Radek Hurvajz Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Ty jo, to je mazec, to aby se člověk už pomalu bál vylízt ven, jen se divim tomu že nezavolali policajty, zase cikánům všechno projde:o Měli ho aspoň pořádně zmlátit, jenže to by byla zase diskriminace že ho bijou že je tmavej:bacha Citovat
OK406 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Opět se jim ubližuje. http://www.youtube.com/watch?v=ayE63umxXGA&NR=1 Citovat
Kajo Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 ach jaj...no co na toto povedat! aj by som nieco povedal - ale hned som rasista! ak je to u vas v CR ako u nas na SR, tak potom vlastne biely su diskriminovany a nie ti ostatni!!!!!! Citovat
Šalda Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Kdybych na tom kole byl já tak už je cikán mrtvej:bacha Aspoň by zase bylo o jednoho míň OK406: Taky pěkný video, když to bylo aktuální tak sem se na to díval, škoda že je policajti nenechali být, ať si to vyřídí mezi sebou:D [upravil dne 22/4/10 Šalda] Citovat
OK406 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Původně zaslal: Šalda Kdybych na tom kole byl já tak už je cikán mrtvej:bacha Aspoň by zase bylo o jednoho míň Ale deset se narodilo za tu dobu. nebo se snad mýlím??!:roll Citovat
Šalda Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Těch 10 myslíš ale jen v jedné rodině, že jo:aut Citovat
vendelinek Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Původně zaslal: Šalda Těch 10 myslíš ale jen v jedné rodině, že jo:aut Jak jinak,ty se množeji jak krysy:bojim Citovat
marko306 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 oni sú neni tehotné a nerodia, oni sú kotné a vrhajú. Citovat
Dave_k Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Teď zrovna na Komenskýho dělám a takovýhleho cikána jsem tam ještě naštěstí nepotkal, ale jeden podezřelej se tam každej den potuluje a kouká kde by co...... Citovat
dolly1010 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Tohle když člověk sleduje tak se mu otvírá kudla v kapse Jenže s tím leda hovno udělá když si politici, policajti a soudci budou hrát na velký odpůrce rasizmu Citovat
Péťa Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 Dave, tak to je příležitost zajít na kávu... Citovat
Dave_k Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Chlapi já nemám čas chodit v pracovní době na kafe. Já musím makat, abych si na to kafe vydělal. A bohužel pracovní doba pro mne končí příjezdem domů. To už si to kafe můžu dát. Citovat
godzila.01 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 To už snad ani není možný co všechno se v tomhle státě děje.... :bacha Citovat
Dave_k Odesláno 23. duben 2010 Odesláno 23. duben 2010 Tak dnešní zážitek z Náchoda. Ráno na oné ulici (druhý konec) si přijeli fíci pro jednoho umouněnce co se pokoušel v jednom obchůdku potravin nakupovat rukou z pokladny. :bacha:bacha Citovat
stvrto.14 Odesláno 23. duben 2010 Odesláno 23. duben 2010 Keby to spravil mne tak ho skopem do klbicka. ale zasa by som bol nazvany rasistom ze som pouzil neprimeranu obranu,pozname.:xvul ale to nevadi :super:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.