Jump to content

Jirka 807

Uživatel
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

  Never

1 Follower

About Jirka 807

 • ID člena
  19093
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Město
  Sepekov
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. potahy jsou už zamluvený takže už skoro pryč
 2. mam víc fotek tak to sem dam všechno
 3. dobrej jelikož sem prodal 807 a zůstaly mi potahy tak bych je prodal jsou šitý na zakázku perfektní materiál byly v autě chvíli pořizovací cena byla 8000 kč nechal bych je tak za 2000kč ,potom mam 4 obutý zimáky jsou vyvážený jetý jednu zimu ale málo je to hankok za 5000kč a pak mi tu zůstal manuál první stránky jsou zničený okousal mi je pes ty nechám za dara nechci ho vyhodit kola neposílám jen osobní odběr. [upravil dne 22/6/14 20:10 od Jirka 807]
 4. Jirka 807

  pružina

  tak pružiny už jsou na autě nový jelikož auto pude do světa tak sem sháněl co nejlacinější 2x pružina 1600kč +600 kč práce + rupnul xenon ten stál 700kč a víc už do toho necpu.
 5. Jirka 807

  pružina

  tak se i já přidávám a to oboustraně ruply obě a ani nevim kdy a jak s tim dlouho jezdim naštěstí rupli tak šikovně že to jízdě nevadí už sou doma nový teť už jen vyměnit eště jeden xenon a jde z baráku už sem se rozhod.
 6. prosím víte někdo označení xenon. výbojky potkávacího světlometu?
 7. tak mě tahali lisem 22 tun ,jinak skoušel mechanik ručo 3 dny a ani ťuk.
 8. zdravim jestli něco scháníte skuste se podívat na sbazar někdo tam inzeruje věci uplně všechno tak jestli tam někdo už nakupoval dejte vědět .
 9. ani to nepomůže pokaždý mi to stejně přimrzlo a potom přirezlo sem zvědavej co to udělá teť když v tom mam ten fridex. asi pude z domu
 10. Tak jsem si nechal dělat auto ručka nešla byla zarezlá lana musel mi to mechanik vyměnit dal nové už jednou mi je dělal tenkrát je prolil olejem a stejně to nevydrželo tak teť přišel s jiným že to tak začali dělat prolili je fridexem a to by mělo vydržet tak sem zvědavej.
 11. zdravim páčka také opravena naletovali sme tam jen kousek nespojovali sme to chtělo to trochu přemejšlení než na to příde že si to složíš všechno venku a potom jen zasadit paráda funguje vše jak má fungovat ještě že to tady je popsaný .díky
 12. díky je to paráda o výkendu na to jdu:papa
 13. zdravim zlobí mě pravá páčka pod volantem nejde mi přepínat údaje z počítače nejni tam asi dotek řešil ste to někdo poraďte .
×
×
 • Create New...