Yantschi Odesláno 24. červenec 2007 Odesláno 24. červenec 2007 Zdarec, ma taketo niekto z vas? Da sa to dodatocne namontovat? http://www.peter-waugh.co.uk/406.htm Citovat
Yantschi Odesláno 24. červenec 2007 Autor Odesláno 24. červenec 2007 Nejak to strajkuje, takze tu su tie obrazky: Citovat
argoo Odesláno 24. červenec 2007 Odesláno 24. červenec 2007 Videl som to na jednom dovezenom aute P406, asi pred 3 rokmi, no odvtedy uz ani raz. Tiez by sa mi to velmi hodilo (je nas 6). Domontovat sa to , pokial viem neda, auto musi byt otypovane na 7 miest, uz pri dovoze. Ak sa mylim, opravte ma, prip. ak viete, ako sa to zohnat a legalne pouzivat. Citovat
P607Olda Odesláno 24. červenec 2007 Odesláno 24. červenec 2007 Občas bývá na Tipcars.cz, teď je tam za 109 000, benzin 1,8, s klimou. Citovat
P607Olda Odesláno 24. červenec 2007 Odesláno 24. červenec 2007 Tady je taky jeden http://auto.profit-inzerce.cz/prodej/auta-osobni-do-150000-kc/ Peugeot 406 1,9 TD Modrá metalíza . 66 kW. 7 místný. r.v. 1999. STK 05/2009.Nové rozvody oleje a filtry. Ostatní informace a foto na email. Cena 140 000,- Kč. Citovat
Ferry Odesláno 24. červenec 2007 Odesláno 24. červenec 2007 svagr ma neco podobneho ve VW Passat - kdybys mel zajem je celej na prodej Citovat
argoo Odesláno 24. červenec 2007 Odesláno 24. červenec 2007 Dik za tipy, ja by som ale radsej novsi, aspon 2002. Citovat
Ladaj Odesláno 25. červenec 2007 Odesláno 25. červenec 2007 Yantschi: no možná nebude problém to domontovat drží to na 4 šroubech a jsou tam navíc navyjecí pásy a je tam jinej dekl v 1/3 se ohýbá o 180stupnů. [upravil dne 25/7/07 Ladaj] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 25. červenec 2007 Odesláno 25. červenec 2007 Původně zaslal: Ladaj Yantschi: no možná nebude problém to domontovat drží to na 4 šroubech a jsou tam navíc navyjecí pásy a je tam jinej dekl v 1/3 se ohýbá o 180stupnů. [upravil dne 25/7/07 Ladaj] Ale nikdo mu to neotypuje na 7 míst. Citovat
Yantschi Odesláno 26. červenec 2007 Autor Odesláno 26. červenec 2007 IMHO v podstate by postacovalo zohnat iba ten spodok, dno kufra na ktorom su tie kolacnicky so sedadlom + pasy. Problemom bude zohnat ten dekel. So zapisom do TP mozu nastat problemy, ale vsetko sa da, ked sa chce. Citovat
mirec.dk.406 Odesláno 26. červenec 2007 Odesláno 26. červenec 2007 so zápisom do TP budú problémy určite, pýtal som sa kolegovcov tu od nás z odboru dopravy na úrade, riziko nesie zamestnanec a to neviem či zoberie na seba, povedal šéf dopravy Citovat
ajsik Odesláno 26. červenec 2007 Odesláno 26. červenec 2007 akorat bych nechtel sedet v treti rade kdyz do auta nekdo narazi ze zadu ... :-/ Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. červenec 2007 Odesláno 26. červenec 2007 Původně zaslal: ajsik akorat bych nechtel sedet v treti rade kdyz do auta nekdo narazi ze zadu ... :-/ No ale zase by jsi viděl to co ti vepředu ne. Já bych nemohl strávit cestu pozpátku, mě to nedělá dobře, i v autobuse musim koukat dopředu, jak čtu nebo něco tak je mi divně [upravil dne 26/7/07 Radek Hurvajz] Citovat
Marcel505 Odesláno 26. červenec 2007 Odesláno 26. červenec 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz No ale zase by jsi viděl to co ti vepředu ne. Já bych nemohl strávit cestu pozpátku, mě to nedělá dobře, i v autobuse musim koukat dopředu, jak čtu nebo něco tak je mi divně [upravil dne 26/7/07 Radek Hurvajz] Proč pozpátku? V té třetí řadě se sedí pozpátku? No kdyby se dali na zadní okna folie, tak Policajti nebudou čekat, že je tam další řada sedadel, nějaká záclonka a je to... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. červenec 2007 Odesláno 26. červenec 2007 Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: Radek Hurvajz No ale zase by jsi viděl to co ti vepředu ne. Já bych nemohl strávit cestu pozpátku, mě to nedělá dobře, i v autobuse musim koukat dopředu, jak čtu nebo něco tak je mi divně [upravil dne 26/7/07 Radek Hurvajz] Proč pozpátku? V té třetí řadě se sedí pozpátku? No kdyby se dali na zadní okna folie, tak Policajti nebudou čekat, že je tam další řada sedadel, nějaká záclonka a je to... No jasně že pozpátku Citovat
Ferry Odesláno 27. červenec 2007 Odesláno 27. červenec 2007 ja bych asi taky zvracel na zadni sklo Svagr na tom vozi dve deti ( z celkoveho poctu 5 ) a tem se to kupodivu libi, ja bych nemohl Citovat
argoo Odesláno 27. červenec 2007 Odesláno 27. červenec 2007 Ja by som to tam aj domontoval, keby sa to dalo niekde zohnat, ale zapisat do TP to u nas normalne nejde, zapisu to asi len tym, co maju v SPZ "406" :aut Detom sa to paci, oni so zaludkom este problemy nemaju. Citovat
OK406 Odesláno 27. červenec 2007 Odesláno 27. červenec 2007 A co zkusit dát dotaz do Prahy na Peugeot ohledně těchto sedaček + jejich zapsání do TP? Domnívám se, pokud by sedačky byli homologovány + schváleny pro provoz na pozemních komunikacích, tak by to neměl být žádný problém. Vystavili by jen doklad o dodatečném domontování sedaček + podmínky. Citovat
Yantschi Odesláno 27. červenec 2007 Autor Odesláno 27. červenec 2007 Tieto sedacky su urcene len pre deti, aspon som to tak pochopil a sedi proti smeru jazdy. Napisal som kamosom v Peugeote, nech sa na to opytaju. Ako som povedal, s tym zapisom do TP by nemal byt problem... S mojou SPZ-kou je to asi tak, ako pri tych, ktori maju 999, 001, 007 - tiez im to vyslo cisto uuuuuplne jasne nahodou... No nie je to pekne? Akurat mi vysla nahodou ta 406. No zabijem sa? Citovat
Fx Odesláno 2. září 2007 Odesláno 2. září 2007 Původně zaslal: P607Olda Občas bývá na Tipcars.cz, teď je tam za 109 000, benzin 1,8, s klimou. Jestli to je ten z Liberce, tak na toho jsem se byl podívat. Prohnilý koncový díl výfuku, poslechově asi i špatný kat. Střecha celá potlučená po kroupách a levý předek po ráně, opraveno tak, že světlo nesedí, jak má. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.