Přejít na obsah

Leška

Uživatel
 • Počet příspěvků

  123
 • Registrace

 • Poslední návštěva

  Nikdy

O uživateli Leška

 • ID člena 5321
 • Hodnost
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Město
  BUČOVICE
 • Stát
  Česká republika
 1. Leška

  1.4HDi nestartuje

  Špatně jsem se vyjádřil,samozřejmně kontrolka 6 sekund a potom to dožhavuje i když motor běží.
 2. Leška

  1.4HDi nestartuje

  pri nizkych teplotach na mojom 1.4HDI zhavenie funguje tak ze kontrolka zhavenia svieti najviac 12 sekund, potom zhasne ale zhavenie pokracuje dalej (odmerane) dalsich cca 40 sekund, celkovo po otoceni kluciku to zhavi necelu minutu z toho kontrolka svieti iba prvych (najviac) 12 sekund... ci to este dozhavuje po nastartovani to som nemeral... u ineho motora to moze byt ine rovnako to moze byt ine ked ma niekto v RJ motora iny sw... Vlastním 1,4hdi C3,mám najeto poctivých 46000km.Při mrazech -18 mi to žhaví max.6 sekund a na drc chytne. Už třetí zimu bez problémů.Ted radši tankuji přes zimu vervu 100.Žádná další aditiva nepřidávám,nebot jak jsem četl v časopise auto diesel do kvalitního paliva již nic nepřidávat,nebot naopak tyto dobré vlastnosti v palivu naopak zhoršují. [upravil dne 30.1.10 ROpa]
 3. Leška

  Mrazy,nafta atd....

  To určitě a také jestli ti správně funguje předehřev nafty!
 4. Leška

  aditivum Vif

  Akce http://www.olejservis.cz/:roker Jozef48 ak pojdes do KE tak sa zastav v Secovciach oproti hotelu Korzo je predajna nahradnych dielou na nakladne auta a tam ho maju tolko, ze ho az predavaju. Inac vraj sa neodporuca liat aditiva do motorov s FAPOM. Co na to vravite? AnotherOne spis Ty niekedy? Lebo sa mi zda, ze si tu nonstop. [upravil dne 27.1.2010 tomike] [upravil dne 27.1.2010 tomike] Liji aditivum už 2 roky do auta s fapem a to každou nádrž a nevím že by to nějak fapu vadilo.......
 5. Leška

  Mrazy,nafta atd....

  Byly tam i jiné testy,tak například,proč u nás u shelu je podstatně horší kvalita nafty než za hranicemi? Byly odebrány vzorky a nestačili se divit. U nás pouze dodrží normu,kterou musí!
 6. Leška

  aditivum Vif

  Lepší je vif,castrol byl 2. [upravil dne 27/1/10 Leška]
 7. Leška

  Mrazy,nafta atd....

  Víš,já si říkám,radši dám na nádrž o 100kč víc a mám klid. Ta 100 mne určitě nezrujnuje!
 8. Leška

  Mrazy,nafta atd....

  Určitě spokojenost,ale s cenou už méně.Dnes 31,80kč. Prodávají ji pouze na benzina plus u nás pouze u dálnice,kde jsou ceny vyšponované. Po zimě přejdu na klasickou 55 cetanovou naftu,ale opět od benziny.
 9. Leška

  Mrazy,nafta atd....

  Odebírám časopis autodisel,kde jsou různé testy a Vervu 100 velice vychvalují,nejenom,že má 60 cetanů,ale odolává vysokým mrazům. Je sice dražší,ale ted přes zimu na ni jezdím a myslím,že to co slibují je pravda. A k těm aditivům,bylo napsáno,že do kvalitní nafty,jako je verva už nic nepřidávat,protože v této naftě již jsou přidány aditiva.Přidáním dalších aditiv naopak tyto vlastnosti zhoršíte!
 10. Leška

  ohřívač motoru

  kolik taková sranda stojí?
 11. Leška

  ohřívač motoru

  má to tam dost často.http://www.aukro.cz/show_item.php?item=896496863 [upravil dne 25/1/10 Leška] [upravil dne 25/1/10 Leška]
 12. Leška

  ohřívač motoru

  Na aukru prodává jeden polák tyto tělesa na více druhů aut,je tam i foto.Těleso stojí 1250kč. Má to 500w.Je to umístěno na spodní hadici u chladiče. Také jsem o tom uvažoval.
 13. Leška

  Kvalita nafty

 14. Leška

  Kvalita nafty

  Může ale také nemusí!Benzina dostala jako 3 pečet kvality.Jsou u nás pouze 3 značky které toto dostaly.Zadarmo to určitě není.Benzina jako jedna z mála dodává přímo z krakovacích stanic na benzinky,takže málo pravděpodobná manipulace z kvalitou.
 15. Leška

  Kvalita nafty

  Tenta test prováděla nezávislá zkušebna.Ta nemá z benzinou nic společného!A že je PHM venku kvalitnější to víme všichni.
×