Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poslední rozloučení


alice

Recommended Posts

Tak tedy i ode mě jako od předsedy přijměte upřímnou soustrast.

I když jsem Piwce osobně neznal, velice mě mrzí ztráta takhle mladého života a Vám bych chtěl opravdu velice poděkovat za osobní sílu, kterou jste musela prokázat tím, že jste navštívila stránky, které Piwec navštěvoval a že jste nás o téhle nepříjemnosti informovala. Věřte, že Ti, co ho znali osobně tak na něj momentálně zcela jistě se smutkem v srdci vzpomínají.

Už nevím, co napsat víc, snad jen přání, abyste se s touto pro Vás jistojistě obrovskou ztrátou co nejrychleji vyrovnala - budu se snažit Vám v tom drže palce (a věřím, že z tohoto clubu nejen já).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mi to veľmi ľúto, najmä ak sa život skončí v takom mladom veku, kedy človek si predstavuje čo bude v živote robiť ale bohužiaľ aj to sa stáva, takže aj odo mňa úprimnú sústrasť. Vám z úprimného srdca želám, aby ste sa s jeho stratou čo najskôr vyrovnali aj keď to nebude ľahké..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak tedy i ode mě jako od předsedy přijměte upřímnou soustrast.

I když jsem Piwce osobně neznal, velice mě mrzí ztráta takhle mladého života a Vám bych chtěl opravdu velice poděkovat za osobní sílu, kterou jste musela prokázat tím, že jste navštívila stránky, které Piwec navštěvoval a že jste nás o téhle nepříjemnosti informovala. Věřte, že Ti, co ho znali osobně tak na něj momentálně zcela jistě se smutkem v srdci vzpomínají.

Už nevím, co napsat víc, snad jen přání, abyste se s touto pro Vás jistojistě obrovskou ztrátou co nejrychleji vyrovnala - budu se snažit Vám v tom drže palce (a věřím, že z tohoto clubu nejen já).

Hezky řečeno..jsme tu jedna velká rodina a on do ní vlastně také patřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...