ferinko2 Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Kúpim chladič klimatizáce - C8-2.0 HDi-100kW-RHR Ventilátor si v ňom vyklepal dieru:roker
Komar1981 Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Komar1981 Jeslti máš aukro sjetý, tak Ti asi uteklo tohle : http://aukro.cz/original-plechove-disky-citroen-c8-peugeot-807-i3180695872.html Já ne nemít jdu do nich okamžitě, ale už je pozdě :-) SAAAAKRAAAA
ferinko2 Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Kúpim chladič klimatizáce - C8-2.0 HDi-100kW-RHR Ventilátor si v ňom vyklepal dieru:roker UP
adraj Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 Komáre zkus jestli tohle je ještě aktuální http://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/55938-xmb/
sampon Odesláno 12. září 2013 Odesláno 12. září 2013 viz příloha Koupil jsem dodatečně kolejnice s nosiči, ale koncový díl mi dedodal a já na něj ztratil telefonní kontakt.¨ Kdyoby někdo věděl o někom nebo se někde někomu válelo... Dík
Leo Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 Sháněl jsem dvě sedačky do třetí řady. Měl jsem je dohodnuty ve Smrku, ale když jsem tam druhý den přijel tak je prý prodal a měl akorát dvě špinavé ještě v autě za 4000 Kč za jednu. Potom jsem našel na stránkách auto.bazose prodejce ze Slovenska, který také sedačky do našich aut prodává. Podle mé fotky vybral nejpodobnější sedačky a tento týden mi je poslal kamionem až do mého města takže žádné problémy s dopravou. Obě sedačky stály 220 Eur, jsou krásně vyčištěné, v kolejnicích jezdí lépe než mé původní a barevně jsou opravdu hodně podobné ačkoli jsou v kombinaci broušené kůže a textil. Takže pokud někdo shání sedačky tak doporučuji prodejce \"karol\" ze Slovenska. http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=bXB5Z2s9ZkZzeHN9eytifGw%3D&telefon=0911603300&jmeno=karol
caraxx Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 Ted jsem jednu vydrazil na ebayi za 78 + postovny 50 tak jsem zvedavej co dorazi.
Leo Odesláno 1. prosinec 2013 Odesláno 1. prosinec 2013 Nemáte prosím někdo doma z kotouče přední brzdy jistící šroub co ho přidržuje na náboji (označený na obrázku)? Měl by mít rozměry 10x125-20 a potřebuji 2 kusy. Nevím proč, ale při výměně kotoučů ho tam původnímu majiteli v servisu nevrátili a při přezouvání kol se kotouče protáčí .
Milan+ Odesláno 1. prosinec 2013 Odesláno 1. prosinec 2013 To není součást balení kotoučů,je to naváděcí kolík při nandávání ráfku,stav se někde na vraku či v servise ,tam to budou mít,nutné to tam není.
Leo Odesláno 2. prosinec 2013 Odesláno 2. prosinec 2013 Vím, že to není s kotoučema, ale musí se použít ten co tam byl. Nevím jestli je stejný kolík (univerzální svorník podle Peugeotu) i u jiných modelů, protože v okolí žádný vrakáč, kde mají 807 nemám. Za nový chtějí 255Kč za jeden a to se mi zdá na šroubek trochu moc.
marko306 Odesláno 2. prosinec 2013 Odesláno 2. prosinec 2013 Ten kolík by mal pasovať aj z väčšiny talianov, hlavne fiatov.
Sasula Odesláno 2. prosinec 2013 Odesláno 2. prosinec 2013 Už 2 roky jezdim bez tehle sroubku a v pohode. je jen vic prace pri vymene kol... Musel jsem ho dat pryc kvuli letnakum.
Jirka 807 Odesláno 2. prosinec 2013 Odesláno 2. prosinec 2013 taky je tam nemam vadily mi na hlinikáče tak je gumař vyhodil
Leo Odesláno 2. prosinec 2013 Odesláno 2. prosinec 2013 A vzadu je máte? Možná je to taky důvod proč tam nejsou u mne, ale nevím jestli není radši lepší kousek hliníkáče upilovat než se po každém sundání kola strefovat do dír v kotouči a na náboji při vzájemném protáčení . Já je vzadu mám a v hliníku je trochu na kraji vytlačená špička zadního kolíku, ale jinak sedí.
Milan+ Odesláno 14. prosinec 2013 Odesláno 14. prosinec 2013 Koupím dva kusy zimní rozměru 215/65-15 vzorek alespon 6mm
Sasula Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 Leo - vetsinou je na miste drzej desticky, takze radeji objetuju 5s pri vymene kol nez niceni tronu...
otvírák Odesláno 4. leden 2014 Odesláno 4. leden 2014 zdravim,potřeboval bych otvírání kapoty na c8,807 nebo ulysse,mám na mysli páčku co je na masce,pojištovák,nemůžu to na severu sehnat
dusan2 Odesláno 4. leden 2014 Odesláno 4. leden 2014 http://allegro.pl/mechanizm-otwierania-maski-peugeot-807-2-2-hdi-02-i3807296787.html
JaRoY Odesláno 4. leden 2014 Odesláno 4. leden 2014 V original citroene za 11€ som to kupil cistonove.
Recommended Posts