Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Před chvílí jsem si sjel do HS AUTO pro nové stěrače. Otevírací doba (i servisu) je do 18:00, přijel jsem cca v 17:40. Koupil jsem sadu stěračů za 1000Kč a poprosil jsem, zda by mi je někdo rovnou vyměnil. Ale ouha. Na servisu se pracuje jen do 17h. Na dotaz, jak je to možné, když mají otevírací dobu do 18h mi bylo odpovězeno, že paní neví, ale že od 17h tam už nikdo není. Mám si zkusit přijet zítra....

Zatímco paní hledala ve skladu, zkoukl jsem namátkově ceník: Hodina práce 850Kč, náhradní vůz 2200Kč/den, diagnostika 1450Kč, podložka pod RZ s reklamou HS AUTO 85Kč (v AUTO CB ji s logem dávají zdarma), hliníkové nášlapy pedálů 2300Kč.

Celkově ve mně tedy servis zanechal negativní dojmy. Přidám-li k tomu fakt, že vloni jsme u nich chtěli koupit ojetou 607 2004 \"se serviskou\" a 64.000km a při bližším zkoumání se ukázalo, že v beglické servisce není ani čárka a nikdo není schopen říct, co se s autem před dovozem dělo, už se v tomto servisu asi nikdy neukážu.

[upravil dne 22/5/09 shwaara]

  • O 3 roky později...
Odesláno

Mám s firmou HS AUTO České Budějovice naopak velice dobré zkušenosti. Podložky mi vyměnili zdarma a celkově jsem s přístupem veškerého personálu velice spokojen. Jsem jejich dlouholetý zákazník a mohu všem tuto firmu jenom doporučit. :super

Odesláno

Dám pár, jen tak pro doplnění:

1. chtěl jsem koupit podložky pod vstřiky 406 - čekal jsem asi 20 minut než v sobotu v cca 9:00 vyjde paní, která mi začala tvrdit, že tam nic takovýho není, a že to číslo co mám je na jiný auto... když už to velmi otrávená našla řekla 320,- já se ušklíbnul a šel je koupit vedle do Kelly kde stály 80,-

2. měl jsem tam velmi drobounkou opravu laku - slíbili na čtvrtek a bylo to v sobotu.

3. když jsem si auto vyzvedával čekal jsem skoro hodinu. Technik chodil okolo ani nepozdravil, ani neřekl - prosím vydržte. Jeno otrávený výraz. Když se konečně vyprdelil tak přišel k člověku co dorazil půl hodiny po mě a začal ho obsluhovat což jsem už neustál...

4. doma jsem zjistil, že mi sundali podložky pod značky s reklamou na servis mého známého a dali tam HS AUTO !!! Starý ( měsíc starý - nepoškozený ) vyhodili....

5. nabylo jim trapný dát na fakturu mystí auta, čištení interiéru ... mě to bylo jedno - platila to pojišťovna, ale to je taková věc, kterou považuju za automatickou u kvalitního servisu. Nepozastavím se, když tam přihodí hodinu do práce, ale že to normálně hodí na fakturu je drzost.

... mám pokračovat?

[upravil dne 24/5/12 18:28 od koblih69]

Odesláno

Tak to je prca :) Staci trochu hledat a zjistite, ze Bohdal je prodejce ve vyse uvedene firme. Nejak mi byl podezrely prvni prispevek. Jinak je to zena a ma pekneho dobrmana :aut

[upravil dne 26/5/12 06:33 od macik.83]

Odesláno

No vida, jaký(á) je to šikulka, takto tady psát :D. Snad si vezme poučení a zlepší se to. Snad se Bohdan ozve a nebude to jeho první a poslední příspěvek a ješto k to mu takovýto ,,záludný\":D .

Odesláno

No příznám se, že mi to tak připadlo - 1. příspěvek, obhajoba servisu... ale byl jsem línej to hledat. No podle fotek myslím že to nebyla ta otrávená dáma s podložkami pod vstřikovače :D

Tak třeba to pomůže k zlepšení služeb pro ostatní.

PS: jak uvidím v ČB dobrmana raději se schovám v autě ;)

  • O 5 měsíců později...
Odesláno

Tak že hoši byl sem tam jednou před 4-5 lety pouze se zeptat zda by bylo možné ještě dopsat nějaký Alternativní rozměr kol a pneu do techničáku. Co Vám budu vykládat samo sebou to nešlo, chápu, ale to podání bylo Luxusní na úrovni typu co chceš, proč vůbec si sem chodil otravovat z takovou banalitou stejně to nejde :bacha. Nic méně ,,Děkuji\'\' za dobrý adrenalínový zážitek. Takový sem prožil naposled před dvěma týdny v hospodě kde sem dostal zeleného, oslizlého utopence., ale to už je :xvul Obě firmy určitě ještě někdy navštívím :blicismajlik

  • O 1 měsíc později...
  • O 8 let později...
Odesláno

Ano to vím, však jsem tam objednával auto. Kamarád tam i pracoval (ochotnej servisák, řeší mi staré Berlingo, vždy zváží co má smysl opravovat vzhledem ke stáří auta a navrhne jak postupovat). Ale spíš by mě zajímalo jaké jsou zkušenosti v posledních letech. Jestli se změnil přístup a nebo je to stále trága. Abych případně hledat nějakou jinou alternativu tady na jihu.

Guest Petr 3008
Odesláno

V poslední době jsem dvakrát vešel dovnitř..  zákazníci žádní.. zaměstnanci v družném hovoru a absolutní nezájem, neobtěžovali se ani pozdravit natož se zeptat co bych chtěl..  tak jsem zase vypochodoval ven. Jak jsou na tom se servisem nevím, nemám důvod zkoušet. Jezdím  již 10 let do Písku a maximální spokojenost. 

Odesláno

Abych pravdu řekl, zkušenost podobná. Ale byl jsem domluven s prodejcem, že tam přijdu. Takže jsem napochodoval, pozdravil, zeptal a chvilinku počkal na prodejce, který hned vědět, že jsem to já. Ale mělo by to fungovat jinak. Jak člověk proleze vchodem, minimálně pozdravit (těch lidí tam neleze tolik jako v nákupáku). Chvíli počkat a oslovit, zda můžu poradit (tak bych to dělal já). Takhle Budějovická škodovka přichází o kšefty zcela pravidelně. Člověk si pak řekne, jak se asi budou chovat, když s autem něco bude. Jestli máte takové zkušenosti, pak je docela dobrý to napsat na google recenzi. Jinak se fakt nic nezlepší.

Zeptám se na ten písek, všechno v pořádku? Jak jsou na tom cenově prohlídky?

Jinak k tomu kapitalismu - s tím to nemá naprosto nic společného. Kapitalista by pozdravil, uvedl, nabídl kávu, vodu a chtěl udělat kšeft. Value4Value.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...