Radek Hurvajz Odesláno 10. říjen 2006 Odesláno 10. říjen 2006 Původně zaslal: navpoint jo Tak tak:D Citovat
Driver Odesláno 10. říjen 2006 Odesláno 10. říjen 2006 odpojit či neodpojit, to je ta otázka..... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. říjen 2006 Odesláno 10. říjen 2006 Původně zaslal: Marlin ja bych neodpojoval A ploč neeee? Citovat
Marlin Odesláno 10. říjen 2006 Odesláno 10. říjen 2006 a ploc jooo na jednom aute uz je odpojena, tak bych neodpojoval a dokonce ji odpojily hasici, hec [upravil dne 10/10/06 Marlin] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. říjen 2006 Odesláno 10. říjen 2006 Původně zaslal: Marlin a ploc jooo na jednom aute uz je odpojena, tak bych neodpojoval a dokonce ji odpojily hasici, hec [upravil dne 10/10/06 Marlin] No toto:aut Citovat
Medvěd Odesláno 10. říjen 2006 Odesláno 10. říjen 2006 Baterku neodpojovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (i když někeří nafťáci baterku takřka nepotřebujou na nic jinýho než startování - sám jsem s MAZDOU E2200 jezdil bez dobíjení celý jeden den - cca 500 km - a krom toho, že jsem musel auto u obchodů nechávat stát nastartovaný a při dojezdu domů se moc nechtělo blikat blinkrům se nioc zvláštního nedělo - pravda, nemusel jsem svítit, dneska by to asi právě kvůli světlům nedopadlo) Citovat
Hadra Odesláno 11. říjen 2006 Odesláno 11. říjen 2006 Já když odpojím, tak se mi to resetne, chvilku to má zvláštní volnoběh, ale pak je to to samý... Citovat
Hhonza Odesláno 12. říjen 2006 Odesláno 12. říjen 2006 O čem je řeč? Jsem jenom já mimo mísu? Citovat
Dakaros Odesláno 12. říjen 2006 Odesláno 12. říjen 2006 Já taky nevím, která bije? Ale baterku si neodpojím! Citovat
rct206 Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 Ved ked potrebujes odpojit baterku tak odpoj, nevidim v tom problem Ja som moju odpojil predvcerom - radsej som ji ju \"dobil\" ved zima ma byt nejaka tuha ci coto... Jedine co sa resetlo bol datum, cas a tie kraviny ohladne km, ale inak pohodkaaaaaaaa, uz je baterka naspät (po 24hod) a 206ka zase beha ako nova teda skoro nova Citovat
Medion Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 já taky normálně odpojuju baterku a v poho.jediný co pak musim je nastavit hodiny a rádio.jinak nic. Citovat
Dave_k Odesláno 6. listopad 2006 Odesláno 6. listopad 2006 No pánové že se nestydíte. Takhle si utahovat z nováčka. :grr:grr Jinak pro nováčky tu je sekce \"Pokusy\" ;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.