Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přepadení řidičky v 406ce


Mila_S

Recommended Posts

no ja se teda v Praze rozhodne zamykam. ale ono ani to neni 100%, zname na krizovatce prisel k auto bezdmovec, prohodil zadnim oknem cihlu a vytahnul si kabelku a zdrhnul....

2Dragon: proti zlodejum na nic... nechas auto s bezicim motorem na krizovatce a zacnes honit toho bastarda??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

to já se zas nezamykám..myslím si, že pravděpodobnější než že mě někdo ukradne z auta nebo znásilní je to, že budu potřebovat vyprostit z auta..když se zamknu, vybourám a budu zraněnej, tak mě dostanou ven jen hasiči:nevim

Auta s centrálem mají zakódováno v ŘJ, že při vystřelení pyropásu a pytle automaticky odemyká.

Na druhou stranu když už by byla bouračka, tak to rozbité sklo za vytažení z auta má cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dragon

Tak to já jsem pro všechny případy zařadil do povinné výbavy vedle lékárničky.... i hasičák a za přední sedadla \'bejzbolku\' abych jí měl pěkně po ruce:super a doufám ,že se jednou nepotkam s někym ,kdo jí má taky ve výbave ...:roll

Jednou mi nějaký nerudný idiot zkoušel vysvětlovat, že je bratr od pánaboha a tak jsem ho měl pustit z odbočovacího pruhu do přímoběžného , kam se až vepředu tlačil (Standard na Letné). Začal mi lámat ruku o hranu dveří (bylo léto, měl jsem okno dole). Jel jsem zrovna ze střelnice, tak jsem měl kilo železa u pasu. Asi to byl kouzelník, když jsem pravou rukou vytáhl, o opasek natáhl a nasměroval přes okno na něj, tak se rozplynul :-)

[upravil dne 7-3-07 LaHab]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mam třídveřáka bez centrálu, takže přes den se nezamykám a mam nacvičený hodně rychlý vytáhnutí teleskopický páky na volant, kdyby něco (zatim jsem to naštěstí nikde nepoužil, jen při tréninku) a když jedu po tmě, tak se raďši zamykám!

Když se nad tím zamyslíte, dělá to s vámi něco? Vytunelovanej stát, nikdo nemá peníze, většina lidí se bojí i ve vlastnim autě...! Je to hrůza, kde to žijeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

nezamykam se pravidelne, ale je fakt, ze kdyz jsem nekde stal nebo pomalu popojizdel a byla to nejaka divna ctvrt :), tak jsem se zamkl ...

to same, kdyz jsem mel vzadu dost drahe zbozi na rozvoz ...

nebo v partneru furgonu vzadu osobni veci a notebook pri sluzebkach... to jsem zamkl hned jak jsem nastoupil .... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...