Medvěd Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 Dneska cca 8:30 ul. Pernerova stříbrná 306 break klubové polepy na zadním skle a dvě na obou stranách vedle SPZ. Kdopak to byl? Moje maličkost Citovat
Driver Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 ....nebo ted potkavam 406 v HoPo a zdravime se, ale kdo to je? mam ted prumer tak 3 na tyden Možná já Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 11. srpen 2014 Odesláno 11. srpen 2014 no ani nepisu, kdyz potkam Kubik 306 a nebo ted potkavam 406 v HoPo a zdravime se, ale kdo to je? mam ted prumer tak 3 na tyden U nás je to uz takova klasika zze se potkáváme :-))) Citovat
Guest Scratch Odesláno 12. srpen 2014 Odesláno 12. srpen 2014 Asi jo...odpovidalo by to Driverovi Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. srpen 2014 Odesláno 12. srpen 2014 dnes před osmou na R10 před MB stříbrná 306 5dv na zadním okně www.peugeot-club.com , troubnul jsem při předjíždění maskován v polepeném služebnim Mercedes Vitu. neštudoval jsem moc kdo to byl, měl jsem na telefonu kubu 306s16 a zapisoval jsem cifru na papír Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. srpen 2014 Odesláno 12. srpen 2014 jestli ta 306 jela 80 v pravem pruhu tak by to mohl byt on Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 12. srpen 2014 Odesláno 12. srpen 2014 dnes před osmou na R10 před MB stříbrná 306 5dv na zadním okně www.peugeot-club.com , troubnul jsem při předjíždění maskován v polepeném služebnim Mercedes Vitu. neštudoval jsem moc kdo to byl, měl jsem na telefonu kubu 306s16 a zapisoval jsem cifru na papír Like Citovat
MilanF1 Odesláno 12. srpen 2014 Odesláno 12. srpen 2014 Mercedes H-F, já si říkal, že to mohl být Pe.Tr. Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 13. srpen 2014 Odesláno 13. srpen 2014 Dneska jsem potkal zaparkovanou 206ku clena Frozz na kbelske u robin oil Citovat
gronholmm Odesláno 13. srpen 2014 Odesláno 13. srpen 2014 já ho zase potkal včera u lidlu na kbelske :-) Citovat
Lihous Odesláno 13. srpen 2014 Odesláno 13. srpen 2014 Dnes odpoledne cervena P405 u OBI v HK .... Citovat
Frozz Odesláno 13. srpen 2014 Odesláno 13. srpen 2014 já ho zase potkal včera u lidlu na kbelske :-) Jojo chlapi, ještě zítra tam budu stát, ale radši to už nechám u benzinky, ne u Lidlu, jelikož se bojím boty ... Citovat
radim.1008 Odesláno 17. srpen 2014 Odesláno 17. srpen 2014 Dnes jsem potkal na pouti v Polici nad Metují Peťu. Citovat
Kata517 Odesláno 17. srpen 2014 Odesláno 17. srpen 2014 Když jsem v pátek jela na sraz, tak směrem z Mělníka, hned za mostem (já před mostem ) jela tmavě modrá 406 nový model v kombajnu a měla na kapotě samolepku. Asi kolem 17:30 Citovat
ChouLu Odesláno 20. srpen 2014 Odesláno 20. srpen 2014 No dobře.. bylo to předem domluvené Přesto super pokec Citovat
Feelly Odesláno 20. srpen 2014 Odesláno 20. srpen 2014 Jo jo... mesic... Ale presne super pokec Citovat
Pe.Tr Odesláno 21. srpen 2014 Odesláno 21. srpen 2014 Dnes pred napojenim na r10 jedno klubove prasatko porusujici danou rychlost maskovane v skodawagenu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.