Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

folie


graphixx

Recommended Posts

Zdravim, potreboval bych poradit nejakou kvalitni dilnu na jizni morave, ktera mi ztmavi okna foliema na moji 406 HDi....dostupnost mam tak brno, zlin apod. Na netu jsou nejake, ale rad bych opravdu do takove, ktera to udela kvalitne a opravdu to vydrzi a bude to vypadat diky.

P.S. prece nesverim takovy klenot do rukou nejakych amateru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lipnicak

Bylo by mozna lepsi je nechat zkourit nez tam lepit folie. Cenovej rozdil moc velkej nebude,pokud se bavime o homologaci. Pak sou jeste bezpecnostni folie,ale ty sou uz cenove nekde jinde.

Co znamena \"zkourit\"??? ... poznam akurat lepenie folii a pokovenie skiel .. to je nejaky novy sposob zatmavenia alebo pokus o vtip :) ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bedo

Původně zaslal: lipnicak

Bylo by mozna lepsi je nechat zkourit nez tam lepit folie. Cenovej rozdil moc velkej nebude,pokud se bavime o homologaci. Pak sou jeste bezpecnostni folie,ale ty sou uz cenove nekde jinde.

Co znamena \"zkourit\"??? ... poznam akurat lepenie folii a pokovenie skiel .. to je nejaky novy sposob zatmavenia alebo pokus o vtip :) ???

myslim ze to melo byt pokoveni :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bedo

Co znamena \"zkourit\"??? ... poznam akurat lepenie folii a pokovenie skiel .. to je nejaky novy sposob zatmavenia alebo pokus o vtip :) ???

Asi chtěl napsat zakouřit. Skla si můžeš nechat bd pokovit, nebo fólie, nebo zakouřit. Cena folie včetně práce je kolem 4-5tis oproti zakouření, což je kolem 7mi tis. Hlavní výhodou zakouření je, že se to nepoškrábe a že ti na to fouknou atest, ale když to máš na předních sklech, tak te cajti a STKčko budou stejne prudit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okolo 4-5.000 czk ? myslis na komplet cele auto alebo iba na zadne skla ? Ja som si uz tretie auto nechaval lepit zadne okna za 3.0000,-sk. Na audine som mal kedysi dodatocne dolepene aj predne ale teraz by som uz s prednymi zbytocne nedrazdil.

Inac na kazde jedno svoje auto dam folie, je to super vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miro406: 5000,- za celý auto za 405tku. Já si to teda dělat nenechal - naštěstí to kámoš umí, tak jsme to spíchli spolu...

Výhodou fólií oproti zakouření je, že když se ti to prostě přestane líbit, tak to strhneš a tradá - nebo i když to prodáváš, ale folie se zase dá relativně snadno poškrábat, když se k ní nechováš zrovna nejlíp, anebo když v autě vozíš krámy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

a na zadni okno to nalepi jak, kdyz je tam nalepene vyhrivani ? a jak to tam nalepi, kdyz je to okno zesikma a nejde se dostat ke spdni casti ? To to okno musi sundat z auta ?

Někdo to umí dělat i když jsou boční okna na autě. Jinak je vždy jednodušší manipulace, když se boční okna sundají. To samý je to i se zdaním oknem - někdo ho i vyřízne, ale je to zbytečná práce i finance za lepidlo navíc. A co se týče vyhřívání - tak fólie jsou dobře tepelně odolné, takže není problém, i když je pravda, že když folii nalepoval nějaký Čenda z vesnice, tak to jsou nejčastější místa, kde vznikají bubliny. A tam, kde je to šikmý, tak není problém se dostat stěrkou. Nejlíp se folie na zadní okna samozřejmě nalepují u hatchbacků, kde si otevřeš kufr a je to rychlovka, než-li u sedanu, kde se hlavně blbě manipujuje uvnitř auta s foólií...

[upravil dne 9.7.06 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na 405ce pokovená okna a nedám na to dopustit (o příspěvku rozebírajícím poničení pokovení dotekem ruky jsem musel velice dlouho přemýšlet - až mi nakonec svitlo - jde o velice povedeně ukrytý vtip!!!!!!!!!!).

Takže z mého pohledu - kašli na fólie (problémy s kvalitním lepením, opravdu náročná starostlivost a ve finále časté pruzení ze strany našich kamarádů v bílých čepičkách). Na pokovená okna dosteneš certifikát a polismani musej držet jazyk za zuby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...