Jump to content
Zipík

Krádež auta Pražáci pozor a nejen lidičky z Prahy!!!

Recommended Posts

Jistě všichni poznáte mé autíčko.Dnes ráno jsem bohužel zjistil,že není na mnou zaparkovaném místě:(Tak jak jsem měl Prahu rád po dnešním dnu ji jen proklínám:(Žádám Vás o jakékoliv informace o mém autě volejte mě nebo policii české republiky.Podle mně je už nejspíš někde v dílně a rozebírá se ale naděje umíra poslední.....Poznávací znamení mého auta můj avatar a další věci zde:Na zadním skle v pravo dole byla modrá samolepka francouzsky psaná z roku 1999 a plyšový lvíček.Ve předu u PP světla neseděl nárazník a chyběla hlíníková lišta.Tak mě ten výlet na Křivoklát vyšel hodně draze:(Děkuji všem za jakýkoliv příspěvek.

[upravil dne 4.5.07 Zipík]

[upravil dne 5.5.07 Zipík]

Že si děláš p*del, viď???

Těžko uvěřit, pokud je to pravda, pak i těžko cokoli psát . . . . .

Kde jsi jí měl zaparkovanou?

Původně zaslal: Trundik

Mě to nemrzí, mě to přímo s.e.r.e (sorry za vulgaritu, ale neovládl jsem se).

Nejsi sám koho to s.e.r.e.Pracky bych mu urazil:grr

Teda tak to koukám.... :o je mi to líto.... kdybych někde viděl, dám echo... ale víš jak to je... do 2 hodin auto není... :(

Původně zaslal: petr307

Zipiku, memu kamaradovi ukrdaly jiz 3x v Praze fiatka a pokazdy se mu vratil, cca po tydnu. Drzim palce!!!:)

Tak to by bylo super;)Ale slysel jsem ,ze zmizelo vic francouzskych aut tak uvidime....Piškotek můj:(

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: petr307

Zipiku, memu kamaradovi ukrdaly jiz 3x v Praze fiatka a pokazdy se mu vratil, cca po tydnu. Drzim palce!!!:)

to je jako 3x a dost pak mu zůstalo napořád

pak ho prodal znamemu a ten za tyden rozsekal o strom....spletite jsou cesty osudu :bojim

:grr no doufam,ze se ti brzo vrati!! ja to rikam pozor na "svedy"!! a ted bylo ve zpravach,ze z 206 kradou airbagy,taky dobry:grr