pták Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 zdravim,měl bych dotaz,koupil jsem si alu s pneu a nevim na kolik to mám dofoukat.na dveřích mám sice napsaný na kolik ale to je na 185/70 14,ale já tam mám tet 205/55 17 a to stejný tlak určitě nebude.poradí někdo díky moooc:roker Citovat
Šalda Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 Já nevím kolik na 17 ale já foukám 205,55,16 na 2,5 v předu i vzadu,ale myslím že tam má být 2,4 a u kombíků se hustí zadek o trošku víc,kvůli zátěži Citovat
BoneDaddy Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 Já svoje 205/40 R17 foukám na 2,7 a někdy i o trochu víc. Tvoje bych viděl tak někde kolem 2,5. Citovat
Šalda Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 Tak 205,40 /17 huštěný na 2,7 to už si myslím je docela síla,to na našich pohodlných silnicích musí být super jízda:D Citovat
BoneDaddy Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 Původně zaslal: 4000006 Tak 205,40 /17 huštěný na 2,7 to už si myslím je docela síla,to na našich pohodlných silnicích musí být super jízda:D Pohoda. Citovat
majty Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 2,7 ?????????????? to je nejak hodne ne ?? Původně zaslal: BoneDaddy Já svoje 205/40 R17 foukám na 2,7 a někdy i o trochu víc. Tvoje bych viděl tak někde kolem 2,5. Citovat
BoneDaddy Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 Původně zaslal: majty 2,7 ?????????????? to je nejak hodne ne ?? Nevim. Je to předepsaný na pneu a v servisu mi to frajer nafoukl na 2,8 a povídal: \"Než to tam dáš, tak ti to uteče, tak si to trochu dofoukni. \". Tak je to třeba dobře. Strejdovy 225/50 R16 foukám na 2,5. Svoje zimní 205/55 R16 foukám na 2,3. Citovat
farky Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 mne v pneuservise nafukali pneu a odvtedy so to ani nekontroloval, baj ockom vyzeraju tak akurat... chlapci tiez uz naspamat vedia aku pneu ako nafukat... takze neriesim z mojich osobnych skusenosti predpisany tlak byva vacsinou malo a v robote fukam na 8 (12.00 R 20) :D [upravil dne 28/4/09 farky] Citovat
MatrixChose Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 Já klasiku 195/65/R15 foukám v létě na 2,8 a v zimě 2,3 - 2,5 podle množství sněhu Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 No normálně psanej tlak je 2,3 na sedana na předku i zadku. A je jedno jaký kola, tlak je stejnej Jestli někdo fouká na 2,7 tak je cvok [upravil dne 28/4/09 Radek Hurvajz] Citovat
punkac Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 přesně tak! Bonedady: Jinak 2,7 barů? Hmm ty rád kupuješ nový gumy 3x za sezónu? Citovat
Ferry Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 taky jezdim na 2,3 vpredu i vzadu, at mam 185/70 R14 nebo ted 205/55 R16 akorat kdyz planuju jizdu s vetsim nakladem, davam 2,4-2,5 Citovat
BV406 Odesláno 29. duben 2009 Odesláno 29. duben 2009 no vyborne, tak ted jste mi nasadili brouka do hlavy.... ja mam nafoukan standardni rozmer 195/65/15 (pneu michelin energy e3a) na predpisovy 2,4, ale pohledove se mi to zda moc mekke.... Matrix: proc foukas klasiku na 2,8 ??? Citovat
Mojo2 Odesláno 29. duben 2009 Odesláno 29. duben 2009 svoje 195/65/15 foukam na predepsanejch 2,3 a rozhodne mi to podledove malo neprijde :-) Citovat
čakom Odesláno 29. duben 2009 Odesláno 29. duben 2009 at jsem měl jakýkoli kola vždy jsem je foukal co je předepsaný a to 2,3. Citovat
genzer Odesláno 29. duben 2009 Odesláno 29. duben 2009 tlakuji predek 2.4 a zadek 2.3,rozmer 225/45/17 Citovat
kupák Odesláno 29. duben 2009 Odesláno 29. duben 2009 Poud se nepletu, tak na gumách se píše tak možná maximální tlak, ale rozhodně ne doporučenej, páč každý auto váží jinak a má jinak stavěnou geometrii. Pokud nenazouvám na auto gumy, které se brutálně liší od předepsaných (třeba 215/40 místo 185/75), nevidím důvod, proč nefoukat na předepsaný tlak. Já mám předepsáno vpředu i vzadu 2,4 a přitlačit mám pouze když se chystám trvale pohybovat rychlostí přes 210 km/h tuším. A mám to fouknout na 2,6 myslím nebo 2,7. A to má kupéčko nějaké to kilo. Foukat 406 přes 2,5 je podle mě blbost. Ta guma musí mít běhoun do oblouku jak na horským kole. O tom, co na to říkaj segmenty náprav ani nemluvě. [upravil dne 29/4/09 kupák] Citovat
jp Odesláno 29. duben 2009 Odesláno 29. duben 2009 Nevim, kde jste přišli na to, že foukat gumy přes dva a půl je blbost. Naopak, zkuste si to, pokud teda máte slušný gumy. Já mam 195 pirelli p6 a když nafoukám předpisovejch 2,3 na předek, tak je guma zmáčklá jak prase a zadek má taky předpsáno 2,3 a tam se guma ani neprohne. Takže já foukam na 2,7 předek a na 2,3-2,4 zadek. Je to logické, protože ten předek je těžší, měl by mít i vyšší tlak v pneumatice! Pokud to nahustíte na 2,7, tak se nebojte, že se vám vytlučou čepy nebo tak něco, to je blbost. Autu to nic na komfortu neubere. Hlavně nesrovnatelně lepší jízdní vlastnosti jak v zatáčkách, vyhýbacích manévrech, ale i brždění. Zkrátka auto nebrzdí nějaká polozmáčklá předpisově nafouklá pneumatika a proto má nižší spotřebu o tolik, že to i poznáte. Jsem totálnim odpůrcem toho štítku na dveřích, kde jsou tlaky. A ještě jedna věc, dva sedm neni moc, jsou to těžký auta a né stodvácy nebo fáčka, navíc pneumatiky většinou snesou nahuštění na 3,1 baru. [upravil dne 29.4.09 jp] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 29. duben 2009 Odesláno 29. duben 2009 Nějakej chytrej ne? Možná se ti předek zdá těžkej, ale víš kolik máš zatížení na každý kolo, ono když si tam sedneš tak se zadek zatíží možná víc než předek, takže ty si foukej jak chceš, ale myslim že ostatní rozumný lidi budou foukat předpisově, protože ten předpis někdo spočítal, a věděl proč to tak vyšlo;) Citovat
kobr Odesláno 29. duben 2009 Odesláno 29. duben 2009 Hustím pneu 2,3 baru vpředu i vzadu a nemám problémy s opotřebením pneu. Spotřeba je taky slušná na dvoulitr a těžké auto a že vypadají promáčklé? Výrobce pneu ví, proč hustit tolik, kolik právě je předepsáno pro každou pneumatiku nějakého rozměru! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.