Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou aku vrtačku


georgegg

Recommended Posts

Taky koukni na nabíjení, pokud to má jen trafo s \"koncem\" na baterku, tak baterka moc nevydrží, dnes bych bez nabíjecí stanice akku už nekupoval, pěkně baterku vybije nabije a hlídá aby nepřebila a přitom udržuje plné napětí. Já jsem kupoval před půl rokem Metabo dal jsem za celej kufr (vrtačka, dvě li-pol baterky, nabíjecí stanice, šuplík s kvalitními vrtáky a šuplík s bity) 5300,- Montuji s tím garážová vrata dávám jí zabrat a baterka mi vydrží dvoje vrata, krouťák super - když dám na plno utahovák, tak láme zápěstí když se kousne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 2 tisíce aku bude jen hračka, i na to občasný vrtání tam bude chybět ten výkon, to je stejný jako když chceš předjíždět auto s 1.2 HTP, ať děláš co děláš tak prostě nepředjedeš;)

Jestli chceš něco levnějšího, tak vem třeba Makitu

i když to není za 2 000.- , ale něco vydrží. Těch levných aku jsem měl snad už asi 10, a všechny šli do roka do prd..e, pak jsem koupil tuhle Boschku

a jsem navýsost spokojen, ale je pravda že já používám aku tak 2x do týdne, na cca 3 hodiny, takže mě se to vyplatí:)

[upravil dne 5/10/11 18:22 od Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tuhle http://www.makita.cz/katalog/produkt/554, naprosto dostačující za 2500Kč +-, v sadě se dvěma baterkama, svítilnou a nabíječkou. Ta svítilna je super, protože ji používám na úplné vybíjení baterky před opětovným nabitím. Síla je tak akorát....teď ji používám denně v práci na palubky, sádrokarton atd. Nic zázračnýho, mám ji rok a půl a je bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vrtačku s příklepem mam s kabelem makitu, už ji mam asi rok a v pohodě, zatím zvládla všechno, tuhle akumulátorovou chci jen nato když bude někde něco rychle přišroubovat nebo tak něco a nebude stát zato tahat kabel. Kámoš co má tu hitachi s tím montujou okna a dveře, což obnáší vrtání i šroubování a říkal že se mu nikdy nestalo že by neudělala co potřeboval, používaj jí tak 20 hodin týdně už dost dlouho, což je pro mě taky dobrý doporučení.

Kdybych věděl že ji budu využívat častěj tak do toho ty prachy dám, to není problém, ale nevidím pro ni širší použítí než jsem psal. Zítra kouknu natu kámošovu a uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, viděl jsem dost, byl jsem mu pomoct montovat sádroše v celým podkroví novostavby, měli jsme ty hitachi a dělalo se mi s ní super, už jí mam doma od úterý za 2200 a 3roky záruka, včetně všeho příslušenství (kuft, světlo, 2x baterka, nabíječka, vrtačka). Myslim si, že když mu vyhovuje téměř na každodenní prácí a už ji nějakej tejden má tak mě bude bohatě stačit, a navíc za ta prachy myslím že to byl dobrej kup. Je fakt strašně příjemná do ruky a podle mě má výkon dostačující

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My používáme Makity i 14V denně v provozu několik hodin, šla z ruky do ruky, miliony šroubů, děr a vydržela 7 - 8 let.

Ale k tý Hitachi si myslim nejlepší kup co si moch, jak psal kurt, a potvrdil ti to kámoš ;) Strejda má taky Hitachi a dělá Tesaře a dřevostavby, jenom chválí :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim, ja na to mam jiny nahled

mam normalni vrtacku skill a vrtam, micham, priklep - mam ji asi 4 roky a furt drzi a stala asi 1400...

mezitim jsem mel 3 aku, ktere jsem oddelal. Jdu, koupim levnou aku, pracuji, rozbije se, jdu, reklamuju, dostavam novy, treba i lepsi typ a takhle furt dokola. a za cenu jedne levne aku vrtacky :)

K cemu mi bude vrtacka, ktera mi vydrzi 10 let, kdyz za 10 let budou uplne jine, lepsi vrtacky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...