Jump to content
  • Aktuální cíle darů

plave při přejetí nerovnosti

mmmb

Recommended Posts

Ahoj, začalo mi po zimě plavat auto do boku, když přijedu třeba šikmý dilaták. Jako by zadek se dvakrát zhoupnul doleva doprava.... Byl jsem na testech tlumičů (73%), protřepali nápravu přední i zadní v še v pořádku, malinká vůle v přední pravé kosti a čepu (říkali to je provozní, kvůli to mu to dělat nemůže). Pak ještě našli na silenbloku zadního ramena (jak je uchyce ní ke kasli) 1cm odtrhnutí. Když přejedu kolmý dilaták tak to nedělá, jen dkyž přejedu šikmý. Když jedu 120km/h tak je to chová trochu divně nestabilně. nevíte včem by to mohlo být, většinou tu všem něco klepe nebo bouchá, ale zatím nic takového nepozoruju. Díky

Je to 406.;)

[upravil dne 29.4.2011 17:04 mmmb]

Guest StibTo

to mi nekdy dela clovece taky ze to nesedi zrovna pevne mno .... jsem zvedav zda se to nejak zmeni po repasi zadni napravy eventuelne sem nekam napisu co vsecko u me bylo KO

[upravil dne 29/4/11 17:01 Stibto]

jj... 406 musi byt tezce zatizena, kdyz jede na geometrii :D...

Viz fotecka, co dnes daval Olda...

sbihavost406a.th.jpg

jo ta vyska je od nejnizsiho bodu prahu k zemi...

A pokud je ta vule na vodorovnych tyckach, tak je nech pred geometrii vymenit, at to nemusis za chvili delat znova... Geometrie je skoro drazsi nez ty tycky :papa

[upravil dne 29/4/11 19:16 h4wk3y]

toto mi robila 406 tiez.. zacal som vymenou tyciek.. nic sa nedialo.. potom som vymenil ulozenie stabilizatora a nakoniec tlmice .. a teraz je vsetko v pohode.. pravdaze po vymene bola robena geometria.. a este mi nieco bucha ele to su silenbloky v tehliciach.. v maji menim aj tie...

ono to chce těma silentblokama v těhlici možná začít...(máme prostě stará auta), a hned přijednom oboje tyčky, futra stabilizátoru,oboje silentbloky táhla ramene a to je myslím vše--když si chci auto nějakou dobu ještě nechat:myslim

jinak je ta oprava zad. nápravy neverending storry :D

Takže to vidíš na koplet repas? Kolik by to stálo?

Moc se mi do toho nechce, když na technické žádné vůle něnašli (krom toho silenbloku na uchycení ramena). Třeba by to ze starýma ještě 20tis najelo.

Na tachometru mám cca 230tis

jeste k te geometrii, to by me zajimalo, jestli to o tom zatizeni ty servisy vedi nebo ne ... a cim to pak hodi dolu ?? to jako do kufru naserou 200 kilo neceho nebo co ? :D

a maji takove specifikum i jine znacky ??

mmmb: ja bych asi taky zacal zkontrolovanim celeho zadku a pak sup na geo ... ale k nejakym odbornikum :)

BV406 - jsem objednaný k Chodurovi - partner klubu, tak doufám, že to tentokrát klapne. Minulý týden jsem mu to tam zavezl a odpoledne jsem přišel pro auto a zjistil že na mě zapoměli, teda zapoměli zavolat že to v ten den nestihnou. :cool:

Takže to vidíš na koplet repas? Kolik by to stálo?

Moc se mi do toho nechce, když na technické žádné vůle něnašli (krom toho silenbloku na uchycení ramena). Třeba by to ze starýma ještě 20tis najelo.

Na tachometru mám cca 230tis

no většina vymění jednu tyčku a valí na geo.,přitom není možné, aby na těch našich pekáčích:mad: nebyla vůle i někde jinde...,na druhé straně se dnes repas zad. nápravy asi nevyplatí, protože jedno táhlo stojí 4100,potřebuješ dvě...,ty tyčky a silentbloky nejsou zas tak drahé, ale snad nikdo to nevymění najednou, potom je jasné, že furt jen něco mění,ta auta je nejrozumnější dojet za co nejmenších nákladů :myslim

tojo..

kdyz si vezmu, ze cele auto stalo me nejakych 65 000,- a ted jen za vymenu obou tycek na zadku + srouby + geometrii dam okolo 4000,- tak je to hnus velebnosti... a tezce se to nevyplaci... ale co.. kdyz clovek nema na nove, tak musi casto a ne malo investovat :roll

[quote name=ozzy56ta auta je nejrozumnější dojet za co nejmenších nákladů :myslim[/rquote" post="984424" timestamp="1337081959]

To máš pravdu, to je to dilema. Mít to v \"pořádku\" a dojezdit, a mít to v naprostém pořádku => repas všeho za dost peněz.

BV406 - jsem objednaný k Chodurovi - partner klubu, tak doufám, že to tentokrát klapne. Minulý týden jsem mu to tam zavezl a odpoledne jsem přišel pro auto a zjistil že na mě zapoměli, teda zapoměli zavolat že to v ten den nestihnou. :cool:

hmm, nekdy tam ta organizace vazne, zvlast pokud tam majitel neni :) ... ale praci vetsinou delaji na jednicku ... nicmene, ja byt tebou, tak se normalne zeptam, jestli tu geo delaji s tim, ze se snizuje zadek, pripadne predek ... za zeptani nic nedas a lina huba, hole nestesti :) ... ostatne, me by to taky zajimalo :aut

Tak už sem to tam zavezl, na to jak to dělají jsem se neptal, nebylo koho, chybí mi tam pokec s technikem který to bude dělat, všechno se to tam hlásí přes paní na přijmu.