Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Někdo mě nabořil a ujel - česká klasika

CelticGirl

Recommended Posts

Už \"dlouho\" autu nic nebylo a tak mi nějakej dobrák pomohl opět do servisu.. O víkendu jsem nakupovala v Kauflandu v Benešově a tam mi někdo rozbil zadní světlo a poškrábal lak, zřejmě někdo couval až moc dlouho.... jsem naštvaná, lísteček s číslem samozřejmě nikde, klasika - frajer/ka ujel/a.. Kolik cca stojí to zadní světlo? Ještě jsem to nevyfotila, pro představu jen přiložím vygůglenou fotku doplněnou o místo škrábance a to světlo..

ještě se chci zeptat.. co s tim škrábancem.. jestli to tak nechat, přestříkat...??

post-28039-14109617461761_thumb.jpg

No neviem aj keby tá kamera bola či niekto bude nejak ochotne po tom pátrat,to svetlo by som sa skor spýtal niekde na vrakáči alebo pozrel nejaké inzeráty ako bazoš alebo čo,sranda že presne takúto príhodu s 307 sw som minule videl na vlastné oči,ešte aj na tú istú stranu,,,,to bude asi tou dlžkou swčka:myslim

Honimír: ten záznam si můžou vymoct jen policajti, navíc bylo plno a já parkovala na místě, kde o žádné kameře nevím :(

jak hlubokej je škrábanec.. zas tak moc ne.. hodím sem odpoledne tu fotku.. asi to vezmu přes Havarijko (jestli se to může, nemám zkušenost.. nikdy jsem to nepotřebovala, ani si nepamatuju nic u otce, protože ten za celý život neměl jedinej škrábanec, klikař), ovšem to budu muset udělat vše v jednom servise nejlíp, ať nelítám sem a tam..to bude taky oříšek :myslim

No neviem aj keby tá kamera bola či niekto bude nejak ochotne po tom pátrat,to svetlo by som sa skor spýtal niekde na vrakáči alebo pozrel nejaké inzeráty ako bazoš alebo čo,sranda že presne takúto príhodu s 307 sw som minule videl na vlastné oči,ešte aj na tú istú stranu,,,,to bude asi tou dlžkou swčka:myslim

Jj, kolegyně taky, má stejné auto, ale ta si to aspoň udělala sama :-). Pravá strana je zakletá

Honimír: ten záznam si můžou vymoct jen policajti, navíc bylo plno a já parkovala na místě, kde o žádné kameře nevím :(

jak hlubokej je škrábanec.. zas tak moc ne.. hodím sem odpoledne tu fotku.. asi to vezmu přes Havarijko (jestli se to může, nemám zkušenost.. nikdy jsem to nepotřebovala, ani si nepamatuju nic u otce, protože ten za celý život neměl jedinej škrábanec, klikař), ovšem to budu muset udělat vše v jednom servise nejlíp, ať nelítám sem a tam..to bude taky oříšek :myslim

No s tím havarijkem to asi nebude mít velký efekt - možná si i uškodíš. Určitě tam máš nějakou spoluúčast, a nevím jak u jiných pojišťoven, ale u ČP ti strhnou bonusy, pokud je nezjištěný pachatel - což v tomhle případě je. :(

Tak pokud jsou v cajku, tak cena za obě, druhé mít do zálohy - co kdyby, je myslím v pohodě. Taky mám na jednom uražený okraj, ale není to moc vidět, tak to zatím nebudu řešit. Už mě to auto stálo dost, tak \"mušky\" zatím musí počkat. Hlavně, že masařky jsou už doufám vychytaný :papa

Omlouvám se, doteď jsem se k tomu nedostala, takže jsem přišla o super cenu, moc vám děkuji za ochotu. 2500 světlo, 400 práce. Vrakáč v okolí nic neměl, jen levé. Škoda, že bylo hodně práce, koukám, že jsem mohla pěkně ušetřit :(

Jinak ten šrámek je na tom plastovým kusu, takže to nebude reznout, jen mi to trošku zamaloval, zblízka to samozřejmě jde vidět, ale to je jedno. Teď se mi nelíbí to druhé světlo, protože je hodně \"matné\" oproti tomu novému :-D

[upravil dne 31/5/11 09:54 CelticGirl]