Ferry Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 hele a nebudou taky nejaky novy privesky Citovat
Driver Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 Si trochu rejpnu..... teď jenom aby to do vánoc v té nabídce bylo, aby to nebylo novoroční překvapení Citovat
budvar Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 Původně zaslal: Kurt Což mi připomnělo jeden, velmi neslušný vtip - takže mládež pod 18 dále nečte: Vybírá si slečna v obchodě šaty a nezdá se jí výstřih. Ptá se tedy prodavače: \"Prosím vás, není ten výstřih moc hluboký?\" Prodavač se nakloní a povídá: \"Máte chlupatá prsa\"? Ona: \"No dovolte!?!\" Prodavač: \"V tom případě je moc hluboký\" Je vidět, že vtip je staršího data - u dnešních slečen už by tahle poznávací metoda těžko fungovala Citovat
Aceman206 Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 Jáááá chcu takééééé triko dvě doufám že budou i pro dětska velikosti Citovat
Guest Scratch Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 tak tohle mi u zeny doma asi neprojde Citovat
Kurt Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 budvar: přesně tak, zábava pro důchodce. Citovat
dzana.m Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 ja ho moc moc moc potřebuju nebo budu brečet jinak super vanoční překvápko:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
dobrmik Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 taky jsem zvědav na ty mikyny....vypadají super... Citovat
FrantaCV Odesláno 15. listopad 2009 Odesláno 15. listopad 2009 Ahoj, už to mám odsouhlasený beru trička a mikču. Super překvápko k Vánocům. FrantaCV Citovat
Vvitty Odesláno 15. listopad 2009 Autor Odesláno 15. listopad 2009 Původně zaslal: honza406 co tak koukám v E-SHOPu zatím nic není takže pochybuji že by do vánoc byly doma pod stromečkem Ahoj, Ty slavis Vanoce v listopadu? psal jsem, ze to bude v eshopu cca do tvou tydnu, a taky bude. nejpozdeji koncem pristiho tydne tam bude vse, cast se objevi zrejme v tomto tydnu, jak bude cas tam jednotlive polozky nahazet. Citovat
KoudaK Odesláno 15. listopad 2009 Odesláno 15. listopad 2009 asi si udělám radost pod kmen... Citovat
Vvitty Odesláno 15. listopad 2009 Autor Odesláno 15. listopad 2009 pokud si nekdo chce objednat uz ted, pred aktualizaci databaze eshopu, muze mi napsat maila a objednat mailem (vvitty@peugeot-club.com). seznam dostupnych velikosti a barev je zde: http://www.pojezdy.eu/pgc/trika_seznam.xls vcetne popisu velikosti. Totez pro ostatni nove polozky. Soucasti objednavky (krome toho, jake zbozi chce) musi byt tez jmeno a adresa, kam ma byt zbozi doruceno, ID a informace o tom, zda je radnym clenem. Objednavku lze kombinovat i s dalsimi vecmi v eshopu, ktere tam jsou nyni. Lze se domluvit i na osobnim vyzvednuti v Praze. Citovat
Vvitty Odesláno 17. listopad 2009 Autor Odesláno 17. listopad 2009 jak bylo receno, tak bylo splneno. Dekuji za pomoc Kurtovi a Vendulce Citovat
Šalda Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 je možná případná výměna velikosti?? Citovat
Vvitty Odesláno 17. listopad 2009 Autor Odesláno 17. listopad 2009 Salda: no, to zalezi jak to myslis? V podstate by s tim nemel byt problem poslat triko zpet, pokud Ti nebude, a vymenit za jine, pokud se mezitim nevyprodaji. Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 Šaldo výše je uvedena tabulka kde jsou elikosti včetně rozměru v cm , tak se změř Citovat
Šalda Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 já jen že mám vždycky problémy s oblečením Citovat
aka Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 taky jsem se dnes premerovala...teda nechala premerit a bylo to docela prekvapko, tak to zkus taky Citovat
Šalda Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 a jen sem se díval že ženský velikosti máte nějaký malý copak tady nemáme i pořádný ženský s velikostí xl??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.