Návštěvník Odesláno 1. srpen 2021 Odesláno 1. srpen 2021 Volej, olej...hlavně, že si rozumíme Citovat
radim.1008 Odesláno 20. září 2021 Odesláno 20. září 2021 (upraveno) Kdo byl na prvním sraze v podhůří Orlických hor může porovnat, jak to vypadalo a jak to vypadá v Muzeu starých strojů a technologií v Žamberku z videa ze dne otevřených dveří, který proběhl uplynulou sobotu. Uděláme na jaře hromadnou návštěvu? Upraveno 20. září 2021 uživatelem radim.1008 ozzy56, xSilver, OK406 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
radim.1008 Odesláno 21. září 2021 Odesláno 21. září 2021 Tak já budu číhat až bude jarní den otevřených dveří a dám vědět. xSilver, Pepito a Péťa ohodnotil 3 Citovat
Návštěvník Odesláno 21. září 2021 Odesláno 21. září 2021 (upraveno) Tak Petr taky přijede, super Asi bude sranda Upraveno 21. září 2021 uživatelem Návštěvník Citovat
Klemoň Odesláno 22. září 2021 Odesláno 22. září 2021 Já se také přidám, když budu v pořádku a nebudu náhodou v rachotě. Počítám se sobotou ... Citovat
xSilver Odesláno 22. září 2021 Odesláno 22. září 2021 To vypada jako super akce. Kdyz se nam podari vycihnout ten den D, tak se taky pridame. Klemoň ohodnotil 1 Citovat
Návštěvník Odesláno 22. září 2021 Odesláno 22. září 2021 Potvrzuji, je to tam supr...krásné staré stroje.. Citovat
OK406 Odesláno 26. září 2021 Autor Odesláno 26. září 2021 (upraveno) Dnes jsem společně s kamarádem a jeho malým synkem, navštívili automuzeun Svět Škodovek. Muzeum se nachází v obci Čerčany u Benešova. I když se nejedná o značku Peugeot, kdo znás by si nevzpomněl na dobu svého mládí, kdy značka Škoda, dominovala ve vozovém parku obyvatel ČSSR a později i ČR. Nelze opomenout například Škodu 1000 MB či 100L nebo dokonce Octavia či Felicia. Později 105L, 120L či 130L. Následně na Favorita či Felicii. Později i na Octavii. Expozice zahrňuje začátky automobilky Škoda. Zaujala mě například Š Populár či různé verze a modifikace modelů vozidel Škoda. Ze všeho nejvíce, mě zaujala expozice sportovních škodovek, hlavě silniční verze Š 130 RS (Vojtěch,Enge,Šenkýř), která vyhrála titul Mistr Evropy vozů. K vidění jsou i vozidla rally. Mohu jen doporučit návštěvu. Vedle muzea je hala, kde mají různé veterány (není veřejnosti přístupná). Při odchodu z ní vyjížděli dva vozidla značky Jaguar. Jedno z nich byl E Type (žlutá barva). Upraveno 26. září 2021 uživatelem OK406 radim.1008, mmartinkovic a Pepito ohodnotil 3 Citovat
radim.1008 Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 Tam se chci podívat, jak se někdy přiblížím k Benešovu. OK406 ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 Byli jsme taky nedávno a návštěvu propojili ještě s Vojenským muzeem v Lešanech OK406 ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 23. říjen 2021 Odesláno 23. říjen 2021 Heuréka Opravdu existuje Péťa a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 23. říjen 2021 Odesláno 23. říjen 2021 @radim.1008, určitě se rád přijedu podívat. Změny v Muzeu jsou velké. radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Guest minimaxa Odesláno 2. květen 2022 Odesláno 2. květen 2022 Po dvouleté pauze konečně očekávaný 50. ročník Líšenských pochodů Českým Rájem. Info ZDE Přidá se někdo? Citovat
Péťa Odesláno 2. květen 2022 Odesláno 2. květen 2022 50 km pro nás netrénované je ale docela dost Citovat
Guest minimaxa Odesláno 2. květen 2022 Odesláno 2. květen 2022 (upraveno) @Péťa No my nepůjdeme padesátku, to by měl Marvin ušoupané nožičky. A jde ještě jedno menší štěndo, tak dáme buď dětskou 7 nebo 12 Upraveno 2. květen 2022 uživatelem minimaxa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.