Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Mno, je nedele vecer a zrejme timto stvorim svuj casove nejnarocnejsi prispevek:D

Jelikoz rada bruslim, vyrazila jsem letos prvne na svuj oblibeny kousek asfaltky v polabskych lesich. Pote, co me Honza pracne nacpal do brusli, jsem se postavila a za rozjezdu si nandavala chranice na dlane...

Jenze co se nestalo, Honza nasel pred nasim autem na silnici male ptacatko....klepalo se a ja se k nemu okamzite rozjela. Nasledovala zachranna akce - odhodila jsem chranice dlani, na obalku od stravenek jsem ptacatko nabrala, abych se jej nedotkla a neodradila jeho rodice svym pachem od pece o mlade....chtela jsem ho dat na kraj lesa....zvedla jsem ho ze zeme, rozjela se ke krajnici...Honza stihl jen rict \"Leni, pozor na tu travu, na ni to nepojede a spadnes.\"

Jeho slova jsem si vzala k srdci - a rozpleskla se jeste na asfaltu. Ani nevim, jak mi ty nohy podjely, celou dobu jsem koukala na to ptace....behem meho padu to prichciple nic zazracne ozivlo a ladne odletelo....:D

Me pristani bylo podstatne tvrdsi - a toto je vysledek:

ruka.jpg

Mam to narazene a trosku vazy zlobi - ale beru cokoli, hlavne ze to neni zlomene :D....holt, za blbost se plati. :(

Proc to ale pisu - ta ruka zatim docela dost boli, uvidim jak bude v patek....ale rada bych se zeptala, zda by se nekdo - pokud se to nezlepsi - eventuelne slitoval a vzal me na Sebetov? Nechci provokovat cajty s obvazem na ruce....:( Ja bych rada dorazila svym Pezotkem, ale kdyby to nebylo ono...:myslim...Na benzin prispeju, to je jasna vec. Potahnu stan a spacak, takze jen s kabelkou nepojedu :aut Jinak nekourim, neobtezuju, jsem cistotna a mila - CHCETE ME NEKDO DO AUTA?:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

Mno, je nedele vecer a zrejme timto stvorim svuj casove nejnarocnejsi prispevek:D

Jelikoz rada bruslim, vyrazila jsem letos prvne na svuj oblibeny kousek asfaltky v polabskych lesich. Pote, co me Honza pracne nacpal do brusli, jsem se postavila a za rozjezdu si nandavala chranice na dlane...

Jenze co se nestalo, Honza nasel pred nasim autem na silnici male ptacatko....klepalo se a ja se k nemu okamzite rozjela. Nasledovala zachranna akce - odhodila jsem chranice dlani, na obalku od stravenek jsem ptacatko nabrala, abych se jej nedotkla a neodradila jeho rodice svym pachem od pece o mlade....chtela jsem ho dat na kraj lesa....zvedla jsem ho ze zeme, rozjela se ke krajnici...Honza stihl jen rict \"Leni, pozor na tu travu, na ni to nepojede a spadnes.\"

Jeho slova jsem si vzala k srdci - a rozpleskla se jeste na asfaltu. Ani nevim, jak mi ty nohy podjely, celou dobu jsem koukala na to ptace....behem meho padu to prichciple nic zazracne ozivlo a ladne odletelo....:D

Me pristani bylo podstatne tvrdsi - a toto je vysledek:

ruka.jpg

Mam to narazene a trosku vazy zlobi - ale beru cokoli, hlavne ze to neni zlomene :D....holt, za blbost se plati. :(

Proc to ale pisu - ta ruka zatim docela dost boli, uvidim jak bude v patek....ale rada bych se zeptala, zda by se nekdo - pokud se to nezlepsi - eventuelne slitoval a vzal me na Sebetov? Nechci provokovat cajty s obvazem na ruce....:( Ja bych rada dorazila svym Pezotkem, ale kdyby to nebylo ono...:myslim...Na benzin prispeju, to je jasna vec. Potahnu stan a spacak, takze jen s kabelkou nepojedu :aut Jinak nekourim, neobtezuju, jsem cistotna a mila - CHCETE ME NEKDO DO AUTA?:D:D:D

Že se vůbec ptáš, když máš zlomené křídlo je to naše povinnost.

Odesláno

co jsi to za netopýra když neumíš lítat:D:D:D

ta fotka vypadá docela drsně - takovej hrb, když jsem to vyděl myslel jsem že to je alespon otevřená zlomenina:bojim tak at se to rychle hojí :mrk

doufám že tě někdo z pražáků vezmě, budeš krásný příklad toho že ani zlámané ruce, nohy neodradí pořádného peugeotáka od návštěvy srazu :super:super:super

Odesláno
Původně zaslal: mk405

co jsi to za netopýra když neumíš lítat:D:D:D

ta fotka vypadá docela drsně - takovej hrb, když jsem to vyděl myslel jsem že to je alespon otevřená zlomenina:bojim tak at se to rychle hojí :mrk

doufám že tě někdo z pražáků vezmě, budeš krásný příklad toho že ani zlámané ruce, nohy neodradí pořádného peugeotáka od návštěvy srazu :super:super:super

Hele možná sis nestačil všimnout, ale je to Peugeoťačka.:D

Odesláno
Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Vvitty

muzes jet s nami, pokud ti nevadi spolecnost maleho lvicka na zadni sedacce... :)

prej malého :D:D:D

no jasne, vzdyt je to teprve mlade :mrk

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Vvitty

muzes jet s nami, pokud ti nevadi spolecnost maleho lvicka na zadni sedacce... :)

prej malého :D:D:D

no jasne, vzdyt je to teprve mlade :mrk

a jak bude vypadat az doroste???:mrk:mrk

Odesláno

Netopýrko, pokud by ses nechtěla krčit ve Vvittyho supersportovní S16, můžeš jet se mnou a Helčou v pohodlné 406ce - pokud máš zájem, zavolej mi na telefon a dohodneme podrobnosti.

Odesláno

tak tomu se teda rika smula, no snad se to zhoji brzo a bez nasledku

BTW minuly tyden kamos privezl na masce chladice taky ptacka, bohuzel tomu uz nebylo pomoci, ale drzel se pevne nesel skoro vyndat, holt 130 km po dalnici

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Netopýrko, pokud by ses nechtěla krčit ve Vvittyho supersportovní S16, můžeš jet se mnou a Helčou v pohodlné 406ce - pokud máš zájem, zavolej mi na telefon a dohodneme podrobnosti.

Ne 306ce se nikdo nekrčí ty jeden Medvědě :grr maximálmě tak Johny na zadní sedače, když má delší vlasy. :D

S tím Supersportovní S16 si to ovšem trochu napravil.:myslim Každopádně Netopýrka má z čeho vybírat. Může si vybrat několik různých vozidel, motorisací a pokud bude chtít, vypadá, to, že si může dohodnout i hudební produkci na cestu, je o ní dobře postaráno, jen kdyby na ní prosím někdo dohlédl, aby příště nepadala. ;) No a já sem samozřejmě hrdý, že sem pomoc nabídl jako první :aut

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Peta

Já bych vybíral podle klimatizace :D To je bod pro Medvěda :papa

obavam se, ze jsem toto tvrzeni ponekud nepochopil....? :myslim

Vvitty ty jsi vyndal z auta klimu??:aut:D:D

[upravil dne 10/7/2006 Béďa]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...