Driver Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 Tak k tomuhle nevím co říct.... http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=241&r=mfpraha&c=1273102 Citovat
oddie Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 Tak choď, je to zdravé. Já taky chodím pěšky Citovat
Vvitty Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 uz aby konecne dokopali ten tunel a dodelali obchvat prahy Citovat
Haryk Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 jsme všichni stejní: jdeme pěšky nadáváme na auta-jedeme a nadáváme na chodce Citovat
Maverick Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 To si snad už dělaj prd*l:grr To jsem zvědavej jak to bude vypadat na D1 od chodova směrem do centra. Už teď to stojí v některejch hodinách za prd, tak tam rovnou vytvořej hromadnej parking:bacha Citovat
Ajdamek Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 na tohle nemám slov, jezdit třeba strakonickou mezi smíchovem a lahovicema 50kou, to tam usnu Citovat
oddie Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 Původně zaslal: Ajdamek na tohle nemám slov, jezdit třeba strakonickou mezi smíchovem a lahovicema 50kou, to tam usnu Až tě tam předjedu odstavňákem na kole, tak určitě neusneš - vzteky Citovat
Marcel505 Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 To si pomůžou... Nevěřím, že se tím něco zlepší, když tam auta budou jezdit pomaleji a tedy tím bude trvat i déle slyšitelný hluk. Citovat
Ajdamek Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 Původně zaslal: Marcel505 To si pomůžou... Nevěřím, že se tím něco zlepší, když tam auta budou jezdit pomaleji a tedy tím bude trvat i déle slyšitelný hluk. To chce sabotáž, otevřít okna a pustit muziku na plný koule Citovat
Medvěd Odesláno 16. říjen 2009 Odesláno 16. říjen 2009 Taky si myslím, že takové rozhodnutí nemůže být myšleno vážně, bohužel ale třeba V holešovičkách je už rychlost na 50 snížená, takže takový zásah může být i reálný. Osobně nevěřím tomu, že se snížením rychlosti sníží hladina hluku - spíš si myslím, že je takové nesmyslné rozhodnutí krokem k plnění obecní pokladny. Pamatuju si dobu, kdy v období od 22 do 6 ráno nebyla v obcích vůbec rychlost omezená (platila normálně 90ka) a věřím, že to byla fakt pohodička - 50ku na magistrále nebo na Evropské si hlavně v noci fakt neumím představit (přes den se tam nejezdí, ale parkuje - takže rychlost může být klidně 30). Citovat
MatrixArwen Odesláno 16. říjen 2009 Odesláno 16. říjen 2009 Mně to nepřijde někam divný, protože tady je 50km/h a na některých místech 60km/h. Citovat
oddie Odesláno 16. říjen 2009 Odesláno 16. říjen 2009 Co tak pamatuju cesty třeba přes Mnichov, tam je šedesátka celou dobu, a taky s tím není problém... Citovat
NicolasB Odesláno 16. říjen 2009 Odesláno 16. říjen 2009 Původně zaslal: Ajdamek Původně zaslal: Marcel505 To si pomůžou... Nevěřím, že se tím něco zlepší, když tam auta budou jezdit pomaleji a tedy tím bude trvat i déle slyšitelný hluk. To chce sabotáž, otevřít okna a pustit muziku na plný koule Lepší je klakson, ale má to jednu zanetbatelnou chybu a to že to naštve i tebe. Citovat
Maverick Odesláno 16. říjen 2009 Odesláno 16. říjen 2009 Původně zaslal: Pe.Tr nezvýší se tím spíše emise? Řekl bych že jo. Z mého pohledu je to ale jedině dobře, protože se pak pro změnu ozvou ekologové a donutí je tu rychlost zase zvednout:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.