Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krádež auta Pražáci pozor a nejen lidičky z Prahy!!!


Zipík

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

na te ulici co ti to ukradli dost často odtahují auta,zkoušel jsi volat na Městskou policii?Jen mě to napadlo jako možnost,páč peugeoty se zas tak v Praze nekradou max. na zakázku.

Z toho místa kde Zipík stál neměli důvod ho odtahovat :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

na te ulici co ti to ukradli dost často odtahují auta,zkoušel jsi volat na Městskou policii?Jen mě to napadlo jako možnost,páč peugeoty se zas tak v Praze nekradou max. na zakázku.

To bylo prvni kam jsem volal.I kdyz jak rika Bohous z toho mista,kde jsem stal nemeli duvod:(Jinak jsem si vsadil sportku tak uvidime:DAspon tech 200tis co jsem tratny by pomohlo:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mne mrzí Zipíku.Já byl s kolegou před dvěma roky v Praze a přes noc mu někdo ukradl z 206tky řídící jednotku a to tak profesionálně,že ani nepoškodili vůz.I policajti nad tím kroutili hlavou :grr Připadalo mi to,jako kdyby si to auto vybrali a až by šel někam schánět servis,tak by si ho odtáhli :myslim

SEKAT JIM ZA TO RUCE JAKO VE STŘEDOVĚKU!!! :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pepito

To mne mrzí Zipíku.Já byl s kolegou před dvěma roky v Praze a přes noc mu někdo ukradl z 206tky řídící jednotku a to tak profesionálně,že ani nepoškodili vůz.I policajti nad tím kroutili hlavou :grr Připadalo mi to,jako kdyby si to auto vybrali a až by šel někam schánět servis,tak by si ho odtáhli :myslim

SEKAT JIM ZA TO RUCE JAKO VE STŘEDOVĚKU!!! :grr

Plne souhlasim!!!!!:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamaráde ... to je mi moc a moc líto!!! Když jsem viděl nadpis tohoto threadu, tak jsem myslel, že nás jdeš upozorňovat na nějaký radary, nebo něco podobného ... bohužel 306 a 406 patřejí ještě mezi celkem často kradená auta (ne, jako naše 5tkový řady) ... Držim palce při hledání, ale osobně jsem v tom taky dosti skeptický ... kdyby náhodou, tak si ho vybavuju, ale to bude za hranicema, nebo rozebraný ...

Měl jsi nějakou pojistku?? Aby jsi na tom tratil o něco méně??

GOOD LUCK a čorkařovi zakroutit krkem ... !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...