MJSytic Odesláno 17. říjen 2024 Autor Odesláno 17. říjen 2024 Blíž nejdu, to bych měl osypky Print, radim.1008, Radek Hurvajz a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. říjen 2024 Odesláno 17. říjen 2024 @MJSytic proč myslíš že jsem fotil eNko u tebe před domem radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 17. říjen 2024 Autor Odesláno 17. říjen 2024 Jinak mě překvapilo, že jeden z mechošů Ogiera je Čech (na fotce vlevo se baví s bandou u blondýnky v kombinéze) Pepito ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 18. říjen 2024 Odesláno 18. říjen 2024 Jsem poprvé v životě na světové rallye a je to super vidět na živo. Jsem s partou kamarádů (mladších) a užívám si to. Zítra Rakousko a v neděli Německo. VID_20241018_093733.mp4 VID_20241018_162643(0).mp4 VID-20241018-WA0021.mp4 OK406, radim.1008, Péťa a 3 další ohodnotil 6 Citovat
MJSytic Odesláno 18. říjen 2024 Autor Odesláno 18. říjen 2024 Sestřihy jednotlivých dní ZDE Pepito ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 19. říjen 2024 Autor Odesláno 19. říjen 2024 Dva výlety mimo silnici a hned je to zajímavější Prý měl moc optimistický a rychlý rozpis, tak uvidíme dál Pepito ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 20. říjen 2024 Odesláno 20. říjen 2024 (upraveno) Včera v Rakousku a dnes v Německu. Filip Mareš na krásném 8. místě celkově. Filipa s Radovanem jsem potkal při přejezdu ze 17 na poslední 18 RZ když už jsem odjížděl z Německa domů. Byly v dobré náladě. Upraveno 21. říjen 2024 uživatelem Pepito Doplňující info Béďa, MJSytic a OK406 ohodnotil 3 Citovat
MJSytic Odesláno 21. říjen 2024 Autor Odesláno 21. říjen 2024 Jo, jel rozumně a vyplatilo se mu to. Mě mrzí to probrzdění Ogiera včera. Tahle chyba ho stála vítězství. Tanak si to pak už ohlídal. Taky škoda Pajari. Hodit auto dvakrát přes střechu v takové zatáčce, to byla fakt smůla. Do té doby jel opravdu dobře. Rozhodne se v Japonsku a to je dobře, že je o co hrát, až do konce Pepito a OK406 ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 21. říjen 2024 Odesláno 21. říjen 2024 V 13. 8. 2023 at 10:08, JVT napsal: Ahoj Pežoťáci Snad si to dobře pamatuji, ale cca před 20 lety Německá rally byla za 49 euro na celou rally a k tomu perfektně připravené parkoviště u RZ na polích za 1 euro. Další plus, oproti našemu mistráku, perfektně značené příjezdy na všechny RZ a třeba příkop u silnice byl opatřen dřevěným můstkem. To aby se nikomu, při jeho přeskakování, nic nestalo. Letos stála vstupenka na celý víkend 99€ a parkovné 5€. S tím zajištěním parkování a přístupu k RZ máš pravdu, ale jen v Rakousku a Německu, u nás na to prdí. Citovat
Pepito Odesláno 24. listopad 2024 Odesláno 24. listopad 2024 Thierry Neuville se stal mistrem světa ve WRC. Moc jsem mu to přál a zasloužil si to po těch pěti druhých místech. Milan+, OK406 a poldiss ohodnotil 3 Citovat
Pepito Odesláno 24. listopad 2024 Odesláno 24. listopad 2024 A po třech letech s hybridy pojedou od příští sezóny čistě spalovací auta, která jsou o polovinu levnější než hybridy které stály milión eur. pavelu96 a OK406 ohodnotil 2 Citovat
Print Odesláno 27. listopad 2024 Odesláno 27. listopad 2024 Naštěstí příští rok už pojede Kalle opět celou sezónu a svět už bude zase v pořádku. Pepito ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 27. listopad 2024 Autor Odesláno 27. listopad 2024 Přesně tak. Měl jedinečnou příležitost, když Rovanpera a Ogier nejeli všechno. Jinak by ostrouhal, jako kdysi Hirvonen, který nakonec vyčerpáním skončil, protože Loeb Navíc, jezdec sice vyhrál, ale značka to pomočila a skončili druzí Pepito ohodnotil 1 Citovat
Print Odesláno 27. listopad 2024 Odesláno 27. listopad 2024 Ale já bych přál titul zase M-Sportu. Už jen za to, jakej je Malcom srdcař, že musí trpět to, že dá šanci "nováčkovi" (sice platícímu ale...), kterej první dvě sezóny vytvoří několik poruch karoserie a jakmile začne jezdit stabilně, tak mu pak uteče do Toyoty nebo Hjundáje. Ale bohužel aktuálně nemá M-Sport nikoho, kdo by na to měl. Fourmaux sice občas vystrčí růžky, ale zatím to nestačí. Navíc se kolem něj motá Toyota a Hjundé. Takže bůhví, kdo Malcolmovi zbude. Trošku mě naštval Tänak. Že nedal Pumě ještě jeden rok šanci. Protože právě Fourmaux letos párkrát ukázal že to nebude špatný auto. Uvidíme příští rok. MJSytic a Pepito ohodnotil 2 Citovat
MJSytic Odesláno 28. listopad 2024 Autor Odesláno 28. listopad 2024 Kdyžtak jsi volnej ty, ne? Já bych si tam přál víc značek, ale to je asi nereálný Citovat
Print Odesláno 28. listopad 2024 Odesláno 28. listopad 2024 No čekám až zavolají. Zatím nikdo nic.... Péťa, Pepito, MJSytic a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.