Jump to content

Shrek

Člen klubu
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Shrek

 • ID člena
  2461
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Kladruby
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uvažuji také o koupi Yatour s hands-free a bluetooth do mé P807. Zajímalo by mne, zda je vidět volající na displeji (mám jen malý displej bez NAVI). Lze pomocí ovladače Yatouru i hledat v seznamu čísel v telefonu, když budu chtít někomu volat?
 2. Shrek

  Diagnostika Lexia 3

  @ChouLu to je super. Díky Zítra to asi nestihnu, ale určitě dám vědět.
 3. Shrek

  Diagnostika Lexia 3

  @ChouLu mám "C" konektor. Jaká verze PP2000 mi půjde s tímto rozhraním na WIN7? Abych věděl co stáhnout a zbytečně nainstaloval. @inoxing jakou poslední verzi bych měl upgradovat? Dal by jsi mi typ kde ji stáhnout?
 4. Shrek

  Diagnostika Lexia 3

  Stará verze na P807 2006? V tu dobu bylo jen PP2000 a lexie zvlášť. V nových verzích Diagboxu přibyly jen nová auta, nebo tam je i změna nastavení a řízení těch starších?
 5. Shrek

  Diagnostika Lexia 3

  Díky moc. Zkoušel jsem to přes PP2000, co je součástí Diagboxu, ale tam se auto sice načetlo, ale nabídlo to jen 2 počítače. Myslím, že BSI a počítač motoru. Zkusím.
 6. Shrek

  Diagnostika Lexia 3

  Včera jsem si chtěl v Diagboxu povolit CD měnič na mém autobusu (P807, 2.2HDi, r.v.2006, Full CAN), ale při zápisu konfigurace do autorádia RD4 mi Diagbox (V7.02) stále vyhazuje chybu dálkového ovládání. Jinak ostatní funguje. Zkoušel jsem třeba deaktivovat AM pásmo a to prošlo.
 7. Jj. Jsem si to tak nějak myslel. Díky za pomoc. I kdyz ty dily by byly za babku. Kamarád šrotuje svůj bus, tak jsem si tam pár věcí nabral (i ty ventilátory), co neva na ekolikvidaci. Ale ten panel a BSI mě nenapadl.
 8. Výdechy jo, ale ovladače ne. To bych musel asi doplnit taky co? El. příprava tam asi bude, když je připraveno pro ventilátor.
 9. Začal mi pískat ventilátor topení u řidiče, alespoň jsem si to myslel. Rozeberu plast u nohou a ejhle, ano tam nic. Problém bude v hlavním. Ten vyměním. Dotaz zní. Šlo by si to dovybavit o ty spodní pomocné ventilátory u nohou. Je vidět, že příprava tam je.
 10. Tak se mi včera dostal do rukou tenhle elektromagnetickej parkovaci asistent. Bez vrtání. Jen sundat nárazník, asi 5 min., nalepit a připojit na couvačku. Byl jsem celkem překvapenej funkčností. Ale stejně se chystám na sundání toho zrcátka. Tak uvidíme.
 11. No tak to by byla drahá sranda...
 12. jj, mám to podobně, když vozím za sebou děti, moc toho taky nevidím. Tak jsem si zvykl na dveřní zrcátka a aspoň bych tohle využil. Taky jsem to četl, ale zkoušel jsem sundat to moje, abych to nafotil, ale bojím se zabrat, aby to neodneslo sklo.
 13. Díky, navedl jsi mne na dobrou myšlenku. Nemám dešťový senzor a na skle jen obyčejné zrcátko. Při brouzdání po ALI jsem natrefil na samostmívací zrcátko s LCD monitorem, kam bych připojil kameru. To by byl mazec . Jen se ztrácím v těch jejich držících zrcátka (peugeot tam je, ale ne 807). Mám tam držák, viz foto. Nevíte, co by tam mohlo pasovat? Také mě zaujalo zrcátko s přední kamerou a LCD monitorem, ale to přichycení gumovou páskou na originální zrcátko mi nepřijde příliš stabilní.
 14. Jj. Chápu. Tím to padá celé. Tak to tam můžu dát cokoliv z Číny a pípák nechat jen vzadu a nikam nemusim nic tahat. Nemáte nějaký typ na senzory? Nebo kameru. Ta by byla super. Neinstalivali jste nějakou na autobus. No jo vlastně, ještě displej by musel být někde na palubce, když nemám navi.
×
×
 • Create New...