Shrek Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 Dělal jsem to sám. Povolil jsem ro na dvou místech, myslím že v bsi a v motoru. Pokud bych.někde něco zapomněl zapnout tak by asi nefungoval? Nebo se pletu? Citovat
Gabriel 307 Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 napiš mu SZ (HonzoviZ)a zeptej se ho,já tomu nerozumím ja ho jen používam Citovat
Stosun Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 Myslím,že to bude rokem výroby auta mam teda 406 r.v 2002 a taky mne to nezobrazuje.. [upravil dne 27/5/12 20:48 od Stosun] Citovat
Shrek Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 Ok. Díky za typ. Snad se to povede. Dneska jsem z toho už dost sedivej. Citovat
HonzaZ Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 Jj, starším modelům se to nezobrazuje. Máš to dobře, Shreku. Citovat
Shrek Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 Ok. Díky za typ. Snad se to povede. Dneska jsem z toho už dost sedivej. No pokud by to tak bylo, lecos by se tím vysvětlilo. Uvidíme. Necháme si poradit od chytřejších:roker Citovat
Shrek Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 Jj, starším modelům se to nezobrazuje. Máš to dobře, Shreku. Tak moc díky zrovna jsem psát SZ o radu. Jinak jsem fakt spokojenej. Citovat
Dave_k Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 Bratrovi jsem to taky povoloval na 2002 a nikde se nic nezobrazuje. Je to normální. Myslím, že to umí auta až s tou druhou multiplexní sítí. Citovat
DanculD Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 Je to ok, otec ma 307 r.v. 2002 a tiez sa mu nezobrazuje. Tiez mu tempomat funguje trochu inak, ja ked podrzim tlacitko + tak rychlost naskakuje na displeji po 5km a ked pustim a je tam vyssi kvalt tak auto postupne zrychluje az kym nedosiahne nastavenu rychlost. U neho auto zrychluje len kym drzi + a ked pusti, tak uz len udrzuje rychlost pri ktorej pustil tlacitko. Tak isto je to aj pri uberani. Citovat
Shrek Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 OK. Díky všem za pomoc. Teď jsem zase o něco chytřejší. Mějte se Citovat
Lubor1999 Odesláno 30. květen 2012 Odesláno 30. květen 2012 Cauko. Kedze na mojej 307 nejde aktivovat tempomat tak mam jednu uplne novu packu na predaj. Ak ma niekto zaujem cena je 25eur a som z MA pri Bratislave. Ano vie ze to patri do bazaru ale myslel som ze tu je to viac vhodne. Tak ma hned neukamenujte :-) Citovat
vojtus Odesláno 12. srpen 2012 Odesláno 12. srpen 2012 Caute. To dorobenie tempomatu ma celkom zaujima, nakolko casto jazdim po dialniciach. Co myslite, dalo by sa to aj mne dorobit? Mam 1.6 16V SW Service box mi pise: TEMPOMAT (REGULÁTOR RÝCHLOSTI) BEZ REGULÁCIE RÝCHLOSTI Prikladam aj foto konektorov. Citovat
Roman Bazi Odesláno 12. srpen 2012 Odesláno 12. srpen 2012 Má to v podpisu:papa 11/2002 [upravil dne 12/8/12 20:09 od Roman Bazi] Citovat
HonzaZ Odesláno 12. srpen 2012 Odesláno 12. srpen 2012 Ááá, sorry, pro oči nevidím:mad:. Vzhledem k roku výroby a také že tam je jeden brzdový spínač, tak tomu nedávám velkou naději. Jedině vyzkoušet. Citovat
Vítek1 Odesláno 12. srpen 2012 Odesláno 12. srpen 2012 ja si myslim ze dodelat se da vzdy vsechno! Tak ze ano. Ale otazka jsou investice a prace. Citovat
HonzaZ Odesláno 12. srpen 2012 Odesláno 12. srpen 2012 No, už jsem to tu uváděl myslím vícekrát, nakonfigurovat jde vše, ale ŘJ motoru to prostě nepodporuje. A je to právě u 1.6 16V benzín, počítač Bosch ME744. Proto říkám, jedině vyzkoušet. Citovat
Vítek1 Odesláno 12. srpen 2012 Odesláno 12. srpen 2012 vsak kdyz by to byla nutnost tak jsou i uni tempomaty a ten se da zapojit klidne na origo packu ale cenove bude tak na 6000kč Citovat
vojtus Odesláno 12. srpen 2012 Odesláno 12. srpen 2012 Mam rozvodu jednotku BSI COMM 2000, ak som tom dobre pozrel v serviceboxe. Mozte sa na to mrknut, vin: VF33HNFUB82761527 Urcite s tym mate viac skusenosti, co kde hladat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.