Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Dělal jsem to sám.

Povolil jsem ro na dvou místech, myslím že v bsi a v motoru.

Pokud bych.někde něco zapomněl zapnout tak by asi nefungoval? Nebo se pletu?

Odesláno
Ok. Díky za typ. Snad se to povede. Dneska jsem z toho už dost sedivej.

No pokud by to tak bylo, lecos by se tím vysvětlilo. Uvidíme. Necháme si poradit od chytřejších:roker

Odesláno

Bratrovi jsem to taky povoloval na 2002 a nikde se nic nezobrazuje. Je to normální.

Myslím, že to umí auta až s tou druhou multiplexní sítí. :myslim

Odesláno

Je to ok, otec ma 307 r.v. 2002 a tiez sa mu nezobrazuje. Tiez mu tempomat funguje trochu inak, ja ked podrzim tlacitko + tak rychlost naskakuje na displeji po 5km a ked pustim a je tam vyssi kvalt tak auto postupne zrychluje az kym nedosiahne nastavenu rychlost. U neho auto zrychluje len kym drzi + a ked pusti, tak uz len udrzuje rychlost pri ktorej pustil tlacitko. Tak isto je to aj pri uberani.

Odesláno

Cauko. Kedze na mojej 307 nejde aktivovat tempomat tak mam jednu uplne novu packu na predaj. Ak ma niekto zaujem cena je 25eur a som z MA pri Bratislave. Ano vie ze to patri do bazaru ale myslel som ze tu je to viac vhodne. Tak ma hned neukamenujte :-)

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Caute.

To dorobenie tempomatu ma celkom zaujima, nakolko casto jazdim po dialniciach.

Co myslite, dalo by sa to aj mne dorobit? Mam 1.6 16V SW

Service box mi pise:

TEMPOMAT (REGULÁTOR RÝCHLOSTI) BEZ REGULÁCIE RÝCHLOSTI

Prikladam aj foto konektorov.

img20120812193714.th.jpg img20120812193724.th.jpg img20120812193739.th.jpg

Odesláno

Ááá, sorry, pro oči nevidím:mad:. Vzhledem k roku výroby a také že tam je jeden brzdový spínač, tak tomu nedávám velkou naději. Jedině vyzkoušet.

Odesláno

No, už jsem to tu uváděl myslím vícekrát, nakonfigurovat jde vše, ale ŘJ motoru to prostě nepodporuje. A je to právě u 1.6 16V benzín, počítač Bosch ME744. Proto říkám, jedině vyzkoušet.

Odesláno

Mam rozvodu jednotku BSI COMM 2000, ak som tom dobre pozrel v serviceboxe.

Mozte sa na to mrknut, vin: VF33HNFUB82761527

Urcite s tym mate viac skusenosti, co kde hladat :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...