí (za poslední 14 dní) Slaný, Praha (né hlavní tahy a dálnice), Ostrava na Benzině nafta v průměru o cca 2 koruny dražší než v Kolíně... asi sem ještě nedorazilo, že ceny pohonných hmot rapidně klesly uz jsem to tu psal me se libi jak statisticke udaje rikaji ze nejdrazsi je palivo v praze a nejlevnejsí v libereckem hradeckem a ove . pak dodaji ze vzchazeji ze statistik ccs , nejdrazsi pumpy jsou na okruzich mest a na dalnicich , v ostrave ze zkusenosti o 2 kacky drazsi palivo nez praha, proto vzdy jak jedu ovu tak tankuju naposled v MOLu na mohelnici nebo ono v Mýtě. tadz jde oto že vetsina tech co maj firemni ccs tak cenu paliva neresi a tankujou kde jim palivo dochazi, coz vetsino jsou tz dalnice nebo obchvaty nikdo nesjizdi nekam mimo trasu . kdyz jsem mel v praci jen shell kartu tak na me nejcastejsi trase moc shell nebylo , MB tam cena sla , pak praha , pak u turnova na R10 a kolikrat tam bzla nafta i za 39.....tot ty nesmyslne statistiky , resp muj pohled na ne Citovat
MilanF1 Odesláno 5. leden 2016 Odesláno 5. leden 2016 Souhlas s Pe.Trem, jenom bych dodal, že do těch statistik vstupuje ta konkrétní čerpací stanice jen jednou, bez pohledu na počet tankování (použití CCS). Ale určitě je pravdou, že v tom seznamu čerpaček, kde se platilo CCS, nebudou ty "mimo trasu". Jaké z toho lezou ceny, je vhodné pro porovnání vývoje v delším horizontu nebo pro porovnání se zahraničím. Ale ceny v regionech to neodráží. Ale když jsme u těch cen, včera u nás v Lysé nad Labem na Primu zlevnily naftu na 24.90 Kč/l. Já však bral EuroOil Nehvizdy za 26.20 Kč/l. Citovat
Guest StibTo Odesláno 5. leden 2016 Odesláno 5. leden 2016 Pro všechny pindaly http://www.auto.cz/ceny-paliv-v-cesku-jsou-nejnizsi-za-poslednich-sest-let-zlevnovani-bude-pokracovat-91482 Citovat
Lihous Odesláno 5. leden 2016 Odesláno 5. leden 2016 No jo ale kolik stavala ropa pred tema cca 5-7-10lety za barel a kolik stoji ted .....Joo je to nadhera a rozumne ze je levnejsi hnedle se lepe jezdi ale i tak je to celkem "drahe" ikdyz se do ceny "promitne mesmyslna" intervence castecne naklady na vsechno .....Pokud si vzpomenu tak stavala kolem 50dolaru za barel kolik je dnes A u nas se slavou oznamuji ze zlevnil o 0,01haleru ale ze zdrazi o 2cele koruny to mlci ..... Proc se nemze hnout cena klidne i prez den kazdy den ..... jako jinde ve svete/dle aktualniho kurzu? Prikladem je to hloupe polsko .... sice maji na panelu treba 4,47 ale na stojanu klidne 4,30 .... a jde to .... nekdy je to obracene ,,,,,Tak a ted do me Citovat
vendelinek Odesláno 5. leden 2016 Odesláno 5. leden 2016 24,90 to uz je pekny,tady to vzdycky klesne tak o korunu,max 1,50 kc,i kdyz ted mame 26.90 z 31.40 taky je docela znat odeslano z Lumie Citovat
Vvitty Odesláno 5. leden 2016 Odesláno 5. leden 2016 No jo ale kolik stavala ropa pred tema cca 5-7-10lety za barel a kolik stoji ted ..... Joo je to nadhera a rozumne ze je levnejsi hnedle se lepe jezdi ale i tak je to celkem "drahe" ikdyz se do ceny "promitne mesmyslna" intervence castecne naklady na vsechno ..... Pokud si vzpomenu tak stavala kolem 50dolaru za barel kolik je dnes A u nas se slavou oznamuji ze zlevnil o 0,01haleru ale ze zdrazi o 2cele koruny to mlci ..... Proc se nemze hnout cena klidne i prez den kazdy den ..... jako jinde ve svete/dle aktualniho kurzu? Prikladem je to hloupe polsko .... sice maji na panelu treba 4,47 ale na stojanu klidne 4,30 .... a jde to .... nekdy je to obracene ,,,,, Tak a ted do me 50% z ceny na stojanu je prispevek statu... nebo tez dane... Citovat
Vena garážmistr Odesláno 7. leden 2016 Odesláno 7. leden 2016 Dneska jsem tankoval v Praze naftu 24,2 Kč/L. Citovat
Aluška Odesláno 7. leden 2016 Odesláno 7. leden 2016 Brno Shell Jihlavská stále 29,90,- za N95 i naftu, to už je rozdíl 6kč proti ONU, se divím, že jim to tam někdo kupuje Citovat
brixtr Odesláno 7. leden 2016 Odesláno 7. leden 2016 (upraveno) Dneska jsem tankoval v Praze naftu 24,2 Kč/L. můžu se zeptat kde? ja dneska v praze rano tankoval za 25.20 Upraveno 7. leden 2016 uživatelem brixtr Citovat
Vena garážmistr Odesláno 7. leden 2016 Odesláno 7. leden 2016 (upraveno) Myslím že jsem to psal dříve pokud ne tak se omlouvám. Tankuju na neveřejný čerpačce v práci. Ale vím že jsou i běžně dostupné čerpačky kde mají kvalitní naftu za podobnou cenu jako u nás. Třeba Pod Šancemi u Pražských služeb tam jsem tankoval než to povolili v práci. Nebo nahoře na starý Teplický u Hrubýho. Pak bejvala taky jedna dobrá pumpa na Veleslavíně v tom policajstským areálu ale tam byl zajímavý benzin. A asi je rozdíl platit 24,2 proti 28,9 to měli včera na Shellce na Proseku. Upraveno 7. leden 2016 uživatelem Vena garážmistr Citovat
brixtr Odesláno 7. leden 2016 Odesláno 7. leden 2016 Dík za radu ted po praze jezdím vcelku dost tak se to hodí.. upřimně moc nemám rád pumpy tankono a podobny. Ale v Hp je malá (zelená) benzinka kde je to dost levný ale o tom by mohl vědět víc Scratch Citovat
Vena garážmistr Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 V HP zelená malá pumpa je Martin oil. Ještě když jsem měl felici tak jsem tam tankoval benzin naftu jsem tam taky brával do berlinga . Tehdy tam byli ochotný a milí holky jako obsluha jak je to dnes nevím. Před vánocema jsem si tam byl umýt auto jako jedni z mála možná jediní mají horkou wapku ale když jsem se v té myčce zavřel aby to mělo smysl auto máchat horkou vodou tak na mě přiběhnul jakejsi frajírek že vrata musí být otevřené. Tak jsem si auto došmudlal a jel pryč. Citovat
brixtr Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 ja sem tam taky pravě dřív s felicii tankoval ae to už je nějaky ten patek. sem si nemohl vzpomenout na nazev jen mě vždycky zaujaly ceny Citovat
agresssor Odesláno 9. leden 2016 Odesláno 9. leden 2016 Naposled sem tankoval pred mesicem na repych u OMV Maxx motion za 30.90 . Ale jestli jsem videl spravne tak tu nekdo psal cca 24 kc za litr coz uz je hodne pekny Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 9. leden 2016 Odesláno 9. leden 2016 23,9 momentalne Tank ONOa Shell u Kutne hory (kvuli ONO konkurenci cca 2 km) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.