Péťa Odesláno 30. leden 2012 Odesláno 30. leden 2012 No vidíš. Já zase LK auto doporučit nemůžu. Osobně tam nejezdím, protože neznají můj systém (AG DGI). Cením si toho, že mi to normálně řekli a nemazali med kolem huby. Ale brácha si tam loni nechal namontovat LPG do KIA Ceed a přesně jak píšeš. Super jednání, ale teď když má problém, tak tam nic neřeší a nevyřeší. Dále před mnoha a mnoha lety si moji rodiče u nich nechali namontovat LPG do 3kody 105. Taky měli neustálé problémy, které LK Auto neřešilo. Já si tenkrát nechal LPG montovat v GERA Hradec Králové (www.gera.cz) a neměl jsem několik let jediný problém. Po té zkušenosti si rodiče nechali další auto (Š Forman) namontovat také v Geře. A neměli žádný problém... Takže dle mě LK Auto rádo namontuje nový systém, kde z toho mají bakšiš, ale následný servis už neumí a neřeší, protože z toho už nic nemají. Na Tvém místě bych jel do Strakonic: http://www.lpg-autogascentrum.cz/ Citovat
dahl Odesláno 30. leden 2012 Odesláno 30. leden 2012 Ok, diky za info, beru v potaz. Trochu mi pomohlo a utvrdilo, ze s tim pujdu do LK, koneckoncu uz jsem objednany. Ale kazdy si vybere to, co slyset chce Verim, ze s kazdou firmou na cokoli se najde nekdo, kdo ma spatnou zkusenost, na me tam zapusobili, takze to zkusim. Zatim diky, jestli to bude pruser, tak si tady postezuju, to se nebojte ) Citovat
Ferry Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 to Bohumil, tak se pochlub, kde a co jsi nechal namontovat a prvni dojmy Citovat
Bohumil Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 to Bohumil, tak se pochlub, kde a co jsi nechal namontovat a prvni dojmy Zatím se není čím chlubit, ujel jsem zatím asi 140km. Rozdíl není znát žádný. Za studena to startuje a jede asi 1,5km na benzín a jak se ohřeje, pak se to přepne na plyn, což poznám jen podle kontrolky. :cool: Citovat
Driver Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 Bohumil: a kde jsi to nechával montovat? Citovat
Bohumil Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 LPG systém STAG 300 ISA2, (ŘJ s autoadaptací), montovali to kousek od JH zastřešeni Autogascentrem v ST. Citovat
Roman Bazi Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Bohumile, tož vitaj mezi námi.:papa Přemýšlím ------ v autě jsou dvě benzínové nádrže, (nevím jestli u všech). Kdyby se jedna vyndala, tak by místo ní šla dát nádrž na plyn. Ví někdo, proč se to nedělá. Někdo tady psal, že v Italii, když má někdo LPG, tak nemá původní nádrž na benzín. Předělávat to nechci, mě ta moje nádrž na asi 420km stačí. Jen teoreticky, jestli se o to někdo zajímal. Citovat
Bohumil Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Bohumile, tož vitaj mezi námi.:papa Přemýšlím ------ v autě jsou dvě benzínové nádrže, (nevím jestli u všech). Kdyby se jedna vyndala, tak by místo ní šla dát nádrž na plyn. Ví někdo, proč se to nedělá. Někdo tady psal, že v Italii, když má někdo LPG, tak nemá původní nádrž na benzín. Předělávat to nechci, mě ta moje nádrž na asi 420km stačí. Jen teoreticky, jestli se o to někdo zajímal. :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim No nevím, myslím, že na benzín je jen jedna. Citovat
Bohumil Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Tak jsem ted namotal 600km a dobry. Chce to jesta doladit RJ. Zatim prumerna spotreba 8,5/100. :D:D:D:D:D Citovat
Driver Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Ono si to ještě sedne takže to bude chtít po cca 1000km seřídit. Mě se po montáži před první kontrolou párkrát rozsvítila diagnostika motoru, potom jsem s tím jel na kontrolu kde to doladily a od té doby je to ok. Citovat
Roman Bazi Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 Bohumile, je pravda, že dvě nádrže jsou u 306ky, u 307my to nevím určitě. Citovat
Bohumil Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 Bohumile, je pravda, že dvě nádrže jsou u 306ky, u 307my to nevím určitě. U 307 je jen jedna. Ještě potřebuju doladit rozsvěcení červené kontrolky. Citovat
Bohumil Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 Tak zase poštelováno, ujel jsem na červenou 140km, jinak spotřeba klesla na 8,1/100. Zatím spokojenost.:potlesk:potlesk Citovat
Bohumil Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Tak konečně doladěno to rosvícení červené konrolky, spotřeba se mi pohybuje od 8,1 do 8,5lt na sto. Citovat
Ferry Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 tak to jde, ja jsem vcera na 320km trase udelal spotrebu 7.57 s rychlostnim prumerem 78km/h (podotykam, ze rano a vecer jsem tankoval u stejny pumpy) Citovat
Vítek1 Odesláno 4. červen 2012 Odesláno 4. červen 2012 ahoj plynari dneska jsem byl v bazaru omrknout jedno naftove auto ale vedle stala 206 1,6 16v CC s plynem a tak me ucaravala ze jsem se na naftaka ani nepodival. Akorat s plynem nemam vubec zkusenost. 1 vec co me udivila bylo nastartovani motor mel nepravidelnej volnobeh udajne malo benzinu hned po tom bezel OK?? 2 vec palubak vypisoval nejake chyby jako ESP coz bych nejak moc neresil ale aji neco s motorem italsky a prodejce tvrdil ze to je u plynaku normalni a ze neni problem si donest diagnostiku a projet si to (to bych samozrejme udelal) ale normalni nevim?! Nadrz je do 2015 co potom? EDIT: jedna se primo o tohle http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/206/10372384?goFrom=list ani nevim co je to za vyrobce LPG moc dekuji za poznatky [upravil dne 4/6/12 12:39 od Vítek1] Citovat
Ferry Odesláno 4. červen 2012 Odesláno 4. červen 2012 tak urcite by to chtelo projet s diagnostikou, kupovat auto s tim, ze sice nejake chyby ma, ale ted to resit nebudu a ze se to poresi pak neni zrovna moudre, pac se muze ukazat, ze oprava je slozitejsi a nakladnejsi, nez se predpokladalo. motor by mel bezet dobre hned po nastartovani, pokud ne, je tam problem, stejne tak dalsi chyby, neni mozne tvrdit, ze je neco normalni u plynaku, bud to funguje nebo nefunguje, to jsou takovy ty bazarnicky kecy a chlacholeni, kdyz vidi, ze bys mohl koupit a on by se toho mohl zbavit. Nedej na prvni dojem a vubec uz se nenech oblbnout prvotnim nadsenim, protoze po koupi prijde vystrizliveni a to, nad cim jsi pred koupi mavnul rukou te pak zacne stvat a navic te to velmi casto bude stat dalsi prachy. pokud je nadrz do 2015, pocitej s jeji vymenou, to je investice cca 6000Kc Citovat
Charlie 1 Odesláno 4. červen 2012 Odesláno 4. červen 2012 pak nová nádrž a revize a práce cca 5000-7000Kč co je tam za systém sekvenčví vstřikování LPG plyné nebo kapalné fáze? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.