Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Videl som to na jednom dovezenom aute P406, asi pred 3 rokmi, no odvtedy uz ani raz. Tiez by sa mi to velmi hodilo (je nas 6). Domontovat sa to , pokial viem neda, auto musi byt otypovane na 7 miest, uz pri dovoze. Ak sa mylim, opravte ma, prip. ak viete, ako sa to zohnat a legalne pouzivat.

Odesláno

Yantschi: no možná nebude problém to domontovat drží to na 4 šroubech a jsou tam navíc navyjecí pásy a je tam jinej dekl v 1/3 se ohýbá o 180stupnů.

[upravil dne 25/7/07 Ladaj]

Odesláno
Původně zaslal: Ladaj

Yantschi: no možná nebude problém to domontovat drží to na 4 šroubech a jsou tam navíc navyjecí pásy a je tam jinej dekl v 1/3 se ohýbá o 180stupnů.

[upravil dne 25/7/07 Ladaj]

Ale nikdo mu to neotypuje na 7 míst.
Odesláno

IMHO v podstate by postacovalo zohnat iba ten spodok, dno kufra na ktorom su tie kolacnicky so sedadlom + pasy. Problemom bude zohnat ten dekel. So zapisom do TP mozu nastat problemy, ale vsetko sa da, ked sa chce.

Odesláno
Původně zaslal: ajsik

akorat bych nechtel sedet v treti rade kdyz do auta nekdo narazi ze zadu ... :-/

No ale zase by jsi viděl to co ti vepředu ne.

Já bych nemohl strávit cestu pozpátku, mě to nedělá dobře, i v autobuse musim koukat dopředu, jak čtu nebo něco tak je mi divně

[upravil dne 26/7/07 Radek Hurvajz]

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

No ale zase by jsi viděl to co ti vepředu ne.

Já bych nemohl strávit cestu pozpátku, mě to nedělá dobře, i v autobuse musim koukat dopředu, jak čtu nebo něco tak je mi divně

[upravil dne 26/7/07 Radek Hurvajz]

Proč pozpátku? V té třetí řadě se sedí pozpátku?

No kdyby se dali na zadní okna folie, tak Policajti nebudou čekat, že je tam další řada sedadel, nějaká záclonka a je to...

Odesláno
Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No ale zase by jsi viděl to co ti vepředu ne.

Já bych nemohl strávit cestu pozpátku, mě to nedělá dobře, i v autobuse musim koukat dopředu, jak čtu nebo něco tak je mi divně

[upravil dne 26/7/07 Radek Hurvajz]

Proč pozpátku? V té třetí řadě se sedí pozpátku?

No kdyby se dali na zadní okna folie, tak Policajti nebudou čekat, že je tam další řada sedadel, nějaká záclonka a je to...

No jasně že pozpátku

22485633b2a49009fce14e57ff7329b2.jpg

Odesláno

ja bych asi taky zvracel na zadni sklo :Dblee.gif Svagr na tom vozi dve deti ( z celkoveho poctu 5 :) ) a tem se to kupodivu libi, ja bych nemohl

Odesláno

Ja by som to tam aj domontoval, keby sa to dalo niekde zohnat, ale zapisat do TP to u nas normalne nejde, zapisu to asi len tym, co maju v SPZ "406" :aut:aut

Detom sa to paci, oni so zaludkom este problemy nemaju.

Odesláno

A co zkusit dát dotaz do Prahy na Peugeot ohledně těchto sedaček + jejich zapsání do TP? Domnívám se, pokud by sedačky byli homologovány + schváleny pro provoz na pozemních komunikacích, tak by to neměl být žádný problém. Vystavili by jen doklad o dodatečném domontování sedaček + podmínky.:myslim

Odesláno

Tieto sedacky su urcene len pre deti, aspon som to tak pochopil a sedi proti smeru jazdy. Napisal som kamosom v Peugeote, nech sa na to opytaju. Ako som povedal, s tym zapisom do TP by nemal byt problem... S mojou SPZ-kou je to asi tak, ako pri tych, ktori maju 999, 001, 007 - tiez im to vyslo cisto uuuuuplne jasne nahodou... No nie je to pekne? Akurat mi vysla nahodou ta 406. No zabijem sa?

  • O 1 měsíc později...
Odesláno
Původně zaslal: P607Olda

Občas bývá na Tipcars.cz, teď je tam za 109 000, benzin 1,8, s klimou.

Jestli to je ten z Liberce, tak na toho jsem se byl podívat. Prohnilý koncový díl výfuku, poslechově asi i špatný kat. Střecha celá potlučená po kroupách a levý předek po ráně, opraveno tak, že světlo nesedí, jak má.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...