Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ


bibo807

Recommended Posts

tož já bych třeba koupil ramena stěraču, mám to celý vychemlaný a když jedu po dálnici a chčije tak mi to mlátí až o tu lištu na skle (fakt nepříjemný). Je to volný v těch čepech nanýtovaných. Jinak to budu muset nějak koprasit:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice se tu sem tam objeví že někdo poda sedačku, roletu atd ale zvlašt vlakno tu neni tedy ted už je:D

schanim sitku do kufru za druhou řadu tu od stropu ma ji ještě někdo volnou? na prodej?

Mam ju doma ale netusim co za nu??? Asi ju nebudem potrebovat moja 807 je na predaj a sietka je vonku. Navrhni ..porozmyslam.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se divim že to tady admin už dávno nezamkl a podat inzerát volant za SUPER PENÍZE :bojim:bojim:bojim nevim neznám platim korunama a vobčas eurama ale super peníze jsem ještě neviděl:aut

[upravil dne 5/7/11 12:32 bajza206 SW]

to je tu ted novinka jako platidlo na foru:aut

pak ještě jsou vatikanske dolary( panbuh zaplať)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud něškdo bude chtít tak mám ty páky co jsou od motoru ke stěračům, takové to celé soustrojí, je u toho motoru je to nějaké stržené.Cenu nechám na vás, nabídněte. Nové stálo 12 litrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdo je blizko toho slavneho smrku u kutne hory...byl by někdo ochotny tam přiskočit pro nějake věci a poslat to postou protože ten manik co to ma pod palcem je ukrutny čurak měsic mi posila l poloosu a o když jsem mu 2x tydně volal tak se vždy na něco vymlouval

nema někdo ten kus plastu z předniho narazniku jak jsou v něm strčene obrysovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o Smrku mi povídej :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

bral jsem tam motor a v pohodě třeti den mi ho dovezl až kemě sam pan šef...pak byl menši zadrhel s držakem poloos ale za tyden byl doma pak jsem ještě s brzdama něco řešil tak 14 dnu pak mi poslal poloosu pravou a misto leve pul prave a ja zrovna potžeboval levou ale ted ta poloosa byl dojeb:( tak proto žadam někoho kdo to ma pobliž aby mi tam skočil jinak bych se nedočkal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych potřeboval jenom ty ramena co držijou stírací lištu (jak se to dává na tisícihran)

Tobych také potřeboval, pravé, protože mi cestou do Anglie (právě píšu z Londýna) se potkaly stěrače a ten pravý se zlomil ale napřed se mi úplně užužlalo to uchycení. Samozřejmě uprostřed lijáku na dálnici. Naštěstí jsem dojel s jedním stěračem u řidiče. Tak jsem ho odmontoval a mám tam jen ten jeden, ale to raménko budu muset asi koupit nové. Bojím se abych nemusel i ten čep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...