Jump to content
Stifler

Staronový přírůstek do rodiny 306ek

Recommended Posts

Tak je to tady. Včera jsem si domů přivezl nové auto na hraní. Jak už někteří věděli dopředu, je to 306ka GTi-6 ve zlaté metalíze. Je na ní hodně práce (nefunkční klima, topení, shnilej výfuk, prasklý nárazník, místy špatný lak........), ale já si z toho tu leštěnku stejně udělám. :aut Až bude trocha času, tak založím vlákno v sekci Naše káry, kam pak budu psát i průběh oprav a úprav, co budu dělat. ;)

Proč píšu staronový přírůstek? Protože ji zde na klubu měl kdysi už člen \"sova\", než jí naboural:

Tady je pár fotek z prohlídky auta před koupí:

imag0179qn.jpg

imag0190g.jpg

imag0194g.jpg

imag0185ok.jpg

jj, GTi mi přirostlo k srdci a hlavně taky zlatá barva, takže když jsem viděl tohle vše v jedné kombinaci, tak jsem prostě nemohl odolat.

Děkuju za chválu a přání.

Charlie1: Už jsem GTi-6ku dříve měl, takže vím, jaká je spotřeba a určitě mě to nezruinuje. ;)

MilanF1: Mám dovolenou, takže se můžeš stavit kdykoliv na kafe nebo jen kus řeči. :papa

Minimaxa: Díky, rád se zastavim. Sice pod samolepkama místy lak už není, ale aspoň toho nesloupu víc. :) Dám ti včas vědět, až bych k tobě zamířil. ;)

To už je druhé auto, které jsem hodil do \"tipů na zajímavé kousky\" a koupil ho někdo z klubu :) Měl bych od prodejců požadovat provize za zprostředkování :D

Jinak samozřejmě gratuluji a ať slouží a dělá radost ;)

Děkuji, děkuji. Andrewwovi patří velké díky, protože jsem si toho auta všiml až právě na základě toho, že se inzerát objevil tady na fóru. Přestože www.sportovnivozy.cz sleduji pravidelně, tak jsem měl chvíli odmlku a nekoukal jsem tam, což byla chyba, ale nakonec všechno dopadlo dobře, za což jsem moc rád. :)

Šaldo, taky jsem zvědavej, co všechno s tím provedu, ale začnu pozvolna tím nejdůležitějším, což je to, aby mi auto při otočení ovladačem foukalo, aby klima fungovala, aby se točily sahary a budu pokračovat dál... :)

Dneska jsem pokořil hranici najetých 140000 km a zrovna mě potkala nepříjemná věc. Na kopci Kozákov u Semil mi před auto vběhl pes. Brzdil jsem, co to šlo, ale smekl se mi již po okraji pravé hrany nárazníku. Zakvičel a utekl pravděpodobně bez šrámu, ale můj nárazník to odnesl. :( Je v ohybu prasklý jakoby do větvení a nedrží mlhovka, takže mě asi čeká shánění nového (jiného) nárazníku. :roll