Driver Odesláno 24. únor 2013 Odesláno 24. únor 2013 .... tak jsem asi z jiný planety. Asi jo... Citovat
OK406 Odesláno 24. únor 2013 Odesláno 24. únor 2013 Vokno čistý vod půlky, světla nebylo vidět i když přejel celý Budějovice, jestli je tohle OK tak jsem asi z jiný planety. Musím tě koblih69 zklamat!!! Toto nejsem já:D:D. Myslel jsem, že znáš vozový park a víš, že máme denní světla:super:D. Jinak já bych na 100% takto nevyjel. Takže to byl někdo jiný z jiné planety:D:D:D:D p.s. okno Citovat
Guest Scratch Odesláno 24. únor 2013 Odesláno 24. únor 2013 doufám že tohle žádnej klubák nebyl... To je tank? v sobotu v sedm rano jsem presne takto (mozna jsem mel jeste vic snehu na oknech) vyrazel smer centrum prahy. Nebyl cas odmetat, zaspali jsme, takze to odmetl vitr cestou. Stejne tak jako vyhrabavat vjezd, jsem to proste vyhrnul naraznikem :D . Dal jsem si samozrejme bachca a pockal jsem, az za mnou nikdo nepojede..... Citovat
Guest Scratch Odesláno 24. únor 2013 Odesláno 24. únor 2013 Vcera jsme se zdravily se Scratchem kdyz jsme odjizdely na chatu a Scratch prave prijizdel k rodicum na barak :-)) potvrzuji ja jeste tatovi rikam, hele, za nama je nejaka 306, to bude urcite klubak :D :D Citovat
Fuller Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 Dnes ráno, v 5:59 byl spatřen Medvěd, jak si to štráduje přes ulici Čechova do Milady Horákové. Na chodníku stála modrá Fabia combi s polepy SpeedCars a já v ní, akorát než jsem stihl zareagovat, tak Medvěd byl fuč. Asi měl po zimním spánku veliký hlad, protože vážně letěl. Zdravím. Citovat
Guest Scratch Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 to si meda stradoval do prace a evidentne spechal, vzdyt za rohem bydli Citovat
Brizan Odesláno 8. březen 2013 Odesláno 8. březen 2013 Dneska cca 18:50 jsem jel za zelenou 306 kombi s klubovou nálepkou na 5. dveřích, bylo to v Praze na sjezdu z D1 směr Háje, myslím že na Hájích odbočoval k Lidlu. Kdopak to byl? Citovat
Medvěd Odesláno 9. březen 2013 Odesláno 9. březen 2013 Dnes ráno, v 5:59 byl spatřen Medvěd, jak si to štráduje přes ulici Čechova do Milady Horákové. Na chodníku stála modrá Fabia combi s polepy SpeedCars a já v ní, akorát než jsem stihl zareagovat, tak Medvěd byl fuč. Asi měl po zimním spánku veliký hlad, protože vážně letěl. Zdravím. Jo, to jsem byl já a chvátal jsem, bo mi 6.08 jede tramvaj. Citovat
Tom_206 Odesláno 9. březen 2013 Odesláno 9. březen 2013 Tak kdo to byl pred 10 minutama v Praze na Chodove se svetle zelenou 406 v kombiku? Celkem svizne jsme dotycneho holohlaveho pana predjeli ve stribrny 206 Citovat
Pe.Tr Odesláno 9. březen 2013 Odesláno 9. březen 2013 Jestli měla klubovou samolepku na patejch vratech tak tipuju bejvalku tchana Citovat
Medvěd Odesláno 9. březen 2013 Odesláno 9. březen 2013 Nebo Petu Vlasaka, ale ten zase není plešatej Citovat
Feelly Odesláno 10. březen 2013 Odesláno 10. březen 2013 Dnes potkán 306-Kubík-S16 Na černém mostě u electro worldu Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 10. březen 2013 Odesláno 10. březen 2013 Mas na kapote samolepku 406 ? v tom pripade jsem videl a potvrzuji :-)) Citovat
Ferry Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 tak kdo dneska rano se stribrnou 306 na sjezdu z D11 na Opatovice n.L. ? Citovat
MilanF1 Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 Kdo asi. Kdybys jel pomaleji, mohl sis přečíst nick pod zadním víkem Jel jsem do HK, tys to bral na Pardubice. Citovat
Ferry Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 jsem si rikal, jestli jsi to nahodou nebyl ty, no sorry, jel jsem 105 na 130 a to jsem chvatal na skoleni, vic brzdit se mi uz nechtelo Citovat
MilanF1 Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 Směrem na Opatovice jsi tam měl 130, stíhal jsem tě Nicméně svoji rychlost na D11 nebudu komentovat. Nick vzadu moc čitelný asi není, auto je špinavé Citovat
Ferry Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 hele to nevim, po tom sjezdu z D11 uz jsem 130 rozhodne nenasadil myslim, ze jsem mel 110 tachometrovych, coz je tak tech 106 real 130 jsem prijel za tebou ke sjezdu, to jsem mel na tacho lehce pod 140 a tempomat, pak uz jsem tempomat nezapinal Nick jsem prave nevidel, jen samolepku a napis s webovkou na zadnim skle Citovat
MilanF1 Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 To já po D11 jel o hodně pomaleji, poté jsem přidal a více než 130 tachometrových jsem tam určitě neměl. Je pravdou, že u Chlumce jsem si říkal, zda nepotkám klubáka, jako nedávno hawkeyho a najednou mě předjíždí opět vulcain 406 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.