Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co třeba rovnou chodit pěšky....?


Recommended Posts

Odesláno

To si snad už dělaj prd*l:grr To jsem zvědavej jak to bude vypadat na D1 od chodova směrem do centra. Už teď to stojí v některejch hodinách za prd, tak tam rovnou vytvořej hromadnej parking:bacha

Odesláno
Původně zaslal: Ajdamek

na tohle nemám slov, jezdit třeba strakonickou mezi smíchovem a lahovicema 50kou, to tam usnu

Až tě tam předjedu odstavňákem na kole, tak určitě neusneš - vzteky :P;)

Odesláno

To si pomůžou... Nevěřím, že se tím něco zlepší, když tam auta budou jezdit pomaleji a tedy tím bude trvat i déle slyšitelný hluk.

Odesláno
Původně zaslal: Marcel505

To si pomůžou... Nevěřím, že se tím něco zlepší, když tam auta budou jezdit pomaleji a tedy tím bude trvat i déle slyšitelný hluk.

To chce sabotáž, otevřít okna a pustit muziku na plný koule :D

Odesláno

Taky si myslím, že takové rozhodnutí nemůže být myšleno vážně, bohužel ale třeba V holešovičkách je už rychlost na 50 snížená, takže takový zásah může být i reálný.

Osobně nevěřím tomu, že se snížením rychlosti sníží hladina hluku - spíš si myslím, že je takové nesmyslné rozhodnutí krokem k plnění obecní pokladny. Pamatuju si dobu, kdy v období od 22 do 6 ráno nebyla v obcích vůbec rychlost omezená (platila normálně 90ka) a věřím, že to byla fakt pohodička - 50ku na magistrále nebo na Evropské si hlavně v noci fakt neumím představit (přes den se tam nejezdí, ale parkuje - takže rychlost může být klidně 30).

Odesláno
Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: Marcel505

To si pomůžou... Nevěřím, že se tím něco zlepší, když tam auta budou jezdit pomaleji a tedy tím bude trvat i déle slyšitelný hluk.

To chce sabotáž, otevřít okna a pustit muziku na plný koule :D

Lepší je klakson, ale má to jednu zanetbatelnou chybu a to že to naštve i tebe. :D

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

nezvýší se tím spíše emise?

Řekl bych že jo. Z mého pohledu je to ale jedině dobře, protože se pak pro změnu ozvou ekologové a donutí je tu rychlost zase zvednout:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...